Подтяжка груди

Підтяжка грудей (мастопексія) - це пластична операція, при якій відновлюється красива форма і естетичний вигляд молочних залоз.

В нашій клініці пластичної хірургії, ви можете зробити пластичну операцію з підтяжки грудей в Києві у професійного і відомого хірурга Дмитра Слоссера.

Покази до проведення операції

  • Зміщення сосково-ареолярного комплексу вниз.
  • Птоз молочних залоз будь-якого ступеня вираженості.

Протипокази до проведення операції підтяжки грудей

  • Онкологічні захворювання.
  • Важкі захворювання внутрішніх органів.
  • Інфекційно-запальні процеси шкіри.

Скільки коштує мастопексія

Ціна пластичної операції по підтяжці грудей вказана за цим посиланням. Вартість у гривнях.

Причини опущення молочних залоз

1. При вагітності, відбувається різка зміна гормонального фону жінки і молочні залози збільшуються. Потім настає період лактації, тоді молочні залози збільшуються ще більше, що веде до розтягування шкіри. Після закінчення лактації, розмір молочних залоз значно зменшується. Шкіра не підтягується, а провисає.

2. При швидкому схудненні, зникає багато жирової тканини, в тому числі і в молочних залозах. Шкірі не вистачає еластичних властивостей, щоб підтягнутися, внаслідок чого формуються її надлишки.

3. Після 40-45 років, шкіра втрачає колаген та еластин, відповідно її еластичність різко знижується, що веде до провисання шкіри, відповідно і груди розтягуються донизу.

Підготовка до операції

Техніка підтяжки грудей вертикальним швомПідтяжка грудей особливо затребувана у молодих мам, яких дуже засмучує обвисла форма грудей, після природного вигодовування. Операція – це єдиний спосіб виправити цей недолік, однак на момент хірургічного втручання, процес грудного вигодовування повинен бути припинений. Тільки після завершення лактації жінка може звернутися до послуг пластичного хірурга.

Перед мастопексією варто відмовитися від куріння і прийому деяких лікарських препаратів. Також пацієнтці потрібно пройти УЗД молочних залоз, щоб упевнитися у відсутності будь-яких пухлин. Якщо ніяких патологій не виявлено, то можна здійснювати підтяжку.

При підтяжці грудей, завжди застосовується загальний наркоз: ендотрахеальний або внутрішньовенний. Тривалість операції, як правило, 2-3 години. Залежно від ступеня птозу (опущення грудей), відрізняється спосіб хірургічного втручання:

Перший метод підтяжки грудей - периареолярна мастопексія. Цей спосіб ефективний тільки при незначному опущенні молочних залоз. В ході операції, розріз проводиться тільки навколо ареоли, при бажанні пацієнтки її можна зменшити. Намічається місце, де після операції буде розташовуватися ареола і сосок, куди їх і переміщують. По завершенню операції, накладають косметичні шви. Даний метод малотравматичний і сліди від операції практично непомітні, проте периареолярна підтяжка можлива лише при незначному обвисанні грудей.

Другий метод підтяжки грудей - вертикальна мастопексія. Цей тип операції застосовується при вираженому опущенні молочних залоз. Розріз робиться навколо ареоли і продовжується вертикально вниз. Ареолярно-сосковий комплекс переміщується вгору, тканини залози перерозподіляються і переміщуються вгору, а надлишкові шкірні клапті видаляються. По завершенню операції накладають косметичні шви. Операція з підтяжки грудей в клініці пластичної хірургії може бути поєднана з установкою імплантів чи редукційною мамопластикою (зменшенням грудей).

Особливості післяопераційного періоду

Ступінь опущення грудей для планування мастопексіїДекілька днів, після проведення операції, необхідне спостереження кваліфікованого лікаря. Відновлювальний період після підтяжки, триває близько двох тижнів. За цей час спадає набряклість, проходять невеликі гематоми і болючість. Протягом місяця після операції, жінці потрібно носити спеціальну білизну і обмежити фізичну активність.

Виконана підтяжка грудей не впливає на лактацію, тому після операції зберігається можливість грудного вигодовування. Сліди від оперативного втручання стають малопомітними вже через півроку. В підсумку жінка набуває красиву і природну форму грудей.

Навіть якщо природа наділила представницю прекрасної статі ідеальними грудьми, то протягом життя не завжди вдається зберегти красу грудей. Вагітність і пологи, коливання ваги і природні вікові зміни – це головні вороги грудей. Повернути колишню красу і пружність допоможе пластична операція.

На операцію по підтяжці грудей, ціна в Україні відрізняється від кваліфікації пластичного хірурга і самої клініки. Зробити підтяжку грудей в кращого пластичного хірурга України - Дмитра Слоссера, можна за доступною ціною. А головне - професійно і якісно.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Підтяжка грудей "

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластична хірургія молочних залоз - підтяжка грудей Київ - операції на грудях - вертикальна мастопексія Україна

Якщо у вас з певних причин опустилися груди, тим самим втративши свою сексуальність, то доктор Слоссер може вам допомогти. Із найсучаснішими методиками суттєво скорочується час операції і період відновлення після неї проходить легше і швидше, не залишаючи на грудях майже ні одного сліду операції. На сторінках сайту ви можете знайти фотографії до і після такої процедури, а також можете дізнатися ціну цієї операції. Варто звернути увагу, що доктор Слоссер дає гарантії природнього і натурального вигляду ваших грудей після такого роду операції.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити