Видалення келоїдних рубців, швів та шрамів

Келоїдні рубціНе тільки операційні втручання, але і різні травми залишають після себе сліди. При правильно обробленій рані і нормальному загоєнні, формуються нормотрофічні рубці і виглядають вони, як тонкі світлі смужки на шкірі, ширина яких не більше 1 мм

Але трапляється, що рана заживає довго і погано, що призводить до формування грубих деформованих рубців і шрамів. Келоїдні рубці не тільки мають неестетичний вигляд, вони також можуть викликати психологічний і фізичний дискомфорт у людини.

У більшості випадків пластична корекція келоїдних шрамів проводиться не раніше ніж через півроку після проведеної операції або отриманої травми, але буває і більш раннє проведення пластичної процедури.

Рубці можна розділити на кілька видів:

- атрофічні (нижче рівня шкіри)

- нормотрофічні (на рівні навколишньої шкіри)

- гіпертрофічні (над шкірою)

- келоїдні.

Келоїдні шви, як правило, мають зірчасту або віялоподібну форму, виступають над рівнем шкіри з різкими межами. Цей дефект часто супроводжується сверблячкою, хворобливими відчуттями, печінням. Келоїдні шрами можуть постійно рости і піддаватися частим рецидивам після лікування – розмір рубця може бути набагато більше, ніж розмір рани. Найбільш часто, келоїди зустрічаються на задній поверхні мочки вуха після проколу або після отопластики.

пластика при контрактуріКелоїдні (колоїдні) рубці найважче піддаються лікуванню. Схема лікування таких рубців зазвичай комбінована і включає в себе ін'єкції кеналога або дипроспана (кортикостероїдів). У деяких випадках може знадобитися також носіння тугих пов'язок.

Одним із найбільш результативних методів лікування вважається введення в тканину рубця препарату Кеналог-40 або Дипроспан – його застосування значно зменшує обсяг зовнішньої частини келоїдного рубця, а в деяких випадках приводить його до нормального розміру.

Тільки після терапевтичного лікування можна перейти до хірургічної корекції рубців пластичним хірургом. Притому показанням до проведення пластичної операції, тобто видалення келоїдного рубця, може бути занадто великий розмір його зовнішньої частини, що виглядає неестетично. Операція проводиться амбулаторно і не вимагає стаціонарного лікування. Під час операції, особлива увага приділяється точному плануванню операційних розрізів, дбайливому відношенню до шкіри, ушиванню без натягу країв рани. Делікатна і витончена хірургічна техніка забезпечує відмінний результат і формування красивого післяопераційного шва.

Щоб не траплялися рецидиви, у післяопераційному періоді потрібно строго дотримуватись всіх рекомендацій лікаря.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Видалення келоїдних рубців, швів та шрамів"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

усунення рубців Київ - усунення шрамів - прибрати шрами Київ

Доктор Слоссер займається також такими неважкими операціями, як усунення шрамів і рубців в Києві у своїй клініці. Професіоналізм і точна рука лікаря, гарантують якісний результат, яким ви точно будете задоволені. Лікар виконує операції з усунення різного роду рубців, таких, як: келоїдні, атрофічні (нижче рівня шкіри), нормотрофічні (на рівні навколишньої шкіри), та гіпертрофічні (над шкірою)

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити