Реконструкція вуха

Реконструкція вуха — одна з найскладніших пластичних операцій. Це унікальна процедура, що виконується поетапно і потребує тривалої підготовки та точного планування. Хірургія вуха є дуже індивідуальною для кожного пацієнта. Ціна реконструкції вушної раковини починається від 7000 євро.

Традиційна отопластика зазвичай виконується у косметичних цілях. Процедура спрямована на зміну форми, зовнішнього вигляду вух і найчастіше проводиться при деформаціях випнутих вух. Отопластика дає виняткові результати з невеликими рубцями та коротким періодом реабілітації.


Реконструктивна отопластика проводиться у разі виникнення більш серйозних деформацій: вроджених, післяпологових чи в результаті отриманих травм. Найефективніший метод реконструкції вуха — з використанням власної хрящової тканини пацієнта. Ця операція виконується поетапно, а період реабілітації проходить складніше та довше. Вартість реконструктивної хірургії вуха дорожча за традиційну отопластику, оскільки вона вимагає високих хірургічних навичок: у ході процедури пластичний хірург по суті формує нове вухо з хрящової тканини.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ
()

Задати питання
доктору напряму

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити