Мініабдомінопластика

Мініабдомінопластикою найчастіше цікавляться жінки, які бажають зробити корекцію поділу черевних м'язів після вагітності — діастазу прямого м'яза живота. Але при цьому жінки бояться, що після операції залишиться дуже довгий шрам, а також доведеться перенести тривалий і тяжкий період реабілітації.

Мініабдомінопластика менш інвазивна, якщо порівнювати з повною підтяжкою живота (абдомінопластикою). При мініпідтяжці проводиться корекція зони живота під пупком. Ця пластична операція показана пацієнтам, які перебувають в оптимальній для своєї статури вазі, їхня вага стабільна, проте вони мають у зоні живота обвислу шкіру або зайвий жир, яких важко позбутися за допомогою дієт і фізичних вправ. Детальнішу інформацію про мініабдомінопластику можна дізнатися на сайті.

Вартість: мініабдомінопластика ціна в Україні

Вартість такої пластичної операції в Україні в середньому становить 4000 євро. Як правило, ціна формується залежно від кваліфікації та досвіду хірурга, регіону і статусу клініки.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ
()

Задати питання
доктору напряму

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити