Ліпофілінг (ліпоскульптура,ліпопластика)- використання власного жиру, за допомогою ін'єкцій, для контурної пластики губ, підборіддя, щік, області вилиць, згладжування носогубних складок. Цей метод успішно використовується для корекції косметичних або посттравматичних дефектів пацієнта. За загальним визнанням фахівців, ліпофілінг - один з найбільш оптимальних, а головне, безпечних методів корекції вікових та вроджених змін шкіри обличчя.

У клініці накопичений величезний досвід проведення липофилинга , а також його передових варіантів - мікроліпофілінга і наноліпофілінга. При цьому нами досягаються стійкі естетичні результати.

Забір жирової тканини для ліпофілінгуОскільки використовується власна жирова тканина, то вона не відторгається організмом і не викликає алергічних реакцій. Ліпофілінг не залишає на обличчі ніяких небажаних слідів, а ось зморшки помітно розгладжуються, тканини знову набувають привабливий об’єм. Дуже часто ця невелика, практично відсутня протипоказань процедура, проводиться одночасно з іншими операціями, такими як підтяжка обличчя, шиї. Також областями застосування цієї процедури є ліпофілінг рук, при вікових змінах, а також омолодження інтимної області (корекція обсягу піхви, збільшення точки G, поліпшення тонусу статевих губ.

Операція виконується під місцевим або загальним наркозом. В ході операції, доктор Слоссер, за допомогою спеціального обладнання, з мікророзрізу в області пупка проводить забір жирових клітин пацієнта, особливим чином обробляє його, а потім вводить під шкіру в ті частини обличчя, де це необхідно. Часто протягом двох діб після операції, може спостерігатися невеликий набряк, а в окремих випадках і синці. Ефект після операції ліпофілінга зберігається тривалий час.

Слоссер Дмитро Володимирович
Автор статті: Слоссер Дмитро Володимирович

Заслужений лікар України, керівник центру пластичної хірургії

Всі статті автора

Ціни

Ліпофілінг (контурна пластика жиром)
  • Ціна, в гривнях
Ліпофілінг (контурна пластика жиром), ліполіфтинг обличчя 114000

Галерея до / після

Запитання-відповідь

Про ціни на пластику

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від рівня клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже, можна потрапити до малопрофесійним хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Кваліфікація
Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і в СНД, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 23 роки. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні виконання.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей. При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції.

Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції. Однак у Львові ми проводимо консультації з питань пластичної хірургії щомісячно на постоянній основі.

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 23 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1997 року) і більш ніж 10 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід саме в пластичної та реконструктивної хірургії -

  • це 8 років практики в Ізраїлі. З них 6 років - спеціалізація (резидентура) в галузі пластичної хірургії в Hadassah University Hospital.
  • 11 років роботи в місті Москва провідним фахівцем в American Medical Center.

Зараз рівень пластичної хірургії в Україні дуже високий, а ті пластичні операції, які виконуються в Києві відповідають найвищим міжнародним стандартам. Саме тому до лікаря Слоссер з кожним роком збільшується потік зарубіжних пацієнтів, які прагнуть щось удосконалити у своїй зовнішності. За даними на 2019 рік пластичні хірурги клініки успішно провели понад 480 пластичних операцій, переважна більшість з яких проходило під загальним наркозом.

Телефон

Розрахувати вартість операції: Ліпофілінг (контурна пластика жиром)

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з Вами для точної оцінки операції

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Матеріали на тему

Ліпофілінг (контурна пластика жиром), ліполіфтинг обличчя

Ліпофілінг (контурна пластика жиром), ліполіфтинг обличчя

Ліпофілінг обличчя — справжня революція у сфері пластичної хірургії. Мета процедури полягає у зміні форми обличчя і відновленні втраченого об’єму тканин через старіння. Результат природний і стійкий, без додаткових ін'єкцій. Цей метод на 100% натуральний і має позитивний ефект, на відміну від ін'єкцій наповнювачів, таких як гіалуронова кислота, які необхідно регулярно вводити для підтримки результату.