Про пластичного хірурга

Слоссер Дмитрий Владимирович пластический хирург

Лікар Слоссер Дмитро Володимирович один з найвідоміших пластичних хірургів України. Широку популярність йому принесла участь у багатьох телевізійних шоу - таких як "Повернiть менi красу" на 1+1, "Я соромлюсь свого тiла" на СТБ, "Говорить Україна" на ТРК Україна, в тому числі і на багатьох провідних телеканалах Росії.

Двадцять три роки досвіду в пластичній хірургії, і більше 10 тисяч успішно проведених операцій, по праву виводять його в лідери серед пластичних хірургів. Єдиний фахівець в СНД, який отримав академічну освіту за цією спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі, проходячи шестирічну резидентуру з пластичної хірургії. Зарубіжний досвід, як пластичного хірурга, налічує 6 років практики в Ізраїлі, де лікар отримав дозвіл на медичну діяльність.Як пластичний хірург, який постійно підвищує свій академічний рівень, проходив навчання на численних курсах у

  • Швейцарії,
  • Великобританії,
  • Ізраїлі,
  • Італії.

Є автором малотравматичних технік в ринопластиці, а також реконструкції носа. Широко відомий віртуозною технікою виконання зменшення і підтяжки грудей. У клініці регулярно оперуються пацієнти з країн Європи, США, відомі в Україні особистості.Лікар Слоссер - пластичний хірург, сертифікований для роботи в найближчому зарубіжжі і деяких європейських країнах, таких як Ізраїль.
Є членом Європейської Академії Лицьової Пластичної Хірургії (EAFPS) з 2003 року, членом Української і Російської асоціацій пластичної хірургії. Додаткові спеціальності пластичного хірурга — мамологія та щелепно-лицева хірургія. З 2008 року, доктор Слоссер, будучи запрошеним фахівцем, очолив напрямок пластичної хірургії в багатопрофільному центрі «Оберіг» .
Після закінчення навчання, працював у ряді кращих приватних клінік Ізраїлю. У їх числі Ramat Aviv Medical Center.
З 2003 року, доктор Слоссер практикував в Москві в American Medical Center.
З 2009 по 2010, був завучем кафедри пластичної та реконструктивної хірургії, естетичної медицини і клітинних технологій при Російському Державному Медичному Університеті. Є одним з авторів програми перепідготовки пластичних хірургів і програми ординатури з пластичної хірургії в Росії. Був одним із причетних до реформи пластичної хірургії, як спеціальності, в Росії. З 2009 по 2011 був членом етичної ради Російської Асоціації пластичних хірургів (РОПРЭХ).Зараз лікар Слоссер є одним зі співзасновників клініки пластичної хірургії "OBERIG beauty", і її провідним пластичним хірургом. У 2016 році отримав престижну премію "Фахівець Року"
Член Міжнародної спільноти естетичної пластичної хірургії (ISAPS)
Член Європейської Академії Лицьової Пластичної Хірургії (EAFPS) з 2003 рокуЧлен Ізраїльської Медичної Асоціації


Сертифікований пластичний хірург
Сертифікований хірург-мамолог
Сертифікований щелепно-лицьовий хірургОктябрь 1999-2003
Коференции Израильской Ассоциации Пластических и Реконструктивных хирургов (Тель-Авив, Израиль)
1999-2003
Последипломное образовательные Курсы по Пластической Хирургии (Тель-Авивский Университет)
2003
ACLS Курс (Hadassah University Hospital Иерусалим)
2003
2nd International Milano Masterclass (Милан, Италия)
2003
Canniesburn Practical Course of Plastic Surgery (North Glasgow University Hospital, Великобритания)
2003
International Society of AestheticPlastic Surgery Course (Лугано, Швейцария)
2006
Специализация по челюстно-лицевой хирургии (Москва)
2008-2009
Зауч кафедры пластической и реконструктивной хирургии, эстетической медицины и клеточных технологий при РГМУ

Посилання в соц. мережах

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру