Процедури омолодження обличчя, які підходять саме вам

Як ви дізнаєтеся, чи підходить вам омолодження обличчя? Використайте дзеркальний тест. Встаньте перед дзеркалом в добре освітленій кімнаті і по-справжньому подивіться на всі свої риси. Запитайте себе, що Вас турбує і що б ви хотіли змінити.

Ваші брови або повіки опущені? Ваші щоки впали або обвисли? У Вас шия повна або обвисла? Чи є на вашому обличчі інші мітки або зморшки, які вам не подобаються? Ваші мочки вух і носа стають довшими і обвисають? Ваші губи здуваються або стають довшими? У вас є зморшки на губах і зморшки від сміху навколо очей?

Ну, якщо ви відповіли ствердно на будь-який або всі з них, можливо, прийшов час розглянути хірургічне омолодження обличчя, включаючи підтяжку обличчя, підтяжку шиї та/або блефаропластику. 

Які ваші варіанти омолодження обличчя?

При розгляді процедур омолодження обличчя важливо мати партнерські відносини зі справжнім сертифікованим пластичним хірургом, який є експертом в області підтяжки обличчя і розуміє науку старіння обличчя.

Процедури омолодження обличчя, які підходять саме вам | SLOSSER

Джерело фото: mesoestetic.com.ua

Вам потрібен професіонал, який не тільки розуміє процес старіння, але й може визначити, чи потрібна неінвазивна або інвазивна процедура для досягнення бажаних результатів. Ви можете подумати, що вам потрібна підтяжка обличчя або шиї, коли насправді вам просто потрібен наповнювач і ботокс або навпаки. Які ваші варіанти омолодження обличчя? Найбільш часто затребувані процедури включають омолодження повік, підтяжку обличчя після 50 років і використання філерів для обличчя і ботокса, коли немає обвисання шкіри обличчя або скул.

Чи підходить мені омолодження повік?

Омолодження повік, також відоме як блефаропластика, є загальною областю обличчя, яку пацієнти просять оновити в першу чергу. Омолодження повік зазвичай передує підтяжці обличчя і шиї або може бути зроблено одночасно. Очі-це вікна в душу, і в міру того, як ви старієте, це вікно почне проявляти серйозні ознаки старіння. Втрата обсягу обличчя призводить до запалих очей і обвислої шкірі, якої раніше ніколи не було. Оскільки ваші очі є найбільш помітною рисою вашої структури обличчя, при розгляді питання про омолодження повік життєво важливо, щоб ви не змінювали зовнішній вигляд ваших очей занадто різко. 

Підтяжка обличчя-це те, що мені потрібно?

Підтяжка обличчя, також відома як рітідектомія, іноді потрібна для корекції провисання шкіри обличчя. Існує багато різних методів, що використовуються для виконання підтяжки обличчя. Ми не можемо достатньо підкреслити важливість вибору справжнього сертифікованого пластичного хірурга, який є справжнім експертом і спеціалізується на омолодженні обличчя, коли мова заходить про підтяжку обличчя. Омолодження обличчя-це набагато більше, ніж просто підтяжка обличчя, і при правильному виконанні омолодження обличчя фокусується на гармонії обличчя. Щоб зберегти гармонію обличчя, часто підтяжки обличчя супроводжуються хірургією повік і наповнювачем для відновлення очей, повернення природної лінії підборіддя і відновлення повноти щік.

Чи потрібен мені ботокс?

Нейромодулятори, такі як Ботокс, Диспорт і Ксеномін, є агентами, які блокують сигнали м'язових нервів, що, в свою чергу, послаблює цільовий м'яз, обмежуючи або зводячи нанівець м'язове скорочення. Дія Ботокса, в свою чергу, призводить до зменшення небажаних зморшок в цільовій області. Ботокс має безліч застосувань і може бути використаний для лікування гусячих лапок, зморшок на лобі, смуг шкіри на шиї і т.д. Розглядаючи процедури пластичної хірургії для усунення наслідків старіння, ви завжди повинні працювати в тісному партнерстві з сертифікованим пластичним хірургом, який розуміє процес старіння. Вам потрібен фахівець, який може допомогти вам визначити, чи підходять нейромодулятори для корекції ліній і зморшок або необхідна більш інвазивна процедура.

Чи потрібні мені наповнювачі?

З віком наші тіла природним чином втрачають жир. Це особливо помітно на обличчі. Втрата жиру особливо помітна в поглибленнях очей і щік. Наповнювачі з м'яких тканин допомагають зменшити тонкі лінії і зморшки, повертаючи обличчю обсяг і повноту. Більшість наповнювачів, таких як Restylane, Voluma або Juvéderm, працюють, поповнюючи рівень гіалуронової кислоти у вашій шкірі і витягуючи вологу з тіла. Ці безпечні, розкладені наповнювачі гіалуронової кислоти корисні для зменшення ранніх ознак старіння, таких як пухкі тонкі губи і пом'якшення зморшок і складок на обличчі.

Коли слід проводити омолодження обличчя?

Як і при будь-якій плановій медичній процедурі, омолодження обличчя слід проводити тільки тоді, коли ви перебуваєте в хорошому фізичному, психологічному і розумовому стані. Приймаючи рішення про пластичну операцію, ви повинні переконатися, що ваше тіло і ваша імунна система знаходяться в хорошій формі, щоб звести до мінімуму ризик ускладнень. Омолодження обличчя не рекомендується, якщо у вас є які-небудь істотні основні медичні проблеми, і особливо якщо ви палите .

Для вашої безпеки ми не можемо не підкреслити важливість обговорення ваших цілей з сертифікованим пластичним хірургом, який розуміє природний процес старіння і тому може виконати правильну омолоджуючу хірургічну процедуру, яка відновить Ваше молоде обличчя. Досвідчений пластичний хірург також може визначити, чи потрібна неінвазивна або інвазивна процедура для досягнення бажаних результатів.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити