Пластика вух (отопластика)

Рейтинг:

Отопластика – це пластична операція для поліпшення форми і розмірів вушної раковини, усунення клаповухості, вроджених та посттравматичних дефектів вушної раковини, пластику вушної раковини при її відсутності (анотії).


Анатомія вуха для отопластики

Часто причиною психологічних проблем у дорослих і дітей може служити форма вух. Неправильна форма вуха може бути обумовлена як неправильним кутом прикріплення до голови, так і надлишком хрящової тканини в центральній частині вушної раковини. Ця деформація піддається хірургічній корекції - в таких випадках проводиться операція отопластики.


Найбільш поширеною в цьому випадку є техніка отопластики з розрізом, який проходить по задній поверхні вушної раковини. При виконанні отопластики відбувається видалення надлишкового хряща раковини, на краю якої накладаються напрямні шви, які і надають вухам бажану форму. Операцію отопластики з метою корекції капловухості проводять як дорослим, так і дітям. Рекомендований вік проведення пластики вух - з 5 років, оскільки хрящова тканина до цього віку інтенсивно зростає. І тільки віком до 6 років досягає 85% остаточного розміру.


Найбільш сучасні технології отопластики у доктора Слоссера і команди клініки Oberig Beauty дозволяють досягти не тільки природних результатів і відновити форму вушної раковини, але і досягти найбільш повної фізичної і психологічної реабілітації.


Розріз вушної раковини при отопластиці

Розрив мочки вуха з утворенням роздвоєння або великої дірки, може бути як наслідком вродженого дефекту, так і наслідком травми. Цю проблему можливо вирішити приблизно за годину часу під місцевою анестезією. Шви видаляють через 4-5 днів, однак знову проколоти вухо Ви зможете не раніше, ніж через місяць, та й то трохи в стороні від місця попередньої пластики вушної мочки. У реконструктивній хірургії і пластиці носа найчастіше використовується вушний хрящ.

Пластична хірургія обличчя – корекція форми вух – отопластика у Києві

У клініці пластичної хірургії лікар Слоссер використовує сучасні хірургічні методики з корекції форми вух. Більш ніж 10 літня практика дозволяє досягти найбільш натуральних результатів. Проводяться операції отопластики з корекцією капловухості, зменшенням внутрішнього хрящового обсягу вуха, зменшенням мочок, корекцією порваних мочок, корекцією вроджених деформацій вуха.

У клініці пластичної хірургії проводяться також збільшення грудей, підтяжка обличчя, зменшення грудей, блефаропластика, абдомінопластика, підтяжка грудей, ліпосакція й інші пластичні операції.

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру