У нашій клініці ви можете зробити операцію зі збільшення грудей в Києві у пластичного хірурга Дмитра Слоссера. Нам довіряють з багатьох причин, які і сприяють відмінному результату:

- Європейський протокол операції, в результаті чого вона проходить всього лише 45 хвилин

- Унікальна методика невидимих швів

- Нешкідливий, найсучасніший наркоз

- Гарантований результат

- Кращі імплантати і витратні матеріали

- Договір і фіксовані ціни

Збільшення грудей є найбільш популярним запитом в розділі пластична хірургія. Що змушує жінок замислюватися про збільшення грудей? Груди є символом жіночності, материнства. Зображеннями богині родючості в кам'яному столітті в північній Африці, Месопотамії були фігурки жінок з великими грудьми. Мабуть, еволюційний відбиток часів накладається на сучасність, що чоловіки віддають перевагу жінкам з великими грудьми. Збільшувати груди чи ні? - Задають собі питання жінки, яких генетика наділила грудьми маленького розміру.

Деякі намагаються збільшити груди народними засобами на кшталт шишок хмелю і спеціальних методів. Але такі способи збільшення грудей або неефективні, або дають незначний ефект. Важливим фактором у зовнішньому вигляді грудей є не тільки обсяг, але і форма грудей. Зменшення ваги в результаті активного схуднення, вікові зміни шкіри і зниження гормонального фону ведуть до зміни форми грудей, або ж до її опущення. У таких випадках можлива операція по збільшенню грудей тільки використовуючи імплантанти, або збільшення грудей з одночасною підтяжкою (мастопексії). Який з цих методів краще підійде, безпосередньо, Вам - це може підказати на консультації пластичний хірург.

Ціна на операцію по збільшенню грудей по цьому посиланню

Якого хірурга можна вважати найкращим пластичним хірургом в хірургії грудей? Можна порекомендувати тих хірургів, які мають базову хірургічну освіту і обов'язково досвід реконструктивної хірургії грудей. Збільшення грудей є нескладною хірургічною процедурою, тому її виконують практично всі пластичні хірурги. Але збільшення грудей, яке виконує щелепно-лицьовий хірург за освітою - чи не здається Вам це дивним? Критерії відбору кращого пластичного хірурга в хірургії грудей повинні бути - практичний досвід в інших методиках збільшення грудей, а головне! Досвід в зменшенні і підтяжці грудей. Як не дивно - багато хірургів легко виконують операції по збільшенню, не вміючи при цьому робити підтяжки грудей.

 

Збільшення грудей - свідчення

 

 • Збільшення грудей з використанням імплантатів при вродженій гіпоплазії, або аплазії грудей. Це найбільш часте показання для збільшення грудей.
 • Асиметрія грудей зустрічається практично у всіх жінок. Однак, коли різниця істотна - може бути причиною для збільшення грудей. Причому, імплантати можуть бути підібрані різного розміру і різні за формою.
 • Опущення молочних залоз після грудного вигодовування, після вагітності, в результаті вікових змін. Якщо опущення є незначним - рекомендовано збільшення грудей. Якщо опущення виражене - збільшення грудей за допомогою імплантатів поєднується з одночасною підтяжкою.
 • Реконструкція молочної залози після її повного або часткового видалення через раку молочної залози. У цих випадках для збільшення грудей використовуються спеціальні імплантати.

 

Збільшення грудей - відносні протипоказання

 

 • Автоімунні захворювання, такі як системний червоний вовчак та склеродермія.
 • Стан, при якому ускладнюється нормальне загоєння рани, такий як цукровий діабет і порушення згортання крові.
 • Знижений імунний фон. Операція збільшення грудей протипоказана у випадках нещодавнього прийому імуносупресивних препаратів.
 • Порушення кровопостачання тканин молочної залози.

 

Імплантати для збільшення грудей

 

З метою збільшення грудей використовуються імплантати різної форми і з різним наповненням. АБСОЛЮТНО ВСІ імплантати, незалежно від вмісту, мають силіконову оболонку. Ми рекомендуємо імплантати з шорсткою (текстурованою) поверхнею. Саме використання імплантатів з таким видом поверхні для збільшення грудей істотно знижує ризик такого ускладнення, як утворення капсульної контрактури. Наповнення імплантата - тут буває силікон різного ступеня в'язкості, фізіологічний розчин або гідрогель. Гідрогелеві імплантати не рекомендовані до застосування зі збільшення грудей. По-перше, вони мало вивчені. По-друге, вони протягом декількох років значно втрачають форму, з'являється горбистість поверхні. Імплантати з заповненням фізрозчином активно застосовувалися в США. В даний час отримано дозвіл на використання силікону в якості наповнювача і багато хірургів вважають за краще застосовувати саме цей вид імплантата для збільшення грудей, в зв’язку його більшої природності на дотик.

На виготовлені імплантати немає обмежуваного терміну придатності. Автору цієї статті доводилося замінювати імплантати першого покоління, встановлені 25 років тому. Якщо жінка виконує всі правила та рекомендації після операції збільшення грудей, то імплантат може прослужити і довше. Деякі фірми дають сертифікат якості з довічною гарантією на цілісність оболонки імплантата. У разі його пошкодження фірма бере на себе зобов'язання по його заміні (це, правда, не покриває вартість самої операції збільшення грудей).

 

Способи встановлення імпланта

 

Існує кілька способів розташування імпланта, при збільшенні грудей. Доцільність кожного визначається на консультації пластичного хірурга. Найбільш поширені місця розташування імплантатів це - повністю під грудним м'язом, частково під грудним м'язом, частково під залозою, під фасцією великого грудного м'яза і під тканиною молочної залози. Кожен з описаних способів установки імплантата має свої показання і визначається особливостями будови грудної клітки, м'язів і залози. Немає універсального способу збільшення грудей.

Увеличение груди_фото3

Увеличение груди_фото4

 

Розрізи при збільшенні грудей

 

За час існування операцій по збільшенню грудей, хірургами розроблені основні доступи (місця
Увеличение грудирозрізів), через які встановлюється імплантат.

Основними можна вказати - по нижньому краю ареоли (Періареолярне збільшення грудей), через ареолу (трансареолярне збільшення грудей), через розріз в пахвовій западині (трансаксілярне збільшення грудей), через розріз в області пупка (трансумбілікальне збільшення грудей), через розріз у нижній частині живота при одночасному проведенні абдомінопластики (трансабдомінальне збільшення грудей).

Кожен з описаних способів збільшення грудей має свої недоліки і переваги. Останні два способи по збільшенню грудей менш популярні, оскільки потрібно використовувати наповнюваний імплантат, а це виглядає менш природно.

 

Страхи при операції збільшення грудей

 

Ризик раку грудей. Силікон, з якого складається оболонка імплантата, є абсолютно інертною речовиною, яка входить до складу багатьох пристроїв медичного призначення і до складу косметичних препаратів. Останні дослідження вчених не знаходять зв'язку між наявністю силікону в організмі після збільшення грудей і ризиком виникнення раку грудей, та інших захворювань, в тому числі аутоімунних.

 

Відсутність лактації. Багаторічні клінічні дослідження не виявили вмісту силікону в грудному молоці. Також годуванню грудьми не перешкоджає наявність імплантатів, поставлених при збільшенні грудей.

Дискомфорт. У рідкісних випадках, після проведеного збільшення грудей, спостерігається незначне тимчасове зниження або підвищення чутливості соска (особливо при переареолярній техніці збільшення грудей), однак чутливість швидко відновлюється. Імплантат буквально через лічені тижні перестає сприйматися, як чужорідне тіло.

Гіпертрофічні рубці. Шви після операції по збільшенню грудей через п'ять-шість місяців стають практично непомітними, але якщо вони все-таки заважають, то можлива їх додаткова корекція, застосовуючи такі методи косметології, як медичний татуаж і лазерне шліфування.

Ризик ускладнень. Загальний ризик ускладнень після операції зі збільшення грудей, згідно світової статистики, не перевищує 1-2%. Основними ускладненнями вважають: виникнення капсульної контрактури, запалення імплантата, кровотеча і гематоми. При виникненні будь-якого дискомфорту або занепокоєння, пов'язаного із загальним станом або станом рани після збільшення грудей, слід негайно звернутися до лікаря.

Розрив імплантата. Ризик розриву оболонки імплантата мінімальний, проте таке ускладнення все ж зустрічається в клінічній практиці. Основна природа ушкоджень - механічна травма імплантата, проте і в цьому випадку не слід турбуватися. Навколо імплантата завжди існує капсула-оболонка, яка не дає вмісту імплантата мігрувати по тілу.

Складнощі при діагностиці після операції. Існує спеціальна техніка (Еклунда). Проведення мамографії в разі збільшення грудей за допомогою імпланту важко, але для таких пацієнток передбачена особлива методика рентгенівського обстеження.

 

Реабілітація після операції збільшення грудей

 

Відновлення після збільшення грудей відбувається досить швидко і не дуже болісно. Операція триває близько 45 хвилин, максимум до години. У свідомість пацієнт приходить відразу ж після операції. Ніяких поганих спогадів, відсутність нудоти, гарантує застосування анестезіологом сучасних препаратів. Місцева анестезія, яку використовує хірург під час збільшення грудей, дає комфортне відчуття в перші години після операції. Виписка відбувається на наступний післяопераційний день. У разі збільшення грудей під м'яз, больовий компонент більш виражений, але і в цьому випадку фізична активність відновлюється через тиждень. Рекомендовано уникати активних фізичних навантажень перший місяць після збільшення грудей. Не менш 3 тижнів слід носити спеціальну компресійну білизну. Післяопераційний шов зблідне і стане зовсім непомітним через 4-6 місяців після операції. Через цей термін Ви настільки звикнете до ваших нових форм, що будете відчувати їх як свої.
 

* * * * *

Жінки з маленькою або ж недорозвиненою молочною залозою (мікромастія), які бажають змінити форму та розмір грудей, обирають аугментацію грудей, або ж збільшення грудей за допомогою імплантів. Цей метод також застосовують для відновлення об’єму грудей після вагітності чи після раптової втрати ваги, також при асиметрії молочних залоз. Силіконові імпланти (ендопротези) на сьогодні вважають цілком безпечними і такими, що не спричиняють інших захворювань, як вважали раніше. Після операції збільшення грудей зберігається здатність до годування грудьми.

Протези підбирають індивідуально кожному пацієнту. У нашій клініці застосовують лише найкращі сертифіковані ендопротези провідної американської фірми McGhan або Mentor.

Увеличение груди_фото1Існує декілька видів протезів молочних залоз для збільшення грудей, що відрізняються між собою і за формою, і за складом (силіконові чи наповнені фізіологічним або ж колоїдним розчином). За формою протези відрізняються на круглі та каплеподібні — анатомічні. Їх оболонка складається із хімічно інертного матеріалу. Оксамитова поверхня знижує ймовірність фіброзу — затвердіння молочних залоз довкола імпланта. Гель, що знаходиться в середині, надає грудям природню м’якість, та не розтікається навіть за умови пошкодження зовнішньої оболонки протезу.

Існує декілька методів проведення операції збільшення грудей. Розріз та місце розташування ендопротезу залежатиме від анатомії вашого тіла та рекомендацій хірурга. Хірургічний розріз можна зробити або під грудями, або ж під ареолою соска (періареолярний доступ). Інші методи операції збільшення грудей: через сосок; підм’язову впадину і навіть пупок, як правило, мають свої недоліки та мало популярні серед відомих хірургів.

Якщо Ваші груди відвисають (птозис), хірург може також порекомендувати одночасно провести підтяжку грудей. Суть операції полягає в розміщенні силіконових імплантів у кишеню між молочною залозою та м’язом, або ж просто під молочною залозою — залежно від показників.

Слоссер Дмитро Володимирович
Автор статті: Слоссер Дмитро Володимирович

Заслужений лікар України, керівник центру пластичної хірургії

Всі статті автора

Відео операції

Ціни

Збільшення грудей
 • Ціна, в гривнях
Збільшення грудей (вартість самої операції) 257600
Збільшення грудей (з імплантами/компрес.білизною) 360000
Повторна маммопластика (з імплантами/компрес.білизною) 388000

Галерея до / після

Запитання-відповідь

Про ціни на пластику

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від рівня клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже, можна потрапити до малопрофесійним хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Кваліфікація
Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і в СНД, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 23 роки. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні виконання.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей. При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції.

Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції. Однак у Львові ми проводимо консультації з питань пластичної хірургії щомісячно на постоянній основі.

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 23 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1997 року) і більш ніж 10 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід саме в пластичної та реконструктивної хірургії -

 • це 8 років практики в Ізраїлі. З них 6 років - спеціалізація (резидентура) в галузі пластичної хірургії в Hadassah University Hospital.
 • 11 років роботи в місті Москва провідним фахівцем в American Medical Center.

Зараз рівень пластичної хірургії в Україні дуже високий, а ті пластичні операції, які виконуються в Києві відповідають найвищим міжнародним стандартам. Саме тому до лікаря Слоссер з кожним роком збільшується потік зарубіжних пацієнтів, які прагнуть щось удосконалити у своїй зовнішності. За даними на 2019 рік пластичні хірурги клініки успішно провели понад 480 пластичних операцій, переважна більшість з яких проходило під загальним наркозом.

Телефон

Розрахувати вартість операції: Збільшення грудей

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з Вами для точної оцінки операції

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Матеріали на тему

Втрата чутливості після збільшення грудей

Втрата чутливості після збільшення грудей

Одна з найбільш поширених скарг пацієнток – це втрата чутливості сосків або оніміння всієї молочної залози. Зазначу, що це це нормальний побічний ефект після хірургічного втручання. 

Як часто треба проходити огляди після пластичної операції?

Як часто треба проходити огляди після пластичної операції?

Зазвичай пластичні хірурги радять планувати огляд або проходити МРТ кожні кілька років після процедури, щоби переконатися, що ваші імпланти в хорошому стані. Це потрібно робити навіть якщо вас нічого не турбує.