Брахіопластика підтяжка рукРуки – найбільш «зрадницька» частина тіла, яка першою видає вік, особливо якщо йдеться про верхню частину рук. З віком, коли організм виробляє меншу кількість гормонів, що відповідають за еластичність шкіри, верхня частина рук втрачає свою привабливість і виглядає обвислою.

Також така проблема відома під назвою «крила летючої миші». Брахіопластика або підтяжка рук націлена на усунення цього дефекту, тобто – на підтяжку шкіри верхньої частини рук і корекції контуру плечей.

Рекомендована брахіопластика:

  • внаслідок втрати ваги після суворої дієти або фізичних вправ
  • після різкого припинення фізичних навантажень, які ведуть до зменшення м'язової маси (це стосується професійних спортсменів)
  • після важких виснажуючих захворювань
  • внаслідок вікових змін і втрати еластичності шкіри
  • внаслідок надлишкового обсягу плечей, при якому виникає провисання шкіри рук.

Всі ці причини можуть стати прямими показаннями до проведення пластичної операції. Також до брахіопластики вдаються ті люди, які вже випробували і фізичні вправи для підтяжки шкіри, і спеціальні масажі, але верхня частина рук так і залишилася обвислою. Оскільки провисання шкіри рук спостерігається при значному зниженні ваги. Найчастіше таку операцію комбінують саме з мастопексією (підтяжкою грудей) або з пластикою живота.

операція брахіопластики

Види брахіопластики:

 

Залежно від причини і ступеня розтягнення шкіри, може призначатися певний вид процедури. Звичайно, пластичний хірург повинен визначити рівень обвисання шкіри, а потім призначити операцію. Розрізняють такі види підтяжки рук:

Брахіопластика із застосуванням Т-подібного розрізу в такому разі буде проводитися ближче до пахвової западини, з установкою дренажів для відведення рідини і крові. Т-подібний розріз необхідний у тому випадку, коли спостерігається виражене опущення шкіри рук. Шов після такої процедури залишиться, але буде практично непомітний.

Існує ще один вид брахіопластики – трансаксилярний, при якому розріз буде проводитися в зоні пахвової западини, а обвисла шкіра буде закріплюватися на рівні плеча. Цей метод найбільш милостивий, так як всі рубці залишаться в пахвовій області. Проте проводити дану брахіопластику можна при незначному опущенні шкіри.

Якщо вас цікавить брахіопластика в Києві, то ви можете зробити цю операцію в нашій клініці пластичної хірургії, у досвідченого хірурга Дмитра Слоссера.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Брахіопластика"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластична хірургія - пластична хірургія тіла – операції з підтяжки рук у Києві - операція брахіопластики

Використовуючи сучасні методики і технології, лікар Слоссер виконує підтяжку шкіри рук без жодних додаткових зусиль. Якісне обслуговування і звісно ж якісний результат гарантовані.

У клініці пластичної хірургії проводяться також збільшення грудей, підтяжка обличчя, зменшення грудей, блефаропластика, абдомінопластика, ринопластика, ліпосакція й інші пластичні операції.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити