Чи може 3D-візуалізація допомогти вам вибрати ідеальні грудні імплантати?

Вибір правильного розміру грудних імплантатів знаходиться на самому верху списку пріоритетів жінки при плануванні збільшення грудей, і це цілком зрозуміло. Адже однією з головних цілей цієї процедури є збільшення об’єму грудей, тому підбір правильного розміру, безумовно, важливий.

З урахуванням сказаного, прийняття рішення про розмір імплантату може бути набагато складнішим, ніж пацієнти можуть собі уявити, і саме тому використання 3D-зображення може бути так корисно.

Як працює 3D-візуалізація?

Vectra 3D Imaging і подібні пристрої 3D imaging по суті дозволяють вам " приміряти " різні розміри, форми і профілі грудних імплантатів, щоб допомогти візуалізувати, як ваші остаточні результати збільшення грудей можуть виглядати на вашому тілі.

Чи може 3D-візуалізація допомогти вам вибрати ідеальні грудні імплантати? | SLOSSER

Джерело фото: perfecto-room.com

По-перше, пристрій 3D-візуалізації сканує ваше тіло і робить фотографії під різними кутами. Комп'ютерна програма потім використовує цю інформацію для створення 3D-моделі вашого тіла, яку ви і ваш пластичний хірург можете потім використовувати, щоб віртуально приміряти різні типи і розміри грудних імплантатів, щоб побачити, які з них здаються вам найбільш підходящими.

Різниця між об'ємом грудей і розміром чашки

Одна з найбільш заплутаних частин вибору розміру імплантату для більшості жінок полягає в тому, що грудні імплантати не вимірюються в розмірах чашок бюстгальтера, тому що немає єдиного стандарту вимірювання, відповідного певному розміру чашок. Іншими словами, чашка B однієї марки може повністю відрізнятися від чашки B іншої марки. Потім ви повинні враховувати всі різні варіанти стилю, що робить практично неможливим обговорення точного вимірювання, використовуючи тільки розмір чашки.

Щоб уникнути цієї проблеми, грудні імплантати вимірюються в кубічних сантиметрах, скорочено" куб. см " обсягу. Таким чином, імплантат об'ємом 350 кубічних сантиметрів завжди буде мати один і той же розмір і може бути дуже точно виміряний.

Розуміння профілів імплантатів

Крім вибору розміру імплантату, вам також доведеться визначитися з профілем імплантату. Це стосується кількості зовнішньої проекції ваших грудей, яку матимуть ваші імплантати. Наприклад, високопрофільний імплантат матиме найбільшу проекцію, в той час як низькопрофільний імплантат буде проектувати найменшу проекцію. Помірний і помірний плюс профілі знаходяться прямо посередині.

Більшість жінок є кандидатами на профілі "помірний"і" помірний плюс". Однак жінки з вузькими грудьми можуть мати дуже хороші результати від високопрофільних імплантатів, а ті, у кого більш широкі груди, можуть знайти імплантати низького або середнього профілю, які краще підходять для них. Порівняння профілів грудних імплантатів-це ще один фактор, який 3D-візуалізація може допомогти вам візуалізувати.

Інші поради щодо вибору правильних грудних імплантатів

Альтернативою 3D-візуалізації в домашніх умовах є використання рисових сайзерів, які ви можете зробити самі, а потім помістити в свій бюстгальтер, щоб дати вам уявлення про те, як виглядають і відчувають себе різні розміри імплантатів. Звичайно, це не так точно, як 3D-візуалізація, але може стати відмінною відправною точкою перед тим, як ви заплануєте свою початкову консультацію.

Ще один спосіб оцінити, як можуть виглядати ваші результати, - це подивитися на фотографії до і після збільшення грудей, на яких зображені жінки, які мають такий же тип статури і комплекції, як і ви. В іншому випадку ви отримаєте спотворене уявлення про те, як деякі імплантати можуть виглядати на вашому тілі. Імплантати одного і того ж розміру можуть виглядати дуже по-різному на жінці з високим, струнким тілом в порівнянні з більш короткою, більш пишною жінкою!

Нарешті, не соромтеся запитати професійну думку Вашого сертифікованого пластичного хірурга. Ваш пластичний хірург буде вашим основним ресурсом протягом усього процесу збільшення грудей і може допомогти Вам прийняти кращі рішення про розмір, форму і профіль грудного імплантату, грунтуючись на ваших потребах і цілях.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити