3 причини розглянути питання про отопластику

Отопластика не є загальним словом за межами світу пластичної хірургії. Це технічний термін для косметичної хірургії вуха, і процедура призначена для зміни розміру, положення або пропорції вух. 

Отопластика відноситься до хірургічної зміни форми вушної раковини, або зовнішнього вуха. Метою може бути виправлення неправильності або поліпшення зовнішнього вигляду.

Вуха зазвичай знаходяться приблизно в 2 сантиметрах від бічної частини голови. Однак наявність вух більш видатних, ніж це, може бути неприємним.

Людина, яка отримала пошкодження вух або народилася з вродженою аномалією, може вибрати реконструктивну операцію. Це медична процедура для нарощування або відновлення зовнішнього вуха.

3 причини розглянути питання про отопластику

Тим не менш, деякі люди вважають за краще пройти хірургічне втручання, щоб поліпшити зовнішній вигляд вух. Це називається отопластикою. Існує три основні причини для розгляду отопластики.

1. Ви народилися з надмірно видатними вухами

Деякі діти просто народжуються з відкопиленими вухами або мають вуха, які "стирчать", коли вони ростуть і стають старше. Ця опуклість не може бути проблематичною або навіть помітною до тих пір, поки вуха не досягнуть свого повного розміру, що зазвичай відбувається у віці шести років. Якщо вуха надмірно видаються, як тільки вони досягли свого повного зростання, можна виконати притискання вух. Це просте втручання включає в себе притиснення вух до голови. Ця процедура зазвичай виконується на дітях.

2. Ваші вуха непропорційні іншим рисам обличчя

Можливо, самі вуха не надто великі, але виділяються в порівнянні з іншими рисами обличчя. Бувають також ситуації, коли одне вухо може сидіти на голові асиметрично по відношенню один до одного. Змінивши положення одного або обох вух, щоб створити баланс і відновити симетрію, отопластика може виправити ці проблеми.

3. Ви отримали травму в минулому

Минулі травми також можуть бути причиною асиметричних або виступаючих вух і можуть викликати надмірні емоційні страждання. Деякі люди вибирають отопластику вже в дорослому віці через незадоволеність попередньою операцією.

Незалежно від причини розгляду отопластики, процедура має надзвичайно високий рівень задоволеності пацієнтів. Насправді, деякі дорослі все своє життя чекали цієї операції і з нетерпінням чекають, коли нарешті зможуть покласти край глузливим голосам з дитинства, які дорікали їм за занадто великі вуха.

Чи завжди необхідно лікування?

Лікування не завжди необхідно. Деякі порушення будуть усунені без втручання.

Вдалий час для проведення отопластики-це коли дитині 5-6 років і 90% і зростання вух вже завершено. Це самий ранній рекомендований вік. Однак після цього людина може пройти курс лікування в будь-якому віці.

Нехірургічна техніка, відома як вушне формування або шинування, може бути ефективною, якщо дитина починає отримувати лікування в перші 2-3 тижні життя.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити