Блефаропластика – це як функціональне, так і косметичне хірургічне втручання з метою корекції верхньої чи нижньої повіки, через видалення надлишків розтягненої шкіри та укріплення зв’язуючого апарату та м’язів. У випадку значного розтягнення шкіри верхньої повіки, вона нависає над віями та спричиняє зниження периферійного зору. Значне звуження поля зору, викликає труднощі при читанні та водінні автомобіля. У цьому випадку блефаропластику верхньої повіки виконують з метою покращення периферійного зору. Пацієнтам з менш вираженим розтягненням шкіри, таку ж блефаропластику роблять з косметичною метою.

Ціна на блефаропластику по цьому посиланню

Блефаропластика варіанти операції

Блефаропластику нижньої повіки завжди виконують з косметичною метою для видалення грижових «мішків» під очима та надлишків шкіри. Блефаропластику виконують за допомогою зовнішнього розрізу вздовж природньої лінії повік, а саме в складці верхньої повіки, або ж розріз проходить по зовнішньому краю нижньої повіки, дещо нижче від місця прикріплення вій, чи з внутрішньої сторони нижньої повіки (зі сторони слизової оболонки ока – це так звана трансконьюнктивальна блефаропластика).

Розподіл жиру при операції блефаропластики

Післяопераційні гематоми та набряки розсмоктуються впродовж 1-2 тижнів, однак кінцевий естетичний результат блефаропластики можна оцінити за місяць після операції. Тривалість операції залежить від обраної техніки та складності клінічного випадку. Зазвичай, така операція триває впродовж 1-2 годин.

Особливості побудови шкіри пацієнта, його анатомічні особливості, вік, особливості побудови кісток западини, в якій розміщене очне яблуко, та оточуючих її тканин, впливають на косметичні та функціональні результати після блефаропластики. Фактори, які можуть викликати ускладнення після хірургічного втручання:

  • Попередня сухість очей може викликати пошкодження слизової оболонки очей;
  • Надмірне розтягнення краю нижньої повіки може спричинити неправильне положення його зовнішньої частини;
  • Вирячкуватість очей відносно вилиць, може стати причиною неправильного положення нижньої повіки.

Середня вартість блефаропластики становить близько 25 000 гривень. Слід пам’ятати, що деякі клініки вказують у цінах лише вартість операції, та не зазначають вартість додаткових витрат: на анестезію, госпіталізацію, проведення аналізів, перев’язок. Найбільш кваліфіковану блефаропластику проводять пластичні хірурги, щелепно-лицеві хірурги та офтальмологи.

Результат операції пластики нижніх та верхніх повік

Оцінити результати блефаропластики можна за допомогою фото пацієнтів до і після операції.

Верхня блефаропластика, яку роблять вихідцям із Азії, називають блефаропластикою азійських повік, або ж операцією з корекції східного розрізу. Це найбільш популярна косметична операція, яку роблять мешканцям Східної та Південно-Східної Азії. У зв’язку з анатомічними відмінностями між побудовою повік європейця та азіата, більше половини населення Азії народжується без складки верхньої повіки і називається «вузькоокими». Операцію виконують з метою штучного створення складки верхньої повіки.

Будова нормальної і азіатської повікиТрансконьюктивальна блефаропластика проводиться з метою видалення жирової клітковини в області нижньої повіки, через розріз по внутрішній поверхні (через слизову оболонку) без зовнішнього розрізу шкіри. Саме тому операція трансконьюктивальної блефаропластики не призначена для видалення надлишку шкіри. Однак цю методику пластики повік часто поєднують з хімічним пілінгом або процедурою лазерного омолодження шкіри периорбітальної області.

лінія розрізу при транскон'ютивальній блефаропластиці

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Кругова блефаропластика"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Блефаропластика Україна - підтяжка повік Київ

У клініці пластичної хірургії лікар Слоссер використовує сучасні хірургічні методики з підтяжки вік. Більш ніж 10 літня практика дозволяє досягти найбільш натуральних результатів. Проводяться операції блефаропластики з корекцією жирових випинань області верхніх і нижніх вік. Розглянуто питання транскон'юктивальной блефаропластики без видимих швів. Блефаропластика азіатських вік.

У клініці пластичної хірургії проводяться також збільшення грудей, підтяжка обличчя, зменшення грудей, отопластика, абдомінопластика, підтяжка грудей, ліпосакція та інші пластичні операції.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити