пластический хирург

Слоссер Дмитро Володимирович

Слоссер Дмитро Володимирович
  • Слоссер Дмитро Володимирович провідний пластичний хірург України
  • Заслужений лікар України
  • 19 років досвіду в пластичній хірургії.
  • 6 років практики в Ізраїлі Hadassah University Hospital (в топ 100 кращих університетів світу).
  • Керівник центру пластичної хірургії Oberig Beauty.
  • Нагороджений як фахівець року (2016).
  • Провідний експерт в проектах телеканалів 1 + 1, СТБ, Україна.
  • Beauty і antiage експерт для багатьох відомих вам селебретіз.
Детальніше

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 19 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1999 року) і більш ніж 6 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід фахівця - це 8 років практики в Ізраїлі (6 років з них - спеціалізація в області пластичної хірургії) і 11 років практики в місті Москва.

Найчастіше, зайняти гідну нішу в професійній кар'єрі і побудувати особисте життя заважає психологічний дискомфорт від недосконалої зовнішності. Що ж може реально допомогти в такій ситуації? Відповідь одна: пластика. Саме їй відводиться роль, завдяки якій можливо не тільки значно поліпшити зовнішній вигляд, але і отримати впевненість у собі.

Про ціни на пластику

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже продешевив, можна потрапити до слабопрофессіональному хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і Україні, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 19 років. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі , який доступний за цим посиланням. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей (plasticheskie operacii). При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції. Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції.

Пластична хірургія і пластичні операції в життя сучасної людини займають важливе місце. Високі життєві стандарти змушують кожного з нас виглядати молодше, стрункіше і привабливіше. Доктор Слоссер Дмитро Володимирович пропонує свої професійні послуги, відповідні Кращою пластичної хірургії в Києві і Україні.

Новые результаты работ из instagram

Написати нам

Адреса Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В" (Универсальная клиника "Обериг")
Телефон +38 044 222 6 111
Дякуємо. Ваше повідомлення успішно відправлено.
Виникла помилка. Повторіть ще раз.
Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру