Збільшення, зменшення і корекція форми підборіддя

Збільшення, зменшення і корекція форми підборіддяКорекція форми підборіддя – збільшення (зменшення) називають ментопластикою. Даний вид пластичного втручання показаний у випадках вроджених аномалій розвитку підборіддя, вікових змін підборідної області, травмах підборіддя. Найбільш затребуваною і малотравматичною операцією вважається збільшення підборіддя.

Передопераційне обстеження та підготовка не має яких-небудь особливостей. У багатьох клініках пластичної хірургії проводиться комп'ютерне моделювання майбутньої підборідної області. Протипоказаннями до проведення збільшення підборіддя є гематологічні захворювання, декомпенсовані стани з боку різних органів і систем. У Клініці "Оберіг" Б'юті ризики проведення пластики підборіддя оцінюються під час консультації у терапевта та анестезіолога, після обробки результатів зданих аналізів.

Залежно від напрямку операції (збільшення або зменшення підборіддя) варіант операції ретельно планується пластичним хірургом.

При зменшувальній ментопластиці проводиться видалення надлишків кісткової маси, частина її зміщується назад. Даний вид втручання досить травматичний і трудомісткий, тому такий тип ментопластики найчастіше заміняють пластикою обличчя.

Видалення ж «другого підборіддя» досягається за рахунок виконання ліпосакції з підтяжкою шкіри, для надання їй колишнього тонусу. Проте виконання однієї лише ліпосакції, без подальших заходів, спрямованих на зниження ваги, не дає тривалих результатів.

місце розрізу при збільшенні підборіддяЗбільшення підборіддя, а також коригувальні варіанти операції, найчастіше поєднуються з установкою імплантів. Найбільш поширеними видами імплантів в даному випадку є силіконові або хрящові. Операція вимагає загального або місцевого знеболювання, займає близько півтори години. Є два види доступу при збільшенні підборіддя:

1. Розріз всередині рота, розташовується між губою і зубами. Цей вид доступу абсолютно не залишає слідів і рекомендується лікарем Слоссером, при проведенні збільшення підборіддя.

2. Розріз через шкіру в нижній частині підборіддя. Цей спосіб ментопластики менш естетичний, так як залишає сліди на шкірі.

Тривалість операції складає близько однієї години.По закінченні операції, на обличчя накладається стягуюча пов'язка.

Виписка пацієнта можлива, в багатьох випадках, вже в перші дні після пластики підборіддя. Пов'язку слід носити ще протягом тижня, приїжджаючи в клініку на перев'язку. Набряки і гематоми в області м'яких тканин зберігаються до місяця, але при цьому оцінювати результати проведеної ментопластики необхідно не раніше, ніж через три-чотири місяці. Після закінчення цього терміну, в області підборіддя завершуються всі відновлювальні процеси, остаточно зійде набряк глибокої зони м'яких тканин і підборіддя прийме свою нову остаточну форму.

Результат проведеної операції зберігається тривалий час. Саме втручання, фактично, ніколи не викликає ускладнень, що є безсумнівними плюсами пластики підборіддя.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Збільшення, зменшення і корекція форми підборіддя "

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластика Україна - пластика обличчя - корекція підборіддя Київ - ментопластика ціна в Києві

В сучасній Київській клініці пластичної хірургії, доктор Слоссер використовує найновітніші методики пластики підборіддя, такі як його зменшення, збільшення і різного роду корекцію. Лікар враховує правильність прикусу і як буде виглядати підборіддя після пластики, створюючи його відносну модель. В пластиці підборіддя використовуються силіконові та хрящові імплантати найвищої якості, що забезпечує природний результат, який буде зберігатися протягом довгих років.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити