АбдомінопластикаАбдомінопластика є однією з найпопулярніших пластичних операцій. Адже кожна жінка мріє про струнку фігуру, плоский живіт і осикову талію. Але, на жаль, дієта і фізичні вправи не завжди дають бажаний ефект. До того ж вагітність, генетичні фактори або велика втрата ваги можуть істотно вплинути на зовнішній вигляд вашого живота. Що ж можна зробити для того, щоб ваш живіт став красивим? Рішення є і воно просте – пластика живота (після пологів, кесаревого розтину, або внаслідок інших факторів). При значному зниженні ваги, відбувається розтягування та опущення не тільки живота, але і грудей. Тому в нашій клініці практикуються симультанні операції - наприклад, пластика живота плюс підтяжка грудей.

Якщо вас цікавить операція з абдомінопластики в Києві - це те місто, де знаходиться наша сучасна клініка пластичної хірургії, то ласкаво просимо. Наші професійні фахівці виконують будь-які пластичні операції найновітнішими методами. Тому в нашій клініці вам пропонується дійсно якісна підтяжка живота в Києві (після пологів, вагітності). Зробіть ваш живіт знову красивим!

Щодо вартості операції, відповідь на питання «абдомінопластика ціна» ви можете отримати за цим посиланням.

Метою операції є виправлення деформації передньої черевної стінки живота. До таких деформацій відносяться надлишок шкіри після вагітності, провисання шкіри, розтяжки та в'ялість. Пластична операція спрямована не тільки на видалення зайвої шкіри на животі (підтяжка шкіри живота), але і на відновлення м'язового корсета.

Абдомінопластика живота робиться і жінкам, і чоловікам. У представників чоловічої статі живіт часто спускається нижче паху, через переїдання і надмірне вживання пива. Така процедура здатна впоратися з цією шкірно-жировою деформацією передньої стінки живота. Проте, слід врахувати, що великий розмір живота саме у чоловіків, обумовлений так званим вісцеральним ожирінням, при якому основна маса жиру знаходиться всередині порожнини живота, а не зовні.

Специфіка абдомінопластики

На сьогоднішній день існують різні методики проведення операції. Існують також технології, при яких залишаються мінімальні рубці - це мініабдомінопластика або ендоскопічна абдомінопластика живота. Завдяки матеріалам високої якості і професіоналізму хірурга, шов виглядає практично непомітним. Через деякий час, рубці світлішають і майже не відрізняються від шкіри. Зазвичай розріз приходить на ту зону, що ховається під нижньою білизною.

Пластика живота Пластика живота, як абдомінопластика (після пологів, кесаревого розтину) часто поєднується з ліпосакцією. У деяких випадках рекомендуються також такі процедури, як ліпосакція талії, стегон, грудей, лобка або інших проблемних областей.

Операція проводиться під загальною анестезією і триває приблизно 2-4 години. Все залежить від об'єму видаленого жиру і надлишку шкіри. Міні- операція може зайняти близько 2 годин. Перед процедурою на пацієнті роблять розмітку, для визначення ліній розрізу.

Пацієнт, що переніс цю пластичну операцію пластики живота, проводить у стаціонарі, зазвичай, кілька днів. У цей період можлива присутність хворобливих відчуттів, які можна приглушити знеболюючими засобами. Наступні 2 тижні необхідно регулярно проводити перев'язки в клініці. Остаточний результат, зазвичай, видно вже через 3-6 місяців.

Ускладнення і протипоказання

Підтяжка животаПідтяжка живота після пологів, вагітності, або внаслідок інших життєвих ситуацій, практично не має ускладнень. Потрібно всього лише беззаперечно виконувати всі рекомендації лікаря. Живіт може втратити колишню чутливість, але через деякий час всі відчуття відновлюються. Не можна проводити цю операцію при загальних протипоказаннях хірургічного втручання.

Якщо вас цікавить пластика живота в Києві, така як абдомінопластика, то в нашій клініці пластичної хірургії вам знову повернуть красу вашого тіла.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Абдомінопластика (пластика живота) "

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Абдомінопрастика в Києві - підтяжка живота в чоловіків - відновлення плоского живота

При сильному схудненні, шкіра живота починає обвисати, що виглядає не дуже естетично. В таких випадках, на допому прийде абдомінопластика, яка являє собою видалення надлишкового жиру та шкіри в області живота. Лікар слоссер використовує найновітніші методи пластичної хірургії, що забезпечує природний та довготривалий результат. Проте, багато залежить від вас. Якщо ви і далі будете погано харчуватися і вести пасивний спосіб життя, то великий живіт з’явиться знову.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити