Варіанти пластичної хірургії для більш молодої шкіри

Хто не хоче яскравої, чистої і молодої шкіри? Тьмяна, суха і пігментована шкіра-явна ознака віку. Тому важливо підтримувати гарне здоров'я шкіри, щоб звести до мінімуму вплив сонця і старіння. Існують додаткові процедури для шкіри, які потім можуть поліпшити якість вашої шкіри і зробити вашу шкіру молодшою, включаючи хімічні пілінги, лазери, мікроголки і мікродермабразію, щоб назвати деякі з них.

Шкіра - найбільший орган в людському тілі і постійно пошкоджується під впливом сонця і диму. Це призводить до того, що шкіра стає тьмяною і сухою зі зморшками і сонячними плямами або іншим знебарвленням. Крім того, старіння і повторювані рухи на обличчі від нижчих м'язів можуть призвести до появи ліній і зморшок. 

Хороший режим догляду за шкірою є ключовим у підтримці здоров'я шкіри. Два ключові продукти для досягнення цієї мети-сонцезахисний крем і похідні вітаміну А (ретинолу). Сонцезахисний крем захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання А і В, яке руйнує колаген, збільшує пігмент і зменшує оборот клітин. Це, в кінцевому рахунку, призводить до появи тонких ліній і пігментних змін. Похідні вітаміну А допомагають збільшити вміст колагену в шкірі, щоб звести до мінімуму тонкі лінії і збільшити оборот клітин. Вони також можуть бути використані для лікування акне, очищаючи клітинне сміття від пор.

Варіанти пластичної хірургії для більш молодої шкіри | SLOSSER

Процедури для шкіри, щоб виглядати молодше

Мікронідлінг: невеликі голки вводяться в шкіру, створюються канали або отвори. Це може стимулювати вироблення колагену і еластину. Засоби по догляду за шкірою також можна використовувати в поєднанні з мікроголками для збільшення проникнення продукту.

Мікродермабразія: абразивна обробка, яка "шліфує" шкіру, покращуючи її текстуру. Вона може допомогти поліпшити рубці, пігмент і тонкі лінії.

Хімічний пілінг - це розчин, який наноситься на шкіру на різній глибині, щоб видалити її зовнішні шари. Тип хімічного пілінгу і час, протягом якого він залишається на шкірі, визначають глибину його проникнення. Тонкі лінії, зміна кольору, вугрі та якість шкіри можуть бути покращені за допомогою цієї техніки.

Лазер: метод, який концентрує світло через джерело енергії так, що він поглинається водою, розташованої всередині шкіри. Це може видалити зовнішні шари шкіри цілеспрямованим і точним способом, стимулюючи зростання колагену. Це також може поліпшити зморшки, пігментні рубці та загальну якість шкіри.

Пластичні хірурги пропонують безліч процедур, щоб шкіра виглядала молодшою і здоровішою. Зазвичай це комбінація декількох методів лікування, які забезпечують найкращі результати. Існують також нейромодулятори, наповнювачі та інші процедури підтяжки шкіри з використанням ультразвуку і радіочастоти, які можуть використовуватися одночасно з новими технологіями, постійно впроваджуються на ринок. Важливо проконсультуватися з сертифікованим пластичним хірургом, щоб обговорити ці варіанти та знайти найкращий план догляду за шкірою для вас.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити