Як пластична хірургія може зробити мої ноги тоншими?

Товсті. Кремезні. М‘ясисті . Існують буквально сотні слів, якими пацієнти описують невдоволення своїми ногами.

Так що ж з цим можна зробити? Загалом, операція по схудненню ніг пацієнта найбільш ефективна у верхній частині ноги (тобто стегна), але стає менш ефективною, чим далі ви йдете вниз по нозі. У пацієнта ліпосакція внутрішньої поверхні стегна, зовнішньої поверхні стегна, сідничної області (або "бананового рулету") і навіть області навколо колін може поліпшити зовнішній вигляд товстих ніг.

Здатність ліпосакції зробити ноги більш стрункими залежить від довжини ноги, якості і втягуваності шкіри (чим вище еластичність, тим краще), а також кількості жиру, який може бути видалений ліпосакцією без деформації.

Однак не всі люди є хорошими кандидатами для ліпосакції ніг. Пацієнти, у яких є значна кількість зайвої шкіри (наприклад, після масивної втрати ваги), можуть мати додаткову шкіру, яку необхідно посікти (наприклад, підтяжка стегон). У цих випадках, на додаток до ліпосакції, зайва шкіра видаляється з внутрішньої сторони стегна у вигляді півмісяця в паховій складці, у вигляді поздовжньої або вертикальної смуги тканини або у вигляді" Т " - образного висічення шкіри і жиру.

У той час як скульптурування стегон зазвичай практикується, ліпосакція литок і щиколоток зустрічається рідше. Занадто товсті ікри є результатом великих литкових м'язів, які, в свою чергу, генетично детерміновані. Жир можна прибрати за допомогою ліпосакції м'язи-ні.

Як пластична хірургія може зробити мої ноги тоншими? | SLOSSER

Дерело фото: aif.ru

Хірургічні варіанти лікування надлишкової мускулатури включають видалення смужок або субтотальне висічення м'язів живота, яке обмінює деяку м'язову масу на значний рубець. Крім того, існує ризик тривалого болю, набряку і навіть утворення тромбу. І навпаки, для пацієнтів з надмірними жировими відкладеннями в литках і / або щиколотках, ліпосакція (часто за допомогою ультразвуку або лазера) є варіантом.

У випадках ліпосакції та / або хірургічного видалення пацієнти зазвичай повертаються додому в той же день. Зазвичай рекомендується використовувати компресійний одяг, щоб зменшити набряк в цілому через три тижні після операції. Передбачається, що пацієнти почнуть ходити в той же день, що і операція. Деякі пацієнти повертаються до роботи через 24-48 годин після ліпосакції; після підтяжки стегон пацієнти повинні очікувати зльоту між 5 -10 днями. Фізичні вправи поновлюються через три тижні після операції.

При ліпосакції єдиними шрамами є порти ліпосакційної канюлі; при підтяжці стегон пацієнти можуть очікувати розрізу у внутрішній складці паху або уздовж внутрішнього шва стегна, якщо видаляється більший шматок шкіри.

І, звичайно, не всі пацієнти незадоволені своїми ногами, тому що вони занадто великі. Деякі пацієнти зацікавлені в більш м'язовому профілі, і в цьому випадку, можливо, буде потрібен додатковий час в тренажерному залі. Інші можуть бути зацікавлені в більш повній фігурі, і в цьому випадку пересадка жиру на стегна і / або сідниці є варіантом. Для пацієнтів з "курячими ніжками" збільшення ікри за допомогою імплантату або пересадка жиру-це два методи, що набирають популярність.

Якщо ви зацікавлені в хірургії для поліпшення ваших ніг, ми рекомендуємо вам знайти сертифікованого пластичного хірурга у Вашому регіоні. Заплануйте особисту консультацію, щоб з'ясувати, яка техніка найкраще підходить для ваших індивідуальних потреб і довгострокових цілей.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити