Переваги брахіопластики та показання для операції

Косметична операція з підтяжки шкіри рук (або брахіопластика) може бути чудовим варіантом для людей із в'ялою шкірою на плечах.

Брахіопластика — операція з корекції фігури, під час якої пластичний хірург видаляє зайву, обвислу шкіру й усуває стійкі жирові кишені. Пластичний хірург натягує шкіру руки, щоби вона відповідала новому контуру. Після процедури пацієнт виглядає молодшим і стрункішим, з руками, які відповідають контуру фігури. Також брахіопластика дозволяє позбутися комплексів: пацієнт може носити футболки з короткими рукавами, не турбуючись про зовнішній вигляд своїх рук.

Для чого слід провести брахіопластику

Брахіопластика може бути слушним варіантом лікування для людей, які недавно значно втратили вагу після баріатричних операції (хірургічного лікування ожиріння) або через дієти і фізичні вправи. Ця процедура також є ефективним способом усунення ознак старіння в зоні плечей.

Існують різні хірургічні методи, які можна використовувати для проведення процедури, зокрема традиційна підтяжка плеча і міні-підтяжка рук.

Я допомагаю кожному своєму пацієнту знайти найбільш відповідне рішення для його унікальної анатомії рук і косметичних потреб. Незалежно від типу обраної техніки операції з підтяжки шкіри рук, лікування може суттєво вплинути на зовнішній вигляд пацієнта. Багато людей виявляють, що навіть невелика зміна зовнішнього вигляду рук зробила все тіло помітно стрункішим і молодим.

Переваги брахіопластики:

  • менший обхват руки буде забезпечувати більшу свободу рухів;
  • знизиться пітливість і підвищиться рівень комфорту (менший контакт шкіри зі шкірою і менший об’єм шкіри);
  • вам буде легше носити сорочки і топи з рукавами;
  • зникнуть неестетичні плескаючі звуки при русі руками;
  • зазвичай пацієнтам стає легше тренувати верхню частину тіла, зокрема руки (після повного відновлення після операції);
  • ви будете набагато впевненіше себе почувати в одязі без рукавів або в купальнику;
  • зменшиться кількість шкірних інфекцій, викликаних в’ялістю шкіри або обвисанням шкіри рук (плечей);
  • вам буде легше контролювати результати силових тренувань рук (зміцнення трицепса і біцепса).

Кому підходить операція з підтяжки шкіри рук

Хоча не існує такого поняття, як «ідеальний кандидат» для будь-якої процедури косметичної хірургії, є кілька показань, які відрізняють типових пацієнтів, що потребують брахіопластики.

Вага пацієнта

Якщо людина недавно значно схудла в результаті баріатричної хірургії або якщо через вагітність жінка спочатку набрала вагу, а потім схудла протягом певного періоду, це може викликати незадоволеність обвислою і зайвою шкірою на плечах. Брахіопластика — саме та процедура, яка допоможе поліпшити зовнішній вигляд цих людей.

Однак, слід звернути увагу на те, що для здійснення цієї процедури людина повинна мати стабільну вагу. Подальша втрата ваги може призвести до більш в'ялої шкіри, що негативно позначиться на результатах операції з підтяжки шкіри рук.

Вік пацієнта

Хоча брахіопластика підходить дорослим будь-якого віку, для досягнення оптимальних результатів необхідна хороша еластичність шкіри. Крім того, пацієнт повинен бути здатним переносити анестезію.

Пацієнтам, які старші 65 років, часто призначаються додаткові тести, щоби точно виключити наявність будь-яких протипоказань для брахіопластики. Хоча ця процедура зазвичай несе дуже невеликий ризик для здорових пацієнтів.

Варто також відзначити, що, як і для проведення інших пластичних операцій, пацієнт повинен мати гарне самопочуття, бажано не курити і мати розумні очікування щодо результатів операції.

Особливості операції з підтяжки шкіри рук

Брахіопластика — це двостороння пластична операція. Тобто процедура передбачає дві унікальні операції, повністю адаптовані для кожної руки. Вони можуть виконуватися окремо, але більшість пацієнтів вибирає проведення двох операцій одночасно.

Кожна рука у пацієнта має різний обхват (всі людські тіла асиметричні). Хоча деяку асиметрію можна зменшити, основна увага під час операції з підтяжки шкіри рук приділяється зменшенню їхнього обхвату. Тому клієнтам варто очікувати не повної симетрії, а зменшення обвисання і поліпшення зовнішнього вигляду шкіри. Та, звичайно ж я, як і всі по-справжньому відповідальні хірурги, намагаюся досягти максимального успіху в усіх аспектах процедури.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити