Пластична хірургія
в Києві в доктора Слоссера

Я лікар Слоссер Дмитро Володимирович. Пластичний хірург, провідний
фахівець в естетичній і реконструктивній пластичній хірургії.

Операцii

Блефаропластика

- Європейський протокол операції

- Блефаропластика транскон'юктивальна

- Підтяжка повік в комплексному омолоджені

- Унікальна методика невидимих швів

- Нешкідливий, найсучасніший наркоз

- Гарантований результат

Дізнатися більше

Ліпофілінг

- Європейський протокол операції ліпофілінгу обличчя

- Волюмізація обличчя власним жиром

- Реальна альтернатива підтяжці обличчя

- Унікальна методика невидимих швів

- Нешкідливий, найсучасніший наркоз

- Гарантований естетичний результат

Дізнатися більше

Збільшення грудей

- Європейський протокол операції, в результаті чого вона проходить всього лише 45 хвилин

- Унікальна методика невидимих швів з використанням клею

- Нешкідливий, найсучасніший наркоз з севораном

- Гарантований результат

- Кращі імпланти і витратні матеріали

- Договір і фіксовані ціни

Дізнатися більше

Ефективні онлайн-консультації

Вкажіть контактні данні і ми Вам передзвонимо, або подзвоніть напишіть за телефоном:

 • switch__toggle
 • +38 (044) 222-6-111
 • +38 (068) 222-6-111
 • +38 (066) 122-6-111
Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Про мене

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович
 • Провідний пластичний хірург України
 • Заслужений лікар України
 • 21 рік досвіду в пластичній хірургії
 • 6 років практики в Ізраїлі Hadassah University Hospital (в топ 100 кращих університетів світу)
 • Керівник центру пластичної хірургії Oberig Beauty
 • Нагороджений як фахівець року 2016
 • Провідний експерт в проектах телеканалів 1 + 1, СТБ, Україна
 • Beauty і antiage експерт для багатьох відомих вам селебретіз
Детально
Задати питання доктору напряму
* — Поля обов'язкові для заповнення
Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Дмитро Слоссер в операційній

Найважливіше

Про ціни на пластику
раскрыть

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від рівня клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже, можна потрапити до малопрофесійним хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Рівень клініки
Клініці Оберіг присвоєно статус вищого рівня акредитації. Це означає, що вона відповідає всім вимогам МОЗ і може проводити самі високотехнологічні операції. Такі як пересадка печінки, найскладніші пластичні реконструктивні операції, в тому числі і після онкологічних захворювань. Клініка є академічною базою Медичного Університету та Факультету Удосконалення лікарів в Києві. Прийнято рішення про статус нашої клініки як Університетській Клініки.

Устаткування клініки
Станом на 2020 рік, клініка Оберіг має найсучасніше і високотехнологічне обладнання в Україні, що дозволяє нам ретельно проводити діагностику і планування пластичних операцій і добиватися найкращих естетичних результатів операцій.

Кваліфікація
Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і в СНД, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 23 роки. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції
раскрыть

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції
раскрыть

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні виконання.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей. При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції.

Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії
раскрыть

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції. Однак у Львові ми проводимо консультації з питань пластичної хірургії щомісячно на постоянній основі.

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні
раскрыть

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 23 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1997 року) і більш ніж 10 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід саме в пластичної та реконструктивної хірургії -

 • це 8 років практики в Ізраїлі. З них 6 років - спеціалізація (резидентура) в галузі пластичної хірургії в Hadassah University Hospital.
 • 11 років роботи в місті Москва провідним фахівцем в American Medical Center.

Зараз рівень пластичної хірургії в Україні дуже високий, а ті пластичні операції, які виконуються в Києві відповідають найвищим міжнародним стандартам. Саме тому до лікаря Слоссер з кожним роком збільшується потік зарубіжних пацієнтів, які прагнуть щось удосконалити у своїй зовнішності. За даними на 2019 рік пластичні хірурги клініки успішно провели понад 480 пластичних операцій, переважна більшість з яких проходило під загальним наркозом.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн
Статуя свободи

Участь в TV проектах

«Поверніть мені красу»

Популярне мейковер шоу.

«Я соромлюсь свого тіла»

Телевізійний медичний проект.

«Моє нове життя»

Головне в країні шоу краси.

Блог

Переваги операції підтяжки стегон | SLOSSER

Переваги операції підтяжки стегон

Підтяжка стегон спрямована на видалення надлишкової шкіри, жиру і тканин зі стегон, щоб надати тонусу і молодості шкіри ноги. Ця процедура популярна у пацієнтів, які втратили велику кількість ваги і тепер борються з надмірною шкірою на своєму тілі. Багато пацієнтів вважають за краще робити підтяжку стегон разом з підтяжкою рук, а інші вважають за краще робити ці процедури в різний час.

Кріссі Тейген видалила свої імплантати грудей: п'ять речей, які потрібно знати, якщо ви розглядаєте цю процедуру | SLOSSER

Кріссі Тейген видалила свої імплантати грудей: п'ять речей, які потрібно знати, якщо ви розглядаєте цю процедуру

Автор, телеведуча і модель Кріссі Тейген опублікувала комічну, милу листівку "бувайте цицьки" від своєї 4-річної дочки в Instagram минулого четверга, щоб повідомити своїм передплатникам, що операція з видалення грудного імплантату "пройшла ідеально", незважаючи на її болючість.

Новые результаты работ из Instagram

Слідкуйте за новинами та свіжими результатами в соцмережах

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити