Коли необхідна підтяжка брів

З віком форма брів змінюється, тому наше обличчя багато в чому втрачає молодий вигляд. Для підтримки свіжості вигляду пластичні хірурги рекомендують робити підтяжку брів.

Брови — одна з найбільш визначальних рис вашого обличчя. Вони висловлюють емоції, показують вираз і окреслюють ваші очі. Усі хочуть мати гарні брови, але в міру дорослішання стає важко підтримувати їхню ідеальну форму. Гравітація і час працюють проти нас щодня. Розташування брів на обличчі залежить від того, наскільки щільна і пружна у вас шкіра на лобі.

З якою метою проводиться підтяжка брів

Підтяжка брів — проста процедура, яка передбачає зміни в тканинах чола для надання пацієнтові більш молодого виду. Процедура може включати переміщення дуги брів у більш вигідне положення і просто видалення зморшок із лоба. Залежно від цілей клієнта я роблю невеликі розрізи в різних місцях, щоби допомогти йому досягти бажаного результату.

Які переваги цієї пластичної операції? Кожен гідний того, щоби дивитися в дзеркало і любити своє відображення. Процедура допоможе трохи змінити положення брів на обличчі, пом'якшити зморшки і підняти брови. Крім цих поліпшень, підтяжка брів надає ще такі додаткові переваги:

  • відновлення природної дуги брів;
  • зменшення обвисання верхніх повік;
  • мінімізація появи гусячих лапок;
  • видалення зайвої шкіри з обличчя.

Коли варто замислитися про проведення підтяжки брів

Оскільки ця процедура є мінімально інвазивною, вона не вимагає тривалого періоду реабілітації. З віком наша шкіра втрачає еластичність, тому спостерігається її обвисання в багатьох зонах тіла, і це нормальне явище. Але ви можете використати цю операцію для корекції деяких наслідків старіння. Я рекомендую підтяжку брів тим своїм клієнтам, у кого спостерігаються:

  • низьке положення брів;
  • глибокі складки на лобі;
  • лінії «похмурого погляду» або борозни на верхній частині носа;
  • надлишкова шкіра, що нависає над очима.

Незалежно від причин проведення пластичної операції, я дбаю про те, щоби клієнту сподобався остаточний образ. Під час консультації я обговорюю цілі пацієнта і відповідно вибираю оптимальне місце розрізу.

Методи здійснення підтяжки брів

Я вибираю техніку здійснення підтяжки брів залежно від бажаного результату клієнта. Конкретна методика визначає розташування розрізів. Існують такі методи: 

Ендоскопічний. Кілька невеликих розрізів робляться за лінією росту волосся. Потім вставляється довга тонка трубка з джерелом світла і крихітною камерою, встановленою на її кінці (ендоскоп), через один із розрізів, яка дозволяє бачити основні м'язи і тканини. Використовуючи інструмент, вставлений через інший розріз, хірург піднімає тканини чола і закріплює їх на місці. Потім розрізи закриваються швами або невеликими зажимами.

Вінцевий. Надріз робиться за лінією росту волосся на маківці або від вуха до вуха. Хірург підніме лінію чола в нове положення, при цьому скальп перед розрізом буде перекривати шкіру голови позаду нього. Потім видаляється пересічна шкіра голови, а решта шкіри голови зшивається. Ця пластична операція зазвичай не застосовується у людей із високою лінією росту волосся, тонким або схильним до випадання волоссям.

Підтяжка брів по лінії росту волосся. Хірург робить розріз між верхньою частиною лоба і початком лінії росту волосся. Лікар видаляє невелику кількість шкіри і тканин із верхньої частини чола, а не зі шкіри голови. У результаті лінія росту волосся не буде відсунута назад. Підтяжку брів по лінії росту волосся я часто рекомендую тим пацієнтам, у кого спостерігається сильне випадання волосся (аж до залисин).

Різниця між підтяжкою брів і підтяжкою обличчя

Основна відмінність між цими двома процедурами — зона обличчя, що оперується. Підтяжка брів фокусується на шкірі й зонах у верхній частині обличчя, а підтяжка обличчя фокусується на шкірі в нижній частині. Це також стосується середньої частини обличчя і шиї. Підтяжка обличчя спрямована на зменшення зморшок і підтяжку шкіри. Якщо ви хочете омолодити зону лоба і ділянки між бровами, вам підійде підтяжка брів. Проте, щоби знати точно, яка саме операція вам потрібна, необхідна консультація і особистий огляд.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити