Про мене

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович
 • Провідний пластичний хірург України
 • Заслужений лікар України
 • 21 рік досвіду в пластичній хірургії
 • 6 років практики в Ізраїлі Hadassah University Hospital (в топ 100 кращих університетів світу)
 • Керівник центру пластичної хірургії Oberig Beauty
 • Нагороджений як фахівець року 2016 "Кращий пластичний хірург"
 • Провідний експерт в проектах телеканалів 1 + 1, СТБ, Україна
 • Beauty і antiage експерт для багатьох відомих вам селебретіз

Лікар Слоссер Дмитро Володимирович один з найвідоміших пластичних хірургів України. Широку популярність йому принесла участь у багатьох телевізійних шоу - таких як "Повернiть менi красу" на 1+1, "Я соромлюсь свого тiла" на СТБ, "Говорить Україна" на ТРК Україна, в тому числі і на багатьох провідних телеканалах Росії.

Двадцять один рік досвіду в пластичній хірургії, і більше 10 тисяч успішно проведених операцій, по праву виводять його в лідери серед пластичних хірургів. Єдиний фахівець в СНД, який отримав академічну освіту за цією спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі, проходячи шестирічну резидентуру з пластичної хірургії. Зарубіжний досвід, як пластичного хірурга, налічує 6 років практики в Ізраїлі, де лікар отримав дозвіл на медичну діяльність, а також 11-річний досвід в Москві в провідній клініці American Medical Center.

Як пластичний хірург, який постійно підвищує свій академічний рівень, проходив навчання на численних курсах у:

 • Швейцарії 
 • Великобританії 
 • Ізраїлі 
 • Італії 

Є автором малотравматичних технік в ринопластиці, а також реконструкції носа. Широко відомий віртуозною технікою виконання зменшення і підтяжки грудей. У клініці регулярно оперуються пацієнти з країн Європи, США, відомі в Україні особистості.

Лікар Слоссер - пластичний хірург, сертифікований для роботи в найближчому зарубіжжі і деяких європейських країнах, таких як Ізраїль. Є членом Європейської Академії Лицьової Пластичної Хірургії (EAFPS) з 2003 року, членом Української і Російської асоціацій пластичної хірургії. Додаткові спеціальності пластичного хірурга — мамологія та щелепно-лицева хірургія. З 2008 року, лікар Слоссер, будучи запрошеним фахівцем, очолив напрямок пластичної хірургії в багатопрофільному центрі «Оберіг» .

Після закінчення навчання, працював у ряді кращих приватних клінік Ізраїлю. У їх числі Ramat Aviv Medical Center.

З 2003 року, доктор Слоссер практикував в Москві в American Medical Center.

З 2009 по 2010, був завучем кафедри пластичної та реконструктивної хірургії, естетичної медицини і клітинних технологій при Російському Державному Медичному Університеті. Є одним з авторів програми перепідготовки пластичних хірургів і програми ординатури з пластичної хірургії в Росії. Був одним із причетних до реформи пластичної хірургії, як спеціальності, в Росії. З 2009 по 2011 був членом етичної ради Російської Асоціації пластичних хірургів (РОПРЭХ).

Oberig Beauty

Зараз лікар Слоссер є одним зі співзасновників клініки пластичної хірургії "OBERIG beauty", і її провідним пластичним хірургом. У 2016 році отримав престижну премію "Фахівець Року"

Міжнародна спільнота естетичної пластичної хірургії (ISAPS)

Член Міжнародної спільноти естетичної пластичної хірургії (ISAPS)

Європейська Академія Лицьової Пластичної Хірургії (EAFPS)

Член Європейської Академії Лицьової Пластичної Хірургії (EAFPS) з 2003 року

Ізраїльська Медична Асоціація

Член Ізраїльської Медичної Асоціації

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити