Чи знаєте ви, що капловухість помітна вже при народженні?

Дуже часто ця проблема передається спадково. Змінити форму вух малюка відразу після народження можна навіть без хірургічного втручання. Якщо зафіксувати вуха, вони можуть прийняти потрібну форму або змінити положення. Після досягнення дитиною 6-місячного віку виконати корекцію без оперативного втручання буде вже неможливо.

У якому віці можна робити отопластику? Після 6-7 років, коли вушна раковина цілком сформована. Але обов'язково за згодою дитини. На мій погляд, найкращий час для отопластики — перед школою. По-перше, у цьому віці реабілітація проходить швидше, а виправивши «прорахунок» природи, ви захистите дитину від насмішок однолітків і, відповідно, психологічних проблем.

Пластика вушних раковин дозволяє змінити форму та положення хряща, через який вухо має відстовбурчений вид. Операція триває близько 40 хвилин і проводиться під місцевою анестезією. Для зміни форми хряща я роблю надріз на задній поверхні вушної раковини, висікаю частину хряща, закріпляю реконструйовану ділянку спеціальними внутрішніми швами та накладаю косметичний шов на надріз.

Після операції вушна раковина фіксується пов'язкою. Її потрібно носити протягом декількох тижнів. Шви знімаються через 8-10 днів, після чого пов'язка одягається лише на ніч, аби не пошкодити вухо під час сну.

Повернутися до звичного способу життя після отопластики пацієнт може вже через 3 дні.

Автор: Слоссер Дмитрий Владимирович

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Пластика вух (отопластика)"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластична хірургія обличчя – корекція форми вух – отопластика у Києві

У клініці пластичної хірургії лікар Слоссер використовує сучасні хірургічні методики з корекції форми вух. Більш ніж 10 літня практика дозволяє досягти найбільш натуральних результатів. Проводяться операції отопластики з корекцією капловухості, зменшенням внутрішнього хрящового обсягу вуха, зменшенням мочок, корекцією порваних мочок, корекцією вроджених деформацій вуха.

У клініці пластичної хірургії проводяться також збільшення грудей, підтяжка обличчя, зменшення грудей, блефаропластика, абдомінопластика, підтяжка грудей, ліпосакція й інші пластичні операції.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити