Підтяжка стегон і сідницьСтегна поряд з животом і сідницями є однією з найбільш проблемних частин жіночого тіла через те, що саме в цій області, жир часто розподіляється нерівномірно, утворюючи так зване «галіфе». Як правило, подібні жирові відкладення практично не піддаються корекції дієтою або виснажливими заняттями спортом, бо після їх зникнення залишається обвисла і в'яла шкіра.

Як виконується підтяжка стегон

Фактично, підтяжка стегон являє собою цілий комплекс процедур, що включає видалення надлишкового жиру і шкіри, а також при необхідності - підтягування м'язів стегна. Дуже часто її проводять одночасно з пластикою живота і сідниць.

Етапи операції:

  • Загальне знеболювання.
  • Підготовка операційного поля (обробка розчинами антисептиків тощо).
  • Далі хірург нижче пахової складки робить розріз шкіри, довжина якого може варіювати від передбачуваного обсягу видаленого жиру і може досягати всій окружності стегна.
  • Потім обережними рухами лікар відокремлює шкіру від підшкірної клітковини і відрізає її надлишок.
  • Після цього проводиться ліпосакція і підтяжка м'язів.
  • В кінці операції, хірург підтягує шкіру стегон і вшиває рану, накладаючи шви.

Тривалість всієї операції по підтяжці стегна займає від 3 – 6 годин. Щоб уникнути таких серйозних ускладнень, як тромбофлебіт, некроз в області операційної зони, відшаровування тканин, скупчення серозної рідини в області стегна, нагноєння рани, пластику стегна слід проводити тільки в авторитетних медичних установах, таких так центр пластичної хірургії Oberig Beauty.

Показання до підтяжки стегон

  • Наявність «галіфе» на стегнах.
  • Провисання шкіри даній області.
  • Бажання пацієнтки змінити контури стегна.

Післяопераційний період

Перші дні після проведення операції по підтяжці стегон, пацієнт може відчувати досить інтенсивну біль, яка знімається прийомом знеболюючих препаратів. Шви знімаються через 2 тижні, на 14-ту добу.

Час перебування в стаціонарі після проведення пластики, в середньому становить 1-2 дні, після чого пацієнт виписується на амбулаторне лікування.

Легку домашню роботу, яка не потребує тривалого перебування на ногах і підняття важких речей, можна виконувати через 3 тижні, однак компресійну білизну потрібно носити не менше 1-2,5 місяців.

Хоча підтяжка стегон і сідниць – це болюча процедура з досить тривалим періодом відновлення, кінцевий результат цілком окупає всі витрачені зусилля: стрункі, пружні і підтягнуті стегна, що мають чіткий контур.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Підтяжка стегон і сідниць"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Підтяжка стегон Київ - формування стегон - усунення жиру на стегнах

Коли ви намагаєтесь схуднути, то всі ваші зусилля, до приведення стегон в ідеальну форму, можуть бути даремними, так як такі області дуже важко піддаються впливу на них фізичних вправ, на додачу до цього, при значному схудненні, може виникнути обвисання шкіри. Тому пластична операція з підтяжки стегон - є найкращим варіантом в такій ситуації. Лікар Слоссер має величезний досвід в операціях з підтяжки стегон і сідниць. Він професійно виконує свою роботу, не дивлячись на всю болісність відновлюваного періоду цієї операції, пацієнти лікаря Слоссера відзначали, що якісно зроблена операція викликала в них не настільки болісні відчуття, як описували інші.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити