Ліпофілінг (ліпоскульптура,ліпопластика)- використання власного жиру, за допомогою ін'єкцій, для контурної пластики губ, підборіддя, щік, області вилиць, згладжування носогубних складок. Цей метод успішно використовується для корекції косметичних або посттравматичних дефектів пацієнта. За загальним визнанням фахівців, ліпофілінг - один з найбільш оптимальних, а головне, безпечних методів корекції вікових та вроджених змін шкіри обличчя.

У клініці "Оберіг" Б'юті накопичений величезний досвід проведення липофилинга , а також його передових варіантів - мікроліпофілінга і наноліпофілінга. При цьому нами досягаються стійкі естетичні результати.

Забір жирової тканини для ліпофілінгуОскільки використовується власна жирова тканина, то вона не відторгається організмом і не викликає алергічних реакцій. Ліпофілінг не залишає на обличчі ніяких небажаних слідів, а ось зморшки помітно розгладжуються, тканини знову набувають привабливий об’єм. Дуже часто ця невелика, практично відсутня протипоказань процедура, проводиться одночасно з іншими операціями, такими як підтяжка обличчя, шиї. Також областями застосування цієї процедури є ліпофілінг рук, при вікових змінах, а також омолодження інтимної області (корекція обсягу піхви, збільшення точки G, поліпшення тонусу статевих губ.

Операція виконується під місцевим або загальним наркозом. В ході операції, доктор Слоссер, за допомогою спеціального обладнання, з мікророзрізу в області пупка проводить забір жирових клітин пацієнта, особливим чином обробляє його, а потім вводить під шкіру в ті частини обличчя, де це необхідно. Часто протягом двох діб після операції, може спостерігатися невеликий набряк, а в окремих випадках і синці. Ефект після операції ліпофілінга зберігається тривалий час.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Ліпофілінг (контурна пластика жиром)"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Ліпофілінг Київ - підтяжка обличчя - розгладження зморшок за допомогою жиру

У клініці доктора Слоссера практикуються підтяжки різних частин тіла за допомогою ліпофілінгу. Такий вид операцій є одним з найбільш безпечних, так як власний жир не відторгається організмом. В нашій Київській клініці виконують пластику методом ліпофілінгу, з високою якістю і з гарантуванням довготривалих результатів.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити