Збільшення форми губ - операція, спрямована на збільшення об’єму тонкої верхньої і (або) нижньої губи.

З давніх часів, губи служили одним з ознак чуттєвості і сексуальності, їх ретельно підкреслювали за допомогою косметики ще в стародавньому Єгипті. З віком, губи стають тоншими, що надає пацієнту малопривабливий вигляд.

Вікові зміни з'являються у нашому обличчі в першу чергу. Губи не є винятком, оскільки вони починають втрачати повноту, стають тонкими і їх натуральний колір блякне. Методами пластичної хірургії з успіхом можна повернути природну повноту губ, надати їм чуттєвості.

Переваги збільшення губ:

 • Збільшення губ є безпечною і ефективною хірургічною процедурою
 • Збільшення губ – невелика за обсягом операція, що дозволяє добитися ПОСТІЙНОГО ефекту об’ємних губ
 • Збільшення губ дозволяє відновити естетичний баланс обличчя
 • Збільшення губ дозволяє підняти опущені куточки губ
 • Збільшення губ усуває втомлений вигин лінії губ
 • Збільшення губ можне відновити повноту і соковитість губ
 • Збільшення губ відновлює їх природний вигляд!

Наш вибір – постійне збільшення губ методом V-Y. Однак зупинимося на огляді всіх основних методів.

Існують кілька варіантів збільшення губ – хірургічний і безопераційний косметологічний. Косметологічним, ін'єкційним методом користується більшість. Недоліком цього методу збільшення губ можна назвати те, що потрібно повторне введення препарату, іноді через 3-4 місяці, а в кращому випадку - через півроку.

 • Збільшення губ за допомогою імплантантів
 • Збільшення губ за допомогою синтетичних філлерів, які не розсмоктуються
 • Збільшення губ методом V-Y
 • Збільшення губ власною жировою, фасціальною або рубцевою тканиною

Для постійного ефекту об’ємних губ використовуються імплантанти, що складаються з політетрафторетилену (ePTFE). Вони випускаються під різними назвами - Гір-Текс, SoftForm, UltraSoft і Advanta. Цей матеріал, що нагадує пористий каучук, давно застосовується в судинній хірургії для заміни судин. Він чудово імплантується, що служить, втім і його недоліком. Як чужорідний матеріал він має підвищений ризик інфікування, знижує мобільність губ. Ці фактори значно знижують поле застосування цього матеріалу для збільшення губ. У разі інфекції, як реакції на чужорідний матеріал, видалення синтетичного імплантата викликає серйозні труднощі.

Операція збільшення губ за допомогою імплантантів не є складною і не займає багато часу для виконання. В область губ вводиться, для місцевого знеболювання, лідокаїн, який містить адреналін, для досягнення ефекту скорочення судин і зменшення можливої гематоми. Проводиться 4 невеликих розрізи по слизовій губи, через які пластичний хірург вставляє імплантант, використовуючи при цьому спеціальний інструмент. Надлишки імплантанта відсікаються, а самі розрізи зашиваються косметичним саморозсмоктуючим швом.

Збільшення губ хірургічним методом- розмітка

Збільшення губ методом V-Y –найбільш ефективний метод збільшити губи на постійно. Операція займає близько години, проводиться як під місцевою, так і внутрішньовенною анестезією. Після ретельної попередньої маркування ліній розрізу проводиться розріз слизової губ зсередини.

Збільшення губ методом V-Y -сепарування слизової

Збільшення губ методом V-Y -вшиття слизової

Слизова губ відсепаровується, як показано на малюнку, і зашивається в новому положенні. Ця техніка призводить до стійкого і постійного ефекту.

Є, звичайно, препарати з синтетичних нерозсосуючих препаратів для ін'єкції, які можуть створювати значне збільшення губ. До них відносяться Artecoll, Metacrill, Aquamid і силікон. Застосування цих препаратів для збільшення губ пов'язано з підвищеним ризиком некрозу, гранульоми, хронічного запалення, відчутності при промацуванні, екструзії і інфекції. При виборі цих препаратів для збільшення губ, слід уважно вивчити інструкції!

У пластичній хірургії застосовується більш безпечний і ефективний метод збільшення губ - ліпофілінг. Він полягає в імплантуванні в губи власних жирових клітин. Жирові клітини забираються спеціальним способом у місцях їх надлишку і за допомогою тонких шприців вводяться в тканину губи.

При проведенні таких омолоджуючих операцій, як підтяжка обличчя, для збільшення губ використовується частина віддаленого ЅМАЅа. Результат в такому випадку більш тривалий, ніж у разі простої ін'єкції жирових клітин. Як варіант, у більш молодих пацієнток можна збільшувати губи тканиною рубця, який залишився після попередньої операції.

Всі ці методи мають свої переваги і недоліки. У більшості випадків це невелика, що практично не має протипоказань, процедура. Корекція форми губ дуже популярна, оскільки вона легко переноситься і дає освіжаючий і омолоджуючий ефект, значно покращуючи зовнішність пацієнта.

Слоссер Дмитро Володимирович
Автор статті: Слоссер Дмитро Володимирович

Заслужений лікар України, керівник центру пластичної хірургії

Всі статті автора

Ціни

Збільшення губ
 • Ціна, в гривнях
пластика нижньої губи 79950
пластика верхньої губи 98400

Галерея до / після

Запитання-відповідь

Про ціни на пластику

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від рівня клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже, можна потрапити до малопрофесійним хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Кваліфікація
Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і в СНД, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 23 роки. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні виконання.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей. При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції.

Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції. Однак у Львові ми проводимо консультації з питань пластичної хірургії щомісячно на постоянній основі.

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 23 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1997 року) і більш ніж 10 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід саме в пластичної та реконструктивної хірургії -

 • це 8 років практики в Ізраїлі. З них 6 років - спеціалізація (резидентура) в галузі пластичної хірургії в Hadassah University Hospital.
 • 11 років роботи в місті Москва провідним фахівцем в American Medical Center.

Зараз рівень пластичної хірургії в Україні дуже високий, а ті пластичні операції, які виконуються в Києві відповідають найвищим міжнародним стандартам. Саме тому до лікаря Слоссер з кожним роком збільшується потік зарубіжних пацієнтів, які прагнуть щось удосконалити у своїй зовнішності. За даними на 2019 рік пластичні хірурги клініки успішно провели понад 480 пластичних операцій, переважна більшість з яких проходило під загальним наркозом.

Телефон

Розрахувати вартість операції: Збільшення губ

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з Вами для точної оцінки операції

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.