Ліпосакція є однією з найпопулярніших пластичних операцій у Києві та Україні. Існує ліпосакція живота, стегон, підборіддя, ніг, грудей, сідниць, шиї, обличчя, колін, рук, лобка та інших частин тіла. Метою даної операції є корекція тіла і досягнення бажаних контурів фігури. Для проведення такої операції, пацієнт повинен мати хороше здоров'я і наявність надлишкового жиру в певних місцях, який потрібно видалити. За допомогою даної процедури неможливо позбутися від ожиріння, зате можна добре відкоригувати фігуру. Операція проводиться тільки в стаціонарі.

Ліпосакція

Плануючи ліпосакцію у місті Київ, а це місто, де знаходиться наша клініка пластичної хірургії, ми ласкаво запрошуємо відвідати нашу команду професіоналів. Ми найкращі в своїй справі, в чому ви можете переконатися, вивчивши наш досвід і наші досягнення. Відповідь на питання скільки коштує ліпосакція, ви можете дізнатися за цим посиланням, або подзвонивши нам по телефону (044) 222 6 111.

Ліпосакція стегон

Причиною до проведення цієї пластичної операції є жирові відкладення в зоні зовнішньої або внутрішньої поверхонь стегон. Успіх цієї процедури залежить не тільки від професіоналізму пластичного хірурга, але і від обсягу майбутньої операції. Після видалення жиру на стегнах, не повинно залишитися нерівного рельєфу. Подібне ускладнення можна було зустріти на ранніх етапах розвитку пластичної хірургії. Пацієнти, які мають еластичну шкіру, зазвичай обходяться без цього. Хірургічна ліпосакція стегон робить ноги більш стрункими і привабливими. У деяких випадках можна навіть виправити кривизну ніг.

Ліпосакція живота

Ліпосакція живота, місця відкладання жиру

Процедура проводиться в зоні передньої і бічної поверхонь живота і талії. Існує також і абдомінопластика -ліпосакція живота, тобто поєднання двох видів операцій для досягнення більш привабливого результату. Одним з найкращих варіантів проведення операції, стане вакуумне або ультразвукове ліпомоделювання, що виконується під місцевим наркозом. Ця процедура відбувається з мінімальною втратою крові і практично непомітними набряками, проте дає можливість отримати гарний та рельєфний живіт. Якщо вас цікавить вартість ліпосакції живота в Києві, то це можна з'ясувати в розділі ціни на нашому сайті.

Міні- ліпосакція жиру на руках

Ліпосакція проводиться на поверхні рук та на задній поверхні плечей. Процедура виконується одним проколом шкіри, через який видаляється жир. Через деякий час вже можна помітити поліпшення контуру рук.

В такій області, як пластична хірургія, ціни на ліпосакцію в Україні можуть бути абсолютно різні. Вони залежать від клініки і рівня професіоналізму хірурга. І тут важливо звертати свою увагу на професіоналізм і досягнення доктора, який буде її робити. Де ж можна зробити ліпосакцію підборіддя, сідниць, ніг, обличчя, шиї, грудей, лобка, колін (колін) і інших частин тіла? Ми пропонуємо вам зробити її в нашому центрі пластичної хірургії.

При даній операції існують деякі правила, яких необхідно дотримуватися для досягнення найкращого результату:

- правильний підбір методу (вакуумна, ультразвукова та ін.)

- після проведення операції обов'язкове носіння компресійної білизни (мінімум 2 тижні)

- через 2 тижні після операції, бажаним буде проведення курсу лімфодренажних заходів та реабілітаційного масажу

- протягом тижня заборонено користування лазнею, сауною і іншими тепловими і водними процедурами

- для збереження результату необхідно дотримання дієти.

Про це вам розповість лікар нашої клініки ліпосакції і інших пластичних операцій Слоссер Дмитро Володимирович. Пластична операція ліпосакція в нашій клініці у Києві має цілий ряд переваг, основною з яких є безпека.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Ліпосакція "

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластика тіла - ліпосакція стегон - ліпосакція живота - ліпосакція рук

Доктор Слоссер виконує велику кількість різних операцій, направлених на покращення зовнішнього вигляду таких частин тіла, як живіт, стегна та руки, зокрема ліпосакцію. Новітні методи, яких притримується доктор Слоссер, дозволяють робити операції такого роду з ще більшою легкістю, водночас зменшуючи травматизм.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити