Збільшення форми губ - операція, спрямована на збільшення об’єму тонкої верхньої і (або) нижньої губи.

З давніх часів, губи служили одним з ознак чуттєвості і сексуальності, їх ретельно підкреслювали за допомогою косметики ще в стародавньому Єгипті. З віком, губи стають тоншими, що надає пацієнту малопривабливий вигляд.

Вікові зміни з'являються у нашому обличчі в першу чергу. Губи не є винятком, оскільки вони починають втрачати повноту, стають тонкими і їх натуральний колір блякне. Методами пластичної хірургії з успіхом можна повернути природну повноту губ, надати їм чуттєвості.

Переваги збільшення губ:

 • Збільшення губ є безпечною і ефективною хірургічною процедурою
 • Збільшення губ – невелика за обсягом операція, що дозволяє добитися ПОСТІЙНОГО ефекту об’ємних губ
 • Збільшення губ дозволяє відновити естетичний баланс обличчя
 • Збільшення губ дозволяє підняти опущені куточки губ
 • Збільшення губ усуває втомлений вигин лінії губ
 • Збільшення губ можне відновити повноту і соковитість губ
 • Збільшення губ відновлює їх природний вигляд!

Наш вибір – постійне збільшення губ методом V-Y. Однак зупинимося на огляді всіх основних методів.

Існують кілька варіантів збільшення губ – хірургічний і безопераційний косметологічний. Косметологічним, ін'єкційним методом користується більшість. Недоліком цього методу збільшення губ можна назвати те, що потрібно повторне введення препарату, іноді через 3-4 місяці, а в кращому випадку - через півроку.

 • Збільшення губ за допомогою імплантантів
 • Збільшення губ за допомогою синтетичних філлерів, які не розсмоктуються
 • Збільшення губ методом V-Y
 • Збільшення губ власною жировою, фасціальною або рубцевою тканиною

Для постійного ефекту об’ємних губ використовуються імплантанти, що складаються з політетрафторетилену (ePTFE). Вони випускаються під різними назвами - Гір-Текс, SoftForm, UltraSoft і Advanta. Цей матеріал, що нагадує пористий каучук, давно застосовується в судинній хірургії для заміни судин. Він чудово імплантується, що служить, втім і його недоліком. Як чужорідний матеріал він має підвищений ризик інфікування, знижує мобільність губ. Ці фактори значно знижують поле застосування цього матеріалу для збільшення губ. У разі інфекції, як реакції на чужорідний матеріал, видалення синтетичного імплантата викликає серйозні труднощі.

Операція збільшення губ за допомогою імплантантів не є складною і не займає багато часу для виконання. В область губ вводиться, для місцевого знеболювання, лідокаїн, який містить адреналін, для досягнення ефекту скорочення судин і зменшення можливої гематоми. Проводиться 4 невеликих розрізи по слизовій губи, через які пластичний хірург вставляє імплантант, використовуючи при цьому спеціальний інструмент. Надлишки імплантанта відсікаються, а самі розрізи зашиваються косметичним саморозсмоктуючим швом.

Збільшення губ хірургічним методом- розмітка

Збільшення губ методом V-Y –найбільш ефективний метод збільшити губи на постійно. Операція займає близько години, проводиться як під місцевою, так і внутрішньовенною анестезією. Після ретельної попередньої маркування ліній розрізу проводиться розріз слизової губ зсередини.

Збільшення губ методом V-Y -сепарування слизової

Збільшення губ методом V-Y -вшиття слизової

Слизова губ відсепаровується, як показано на малюнку, і зашивається в новому положенні. Ця техніка призводить до стійкого і постійного ефекту.

Є, звичайно, препарати з синтетичних нерозсосуючих препаратів для ін'єкції, які можуть створювати значне збільшення губ. До них відносяться Artecoll, Metacrill, Aquamid і силікон. Застосування цих препаратів для збільшення губ пов'язано з підвищеним ризиком некрозу, гранульоми, хронічного запалення, відчутності при промацуванні, екструзії і інфекції. При виборі цих препаратів для збільшення губ, слід уважно вивчити інструкції!

У пластичній хірургії застосовується більш безпечний і ефективний метод збільшення губ - ліпофілінг. Він полягає в імплантуванні в губи власних жирових клітин. Жирові клітини забираються спеціальним способом у місцях їх надлишку і за допомогою тонких шприців вводяться в тканину губи.

При проведенні таких омолоджуючих операцій, як підтяжка обличчя, для збільшення губ використовується частина віддаленого ЅМАЅа. Результат в такому випадку більш тривалий, ніж у разі простої ін'єкції жирових клітин. Як варіант, у більш молодих пацієнток можна збільшувати губи тканиною рубця, який залишився після попередньої операції.

Всі ці методи мають свої переваги і недоліки. У більшості випадків це невелика, що практично не має протипоказань, процедура. Корекція форми губ дуже популярна, оскільки вона легко переноситься і дає освіжаючий і омолоджуючий ефект, значно покращуючи зовнішність пацієнта.

Цены

Название операции
 • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Збільшення губ"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластика обличчя - збільшення губ в Києві - хейлопластика ціна

Доктор Слоссер виконує безліч операцій зі збільшення форми губ, використовуючи безліч різних методик. Багаторічний досвід дозволяє робити операції різного рівня складності, гарантуючи блискучий результат. Також якісну пластику гарантують найкращі витратні матеріали, на яких клініка доктора Слоссера намається не економити, задля вашого здоров’я і краси. Філігранна робота лікаря Слоссера прославила його на весь світ.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити