Подтяжка груди

Підтяжка грудей (мастопексія) - це пластична операція, при якій відновлюється красива форма і естетичний вигляд молочних залоз.

В нашій клініці пластичної хірургії, ви можете зробити пластичну операцію з підтяжки грудей в Києві у професійного і відомого хірурга Дмитра Слоссера.

Покази до проведення операції

  • Зміщення сосково-ареолярного комплексу вниз.
  • Птоз молочних залоз будь-якого ступеня вираженості.

Протипокази до проведення операції підтяжки грудей

  • Онкологічні захворювання.
  • Важкі захворювання внутрішніх органів.
  • Інфекційно-запальні процеси шкіри.

Скільки коштує мастопексія

Ціна пластичної операції по підтяжці грудей вказана за цим посиланням. Вартість у гривнях.

Причини опущення молочних залоз

1. При вагітності, відбувається різка зміна гормонального фону жінки і молочні залози збільшуються. Потім настає період лактації, тоді молочні залози збільшуються ще більше, що веде до розтягування шкіри. Після закінчення лактації, розмір молочних залоз значно зменшується. Шкіра не підтягується, а провисає.

2. При швидкому схудненні, зникає багато жирової тканини, в тому числі і в молочних залозах. Шкірі не вистачає еластичних властивостей, щоб підтягнутися, внаслідок чого формуються її надлишки.

3. Після 40-45 років, шкіра втрачає колаген та еластин, відповідно її еластичність різко знижується, що веде до провисання шкіри, відповідно і груди розтягуються донизу.

Підготовка до операції

Техніка підтяжки грудей вертикальним швомПідтяжка грудей особливо затребувана у молодих мам, яких дуже засмучує обвисла форма грудей, після природного вигодовування. Операція – це єдиний спосіб виправити цей недолік, однак на момент хірургічного втручання, процес грудного вигодовування повинен бути припинений. Тільки після завершення лактації жінка може звернутися до послуг пластичного хірурга.

Перед мастопексією варто відмовитися від куріння і прийому деяких лікарських препаратів. Також пацієнтці потрібно пройти УЗД молочних залоз, щоб упевнитися у відсутності будь-яких пухлин. Якщо ніяких патологій не виявлено, то можна здійснювати підтяжку.

При підтяжці грудей, завжди застосовується загальний наркоз: ендотрахеальний або внутрішньовенний. Тривалість операції, як правило, 2-3 години. Залежно від ступеня птозу (опущення грудей), відрізняється спосіб хірургічного втручання:

Перший метод підтяжки грудей - периареолярна мастопексія. Цей спосіб ефективний тільки при незначному опущенні молочних залоз. В ході операції, розріз проводиться тільки навколо ареоли, при бажанні пацієнтки її можна зменшити. Намічається місце, де після операції буде розташовуватися ареола і сосок, куди їх і переміщують. По завершенню операції, накладають косметичні шви. Даний метод малотравматичний і сліди від операції практично непомітні, проте периареолярна підтяжка можлива лише при незначному обвисанні грудей.

Подтяжка груди

Другий метод підтяжки грудей - вертикальна мастопексія. Цей тип операції застосовується при вираженому опущенні молочних залоз. Розріз робиться навколо ареоли і продовжується вертикально вниз. Ареолярно-сосковий комплекс переміщується вгору, тканини залози перерозподіляються і переміщуються вгору, а надлишкові шкірні клапті видаляються. По завершенню операції накладають косметичні шви. Операція з підтяжки грудей в клініці пластичної хірургії може бути поєднана з установкою імплантів чи редукційною мамопластикою (зменшенням грудей).

Особливості післяопераційного періоду

Ступінь опущення грудей для планування мастопексіїДекілька днів, після проведення операції, необхідне спостереження кваліфікованого лікаря. Відновлювальний період після підтяжки, триває близько двох тижнів. За цей час спадає набряклість, проходять невеликі гематоми і болючість. Протягом місяця після операції, жінці потрібно носити спеціальну білизну і обмежити фізичну активність.

Виконана підтяжка грудей не впливає на лактацію, тому після операції зберігається можливість грудного вигодовування. Сліди від оперативного втручання стають малопомітними вже через півроку. В підсумку жінка набуває красиву і природну форму грудей.

Навіть якщо природа наділила представницю прекрасної статі ідеальними грудьми, то протягом життя не завжди вдається зберегти красу грудей. Вагітність і пологи, коливання ваги і природні вікові зміни – це головні вороги грудей. Повернути колишню красу і пружність допоможе пластична операція.

На операцію по підтяжці грудей, ціна в Україні відрізняється від кваліфікації пластичного хірурга і самої клініки. Зробити підтяжку грудей в кращого пластичного хірурга України - Дмитра Слоссера, можна за доступною ціною. А головне - професійно і якісно.

Слоссер Дмитро Володимирович
Автор статті: Слоссер Дмитро Володимирович

Заслужений лікар України, керівник центру пластичної хірургії

Всі статті автора

Ціни

Підтяжка грудей
  • Ціна, в гривнях
Підтяжка грудей без імпл., білизни 291100
Підтяжка грудей з імплантами та компрес. білизною 437060

Галерея до / після

Запитання-відповідь

Про ціни на пластику

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від рівня клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже, можна потрапити до малопрофесійним хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Кваліфікація
Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і в СНД, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 23 роки. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні виконання.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей. При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції.

Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції. Однак у Львові ми проводимо консультації з питань пластичної хірургії щомісячно на постоянній основі.

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 23 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1997 року) і більш ніж 10 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід саме в пластичної та реконструктивної хірургії -

  • це 8 років практики в Ізраїлі. З них 6 років - спеціалізація (резидентура) в галузі пластичної хірургії в Hadassah University Hospital.
  • 11 років роботи в місті Москва провідним фахівцем в American Medical Center.

Зараз рівень пластичної хірургії в Україні дуже високий, а ті пластичні операції, які виконуються в Києві відповідають найвищим міжнародним стандартам. Саме тому до лікаря Слоссер з кожним роком збільшується потік зарубіжних пацієнтів, які прагнуть щось удосконалити у своїй зовнішності. За даними на 2019 рік пластичні хірурги клініки успішно провели понад 480 пластичних операцій, переважна більшість з яких проходило під загальним наркозом.

Телефон

Розрахувати вартість операції: Підтяжка грудей

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з Вами для точної оцінки операції

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Матеріали на тему

Білизна після маммопластики: як правильно обрати ліф

Білизна після маммопластики: як правильно обрати ліф

Правильний ліф має забезпечувати потрібну компресію, щоби зменшити набряк, уникнути кровотечі або зміщення імплантів під час активних рухів або сну. Він забезпечить вам комфорт і допоможе зменшити біль, який ви відчуватимете впродовж процесу одужання. 

В'ялість шкіри після схуднення: причини та вирішення проблеми

В'ялість шкіри після схуднення: причини та вирішення проблеми

Сучасна медицина та косметологія може запропонувати різні способи того, як поліпшити зовнішній вигляд після сильного схуднення. Серед них – неінвазивні процедури та хірургічні операції з корекції контурів тіла – саме вони дають хороші та довготривалі результати.