Ліпофілінг (контурна пластика жиром)

Рейтинг:

Ліпофілінг (ліпоскульптура,ліпопластика)- використання власного жиру, за допомогою ін'єкцій, для контурної пластики губ, підборіддя, щік, області вилиць, згладжування носогубних складок. Цей метод успішно використовується для корекції косметичних або посттравматичних дефектів пацієнта. За загальним визнанням фахівців, ліпофілінг - один з найбільш оптимальних, а головне, безпечних методів корекції вікових та вроджених змін шкіри обличчя.

У клініці "Оберіг" Б'юті накопичений величезний досвід проведення липофилинга , а також його передових варіантів - мікроліпофілінга і наноліпофілінга. При цьому нами досягаються стійкі естетичні результати.

Забір жирової тканини для ліпофілінгуОскільки використовується власна жирова тканина, то вона не відторгається організмом і не викликає алергічних реакцій. Ліпофілінг не залишає на обличчі ніяких небажаних слідів, а ось зморшки помітно розгладжуються, тканини знову набувають привабливий об’єм. Дуже часто ця невелика, практично відсутня протипоказань процедура, проводиться одночасно з іншими операціями, такими як підтяжка обличчя, шиї. Також областями застосування цієї процедури є ліпофілінг рук, при вікових змінах, а також омолодження інтимної області (корекція обсягу піхви, збільшення точки G, поліпшення тонусу статевих губ.

Операція виконується під місцевим або загальним наркозом. В ході операції, доктор Слоссер, за допомогою спеціального обладнання, з мікророзрізу в області пупка проводить забір жирових клітин пацієнта, особливим чином обробляє його, а потім вводить під шкіру в ті частини обличчя, де це необхідно. Часто протягом двох діб після операції, може спостерігатися невеликий набряк, а в окремих випадках і синці. Ефект після операції ліпофілінга зберігається тривалий час.

Ліпофілінг Київ - підтяжка обличчя - розгладження зморшок за допомогою жиру

У клініці доктора Слоссера практикуються підтяжки різних частин тіла за допомогою ліпофілінгу. Такий вид операцій є одним з найбільш безпечних, так як власний жир не відторгається організмом. В нашій Київській клініці виконують пластику методом ліпофілінгу, з високою якістю і з гарантуванням довготривалих результатів.

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру