Вторинна( ревізійна) ринопластика

Вторинна ринопластика -це оперативне втручання, що полягає в корекції форми носа після попередньої первинної пластики носа.

Найчастіше потреба в повторній операції виникає після:

  • Деформацій носа, що спричинені попередніми оперативними втручаннями;
  • При не досягненні бажаного естетичного результату;
  • Також можливий варіант проведення ринопластики в кілька етапів;

повторна або післяопераційна ринопластика

Важливо розуміти, що вторинна ринопластика є складною процедурою - зазвичай це більш трудомістка та вимоглива процедура, ніж первинна ринопластика. Це відбувається тому, що тканини носа значно деформовані від попередніх пластичних операцій. Успіх процедури залежить від ретельного планування, використання сучасних щадних технік та кваліфікації пластичного хірура .

Також у випадку наявності додаткових проблем з носовим диханням, можливе одночасна корекція форми носа та вирішення функціональних проблем разом з лікарем отоларингологом. Як і у випадку з первинною ринопластикою, ваші очікування та цілі повинні бути реальні та ретельно обговорені з вашим пластичним хірургом.

повторна ринопластика в Києві

Коли можна проводити вторинну ринопластику?

Ми рекомендуємо проведення операції не раніше ніж через 6 місяців з моменту первинної ринопластики. Необхідно почекати моменту, коли набряк тканин носу повністю зійде і ніс отримає остаточні риси. Не слід поспішати з рішенням провести ревизійну ринопластику оскільки це може призвести до небажаного естетичного результату.


Який доступ обирає хірург?

Більшість вторинних операцій виконуться відкритим доступом та можуть вимагати забору власного доноського матеріалу для досягнення бажаного результату. Хоча незначні за об’ємом корекції можуть виконуватись закритим доступом.

Що таке донорський матеріал?

В залежності від клічного випадку, пластичний хірург може використовувати власні тканини пацієнта. Найчастіше використовують хрящовий матеріал перегородки носа, вушні хрящі та скроневу фасцію.
Після забору донорського матеріалу, у пацієнтів не виникає жодних видимих дефектів в місці забору.

Який вид знеболення застосовується ?

Більшість пластичних оперативних втручань потребують загальногої анестезії, але мінімальні корекції можуть виконуватись під місцевим знеболенням. Також місцеве знеболення може застосовуватись в разі наявності протипоказів у пацієнта до загального знеболення.

Скільки часу потрібно перебувати в клініці?

Виходячи із вашого загального стану здоров’я, тривалості та типу процедури та вашого особистого комфорту, ми рекомендуємо 1 добу перебування в клініці. Проте за потреби час перебування може бути продовжено.

Як відбувається реабілітація?

Як правило при вторинних операціях на носі, відновлення відбувається повільніше та потребує додаткового використання фізіотерапевтичних та косметологічних методів лікування для досягення максимального результату. Ми разом с косметологом клініки рекомендуємо покроковий план реабілітації.

Чи можливе поєднання кількох оперативних втручань?

Так, найчастіше вторинна ринопластика комбінується з корекцією носового дихання лікарем отоларингологом. Хоча можливе поєднання з іншою естетичною операцією: збільшення чи підтяжка молочних залоз, ліпосакція, абдомінопластика. Однак, ми не рекомендуємо поєднання ринопластики з операцією підтяжки обличча.

За своєю природою людство не зовсім, але одні миряться з цим, інші використовують усі шляхи, щоб усунути вади у своїй зовнішності. Багато обличчя до обличчя зіткнулися з проблемою неправильної форми носа або його великих розмірів. У зв'язку з цим ринопластика є однією з найбільш поширених операцій. Оскільки процедура передбачає втручання в будову дихального апарату, не всі завжди вдається з першого разу. Виникнення ускладнень після корекції носа або незадоволена позиція пацієнта обумовлюють необхідність проведення повторної ринопластики носа

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Вторинна( ревізійна) ринопластика"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити