Ринопластика -варіант операції

Ринопластика є однією з найбільш популярних операцій в галузі естетичної медицини. Сьогодні її роблять відомі представники шоу-бізнесу, моделі, політики і всі ті, хто бажає виглядати ще краще.

Пластика носа здатна подарувати людині впевненість у собі, вирішивши нагальні проблеми носа. Усунути за допомогою такої процедури можна будь-який дефект, починаючи від незначної асиметрії, і закінчуючи корекцією перетинки носа.

Пластика носаУ пластичній хірургії розрізняють 2 основних види ринопластики: зроблена чисто з естетичних міркувань і реконструктивну, коли людина позбавляється деяких частин носа, внаслідок вогнепальних поранень, нещасного випадку, видалення ракової пухлини або має вроджену аномалію розвитку даного органу.

Звертаються до хірургів також і для усунення серйозних проблем, пов'язаних з порушенням дихання. У такому разі, пластика носа стає не просто примхою, а гострою необхідністю для пацієнта. Варіант операції, спрямований на поєднання відновлення дихання і поліпшення зовнішніх пропорцій носа, називається риносептопластикою.

Ви можете виконати ринопластику у досвідченого хірурга Дмитра Слоссера. Досвід доктора налічує понад 23 роки і більше 10 тисяч проведених пластичних операцій. Ви не раз могли спостерігати роботу даного фахівця в різних ток-шоу, на телеканалах СТБ, Інтер, 1+1, та інших. Ось деякі з них: «Операція краса», «Поверніть мені красу», «Моє нове життя». Пацієнти, прооперовані в рамках даних проектів, отримали шанс змінити свою долю!

Можливості ринопластики

Основним бажанням людини змінити свій ніс, може бути що завгодно, починаючи від широкого кінчика і закінчуючи дуже великим носом, що часто може не подобатися пацієнтові.

За допомогою такої операції можна:

 • видалити або відкорегувати горбинку
 • змінити форму і кут розташування кінчика
 • зменшити або збільшити ніс
 • скорегувати асиметрію
 • вирівняти носову перетинку.

Корекція форми носа допомагає людині отримати саме той ніс, який буде гармонійно виглядати з іншими рисами її обличчя.

За допомогою ринопластики, можна також змінити кінчик носа або випрямити занадто викривлену носову перетинку.

Також є ще один момент, коли ринопластика носа буде необхідна – після отримання травми або некоректного попереднього оперативного втручання. Наприклад, після пошкодження кістково-хрящових тканин, при травмі, можна з мінімальним ризиком усунути всі недоліки, якщо звернутися до фахівця в перші 10 днів.

В якому віці можна вдатися до пластики носа

Зазвичай контурна пластика носа, з чисто естетичною метою, виконується у віці 18-40 років, хоча іноді вік не має серйозного значення і не виступає в ролі протипоказання.

Не рекомендується робити ринопластику до 18 років, так як в цей період активно формуються кісткові структури лицьового скелета і ніс ще остаточно не сформувався.

Однак, в особливих випадках, вона може проводитися і після 14 років, але тільки якщо це пов'язано з проблемами дихання. Також рання ринопластика проводиться з метою утворення нормального носа у пацієнтів, які народилися із вродженими дефектами.

Протипокази

Всі протипокази можна розділити на дві категорії - коли операцію можна робити за станом здоров'я і коли вона не буде мати сенсу. Що стосується першого табору, то не можна проводити ринопластику, якщо є:

 • цукровий діабет
 • захворювання внутрішніх органів
 • проблеми з серцево-судинною системою
 • онкологічні захворювання
 • гострі інфекційні захворювання.

Ще один момент, який не варто обділяти увагою – це необхідність проведення пластики носа. Досвідчений хірург неодмінно розповість вам про ризики і продемонструє результат майбутньої операції. Тут варто пам'ятати, що отримати ідеальний результат ви зможете через кілька місяців. Тому, перш ніж зважитися на пластику носа, варто зважити всі аргументи і вирішити, чи потрібна вам така хірургічна процедура.

Вартість операції

Щоб дізнатися ціну ринопластики, перейдіть в розділ «Ціни» на головній сторінці, або подзвоніть нам по телефону. Але в будь-якому випадку, щоб остаточно сформувати вартість, необхідно буде прийти на консультацію до пластичного хірурга. Консультації проводяться в Києві в клініці пластичної хірургії. Адреса і телефон дивіться на головній сторінці в розділі «Контакти».

Види ринопластики

Відкрита ринопластика. Розріз виконується в області перетинки, в самій вузькій частині. Потім шкіра сепарується і хірург виконує необхідну корекцію форми носа. Потім рана зашивається косметичним швом. На ніс накладається гіпсова пов'язка або лангета з синтетичного матеріалу, а в ніздрі вставляються тампони до наступного ранку.

Закрита ринопластика. Розріз робиться тільки з внутрішнього боку носа, так що в майбутньому, рубці абсолютно непомітні, і ніс неначе й не піддавався хірургічному втручанню. Рани зашиваються з допомогою ниток, які в подальшому розсмоктуються.

Безопераційна ринопластика. Форма носа змінюється за допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти або імплантації жирових клітин (ліпофілінгу), взятих у пацієнта з інших ділянок тіла.

Стадія планування

Це вкрай важливий етап проведення успішної пластичної операції носа. За допомогою сучасних технологій, лікар підбирає найбільш оптимальний варіант того, як буде виглядати ніс в майбутньому, що вимагає від нього глибокого знання анатомії і фізіології, а також наявності естетичного смаку. Доктор Слоссер на етапах планування, не вітає комп’ютерне моделювання носа, вважаючи, що це лише маркетинговий механізм. Однак, маючи хороший смак і чудово малюючи, доктор схематично зображує ніс пацієнта та етапи попередньої пластики. На цій стадії ви отримаєте відповідь на довгоочікуване питання про вартість такої операції, а також зможете побачити фото до і після ринопластики інших пацієнтів.

Як підготуватися до операції

При першому відвідуванні пластичного хірурга, він призначить вам пройти поглиблене обстеження, яке може виявити можливі протипоказання до проведення хірургічного втручання. Зазвичай, воно включає огляд ЛОР-лікаря, терапевта, реєстрацію ЕКГ, здачу аналізів крові на визначення рівня гемоглобіну і згортання крові. За 2 тижні до майбутньої операції, слід повністю відмовитися від куріння і прийому антикоагулянтів. Якщо ж Ви регулярно приймаєте будь-які інші медикаментозні засоби, то про це також слід повідомити лікаря. Увечері напередодні, необхідна легка вечеря, а вранці бажано прийти натщесерце.Як правило, хірургічне втручання проводиться під загальною анестезією і триває 1-2 години. Період відновлення триває 2-3 тижні. Фінальний результат буде помітний через 2-4 місяці.

Як проходить післяопераційний період

Після операції, деякий час необхідно буде носити спеціальну пов'язку, яка допоможе зафіксувати ніс і його тканини в новому положенні. У перші дні слід приймати знеболюючі препарати й антибіотики. Протягом перших двох тижнів зникають гематоми і набряклість тканин, гояться рани і ніс набуває здорової форми. В результаті ви отримаєте ніс, який хотіли. Роботу з носом краще всього довірити досвідченому фахівцеві, так як операції на обличчі мають вищий рівень складності. Дмитро Слоссер має не тільки закордонну освіту за спеціалізацією «хірургія» і великий ряд курсів підвищення кваліфікації, а і відмінну, більш ніж 23 річну, практику, і більше 10 тисяч проведених операцій різного ступеня складності, включаючи і неймовірно складні операції по відновленню носа. Більш детально читайте в розділі «Про лікаря» на головній сторінці.

відредаговано 11/04/2020. Слоссер Дмитро Володимировия @

Цены

Название операции
 • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Ринопластика (пластика носа)"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Ринопластика Київ - пластика кінчика носу - ринопластика ціна

Лікар Слоссер є одним із найкращих пластичних хірургів України і Європи, зокрема з питань пластики носа. Багатий досвід лікаря, дозволяє робити найскладніші операції на носі, зокрема його реконструкцію, усунення вроджених дефектів, тощо.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити