Збільшення грудей із вартістю всіх витрат та імплантів із гарантією

Збільшення грудей — одна з найпопулярніших пластичних операцій у світі. Крім збільшення, під час операції також може здійснюватися підтяжка грудей і корекція ореоли для досягнення найкращих естетичних результатів. При прийнятті рішення про те, чи варто робити операцію зі збільшення грудей, необхідно враховувати безліч факторів. Одне з питань, яке найчастіше зустрічається, — скільки коштує збільшення грудей в Україні?

Вартість може сильно змінюватися залежно від пацієнта. Як правило, основними витратами, що впливають на загальну суму, є:

  • гонорар хірурга;
  • вартість анестезії;
  • ліки, що відпускаються за рецептом;
  • одяг після операції, зокрема спеціальна компресійна білизна;
  • тип грудного імпланту (силікон або фізіологічний розчин).

Отже, вартість операції зі збільшення грудей без витрат становитиме близько 6000 євро. З усіма витратами — понад 8000 євро. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті.

Які імпланти найчастіше використовуються?

Сучасні пластичні хірурги використовують імпланти з силіконовим наповнювачем або фізіологічним (сольовим) розчином. При порівнянні варіантів ключовим моментом буде вигляд, якого ви намагаєтеся досягти. Силіконовий наповнювач надає більш природний зовнішній вигляд і відчуття. Сольові імпланти твердіші, але багато пацієнтів віддають перевагу цьому варіанту, оскільки з такої рідини складається більша частина людського тіла. Також імпланти з фізрозчином трохи дешевші за ціною. У США, наприклад, найчастіше операції проводяться з використанням такого типу імплантів. Але не варто лякатися силіконового наповнювача: сучасні імпланти мають силіконову капсулу, яка у разі пошкодження не дозволяє вмісту мігрувати по тілу. Розрив імпланту може статися лише при сильному механічному пошкодженні, наприклад, під час аварії.

Ще один компонент, який слід враховувати, — це гарантія на грудний імплант. Повна ціна операції зі збільшення бюста з вартістю всіх витрат включає і цей фактор. Гарантії підвищують вартість послуги, проте захищають вас від додаткових витрат у майбутньому. У разі пошкодження імпланту компанія зобов'язується замінити його.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Щекавицька, 9а
(Клініка "Nove Tilo")

Задати питання
лікарю особисто

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше Закрити