Блефаропластика – це як функціональне, так і косметичне хірургічне втручання з метою корекції верхньої чи нижньої повіки, через видалення надлишків розтягненої шкіри та укріплення зв’язуючого апарату та м’язів. У випадку значного розтягнення шкіри верхньої повіки, вона нависає над віями та спричиняє зниження периферійного зору. Значне звуження поля зору, викликає труднощі при читанні та водінні автомобіля. У цьому випадку блефаропластику верхньої повіки виконують з метою покращення периферійного зору. Пацієнтам з менш вираженим розтягненням шкіри, таку ж блефаропластику роблять з косметичною метою.

Ціна на блефаропластику по цьому посиланню

Блефаропластика варіанти операції

Блефаропластику нижньої повіки завжди виконують з косметичною метою для видалення грижових «мішків» під очима та надлишків шкіри. Блефаропластику виконують за допомогою зовнішнього розрізу вздовж природньої лінії повік, а саме в складці верхньої повіки, або ж розріз проходить по зовнішньому краю нижньої повіки, дещо нижче від місця прикріплення вій, чи з внутрішньої сторони нижньої повіки (зі сторони слизової оболонки ока – це так звана трансконьюнктивальна блефаропластика).

Розподіл жиру при операції блефаропластики

Післяопераційні гематоми та набряки розсмоктуються впродовж 1-2 тижнів, однак кінцевий естетичний результат блефаропластики можна оцінити за місяць після операції. Тривалість операції залежить від обраної техніки та складності клінічного випадку. Зазвичай, така операція триває впродовж 1-2 годин.

Особливості побудови шкіри пацієнта, його анатомічні особливості, вік, особливості побудови кісток западини, в якій розміщене очне яблуко, та оточуючих її тканин, впливають на косметичні та функціональні результати після блефаропластики. Фактори, які можуть викликати ускладнення після хірургічного втручання:

  • Попередня сухість очей може викликати пошкодження слизової оболонки очей;
  • Надмірне розтягнення краю нижньої повіки може спричинити неправильне положення його зовнішньої частини;
  • Вирячкуватість очей відносно вилиць, може стати причиною неправильного положення нижньої повіки.

Середня вартість блефаропластики становить близько 25 000 гривень. Слід пам’ятати, що деякі клініки вказують у цінах лише вартість операції, та не зазначають вартість додаткових витрат: на анестезію, госпіталізацію, проведення аналізів, перев’язок. Найбільш кваліфіковану блефаропластику проводять пластичні хірурги, щелепно-лицеві хірурги та офтальмологи.

Результат операції пластики нижніх та верхніх повік

Оцінити результати блефаропластики можна за допомогою фото пацієнтів до і після операції.

Верхня блефаропластика, яку роблять вихідцям із Азії, називають блефаропластикою азійських повік, або ж операцією з корекції східного розрізу. Це найбільш популярна косметична операція, яку роблять мешканцям Східної та Південно-Східної Азії. У зв’язку з анатомічними відмінностями між побудовою повік європейця та азіата, більше половини населення Азії народжується без складки верхньої повіки і називається «вузькоокими». Операцію виконують з метою штучного створення складки верхньої повіки.

Будова нормальної і азіатської повікиТрансконьюктивальна блефаропластика проводиться з метою видалення жирової клітковини в області нижньої повіки, через розріз по внутрішній поверхні (через слизову оболонку) без зовнішнього розрізу шкіри. Саме тому операція трансконьюктивальної блефаропластики не призначена для видалення надлишку шкіри. Однак цю методику пластики повік часто поєднують з хімічним пілінгом або процедурою лазерного омолодження шкіри периорбітальної області.

 

лінія розрізу при транскон'ютивальній блефаропластиці

Слоссер Дмитро Володимирович
Автор статті: Слоссер Дмитро Володимирович

Заслужений лікар України, керівник центру пластичної хірургії

Всі статті автора

Ціни

Кругова блефаропластика
  • Ціна, в гривнях
Блефаропластика верхня та нижня 200000
Блефаропластика нижня 108000
Блефаропластика верхня 102000

Галерея до / після

Запитання-відповідь

Про ціни на пластику

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від рівня клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже, можна потрапити до малопрофесійним хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Кваліфікація
Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і в СНД, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 23 роки. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні виконання.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей. При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції.

Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції. Однак у Львові ми проводимо консультації з питань пластичної хірургії щомісячно на постоянній основі.

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 23 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1997 року) і більш ніж 10 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід саме в пластичної та реконструктивної хірургії -

  • це 8 років практики в Ізраїлі. З них 6 років - спеціалізація (резидентура) в галузі пластичної хірургії в Hadassah University Hospital.
  • 11 років роботи в місті Москва провідним фахівцем в American Medical Center.

Зараз рівень пластичної хірургії в Україні дуже високий, а ті пластичні операції, які виконуються в Києві відповідають найвищим міжнародним стандартам. Саме тому до лікаря Слоссер з кожним роком збільшується потік зарубіжних пацієнтів, які прагнуть щось удосконалити у своїй зовнішності. За даними на 2019 рік пластичні хірурги клініки успішно провели понад 480 пластичних операцій, переважна більшість з яких проходило під загальним наркозом.

Телефон

Розрахувати вартість операції: Кругова блефаропластика

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з Вами для точної оцінки операції

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Матеріали на тему

Блефаропластика верхня

Блефаропластика верхня

Вікові зміни часто призводять до того, що верхня повіка починає обвисати. Причини бувають різні: як опускання брів, так і втрата еластичності шкіри повік. Розв’язати цю проблему можна за допомогою верхньої блефаропластики, або підтяжки повік.

Пластика повік: особливості омолодження області навколо повік

Пластика повік: особливості омолодження області навколо повік

Блефаропластика - це хірургічна процедура, яка покращує зовнішній вигляд ваших повік. Пластичний хірург Дмитро Слоссер покращить зовнішній вигляд ваших очей шляхом видалення обвислої шкіри з верхніх або нижніх повік. В результаті ви будете виглядати молодше, а очі стануть більш відкритими й виразними.