Підтяжка шиїВік жінки видають не тільки зморшки на обличчі, але і в'яла обвисла шкіра в області шиї, яка у багатьох випадках формує подвійне підборіддя. Шкіра шиї, в порівнянні з іншими частинами тіла, більш ніжна і складніше піддається впливу всіляких кремів і інших косметичних засобів. Одним з кращих способів радикально вирішити дану проблему є пластична операція з підтяжки шиї.

Переваги підтяжки шиї

 

- Швидке позбавлення від подвійного підборіддя.

- Усунення зморшок і видимої в'ялості шкіри.

- Позбавлення від «шиї індика» у разі вікових змін.

- Відновлення нормального контуру кута між шиєю і обличчям.

- Помітний результат омолодження.

- Тривалість наглядного ефекту.

Для того, щоб визначити, який спосіб підтяжки шиї найкраще обрати, необхідно відвідати консультацію лікаря Слоссера, який допоможе визначитися в цьому питанні.

Види підтяжки шиї

 

Ін'єкції ботоксу.

Ін'єкції ботоксу зазвичай призначають тоді, коли на передній частині шиї починають з'являтися вертикально розташовані зморшки, що свідчить про в'ялість підшкірних м'язів шиї. Ця проста процедура, яка не є альтернативою підтяжки шиї, дозволяє позбутися від зморшок подібного роду і виконується без анестезії прямо в кабінеті хірурга. До звичайної діяльності можна повернутися практично відразу після виконання даної процедури.

Ліпосакція шиї

У цій ситуації, під підборіддям робиться невеликий розріз, довжиною 3-4 мм. Після чого, вакуумно видаляють надлишок жиру. Особливо популярна ліпосакція шиї, при появі подвійного підборіддя. Ця процедура проводиться під місцевим наркозом, відновний період може займати від 5 до 10 днів. Часто в ході операції по підтяжці шиї, хірург починає процедуру саме з ліпосакції області підборіддя.

Класична підтяжка шиї

Може проводитися спільно з ліпосакцією. Операція триває близько 2-3 годин в умовах стаціонару. Вибір конкретного способу проведення даного хірургічного втручання залежить від того, якого конкретного результату необхідно домогтися. У будь-якому випадку, підтяжка шиї передбачає видалення надлишку шкіри і підшкірно-жирової клітковини, а також підтяжку підшкірних м'язів шиї.

Розрізи в області підборіддя і за вухами, робляться мінімальними і згодом зашиваються косметичними швами, що робить їх практично непомітними.

Підготовка до операції

 

Підготовка до підтяжки шиї включає:

  • За 2 тижні відмінити прийом будь-яких препаратів, що погіршують згортання крові.
  • За 2-3 тижні повністю відмовитися від куріння, оскільки воно погіршує загоєння ран. Це ж відноситься і до інших форм вживання нікотину – нікотинову жуйку і нікотинових пластирів.
  • Напередодні операції неситно повечеряти, а з ранку з'явитися в лікарню натщесерце.
  • Одяг в післяопераційному періоді повинен бути на гудзиках, а не зніматися чи одягатися через голову.

 

Як проводиться операція підтяжки шиї

 

техніка підтяжки шиїОперація проводиться під загальним наркозом і триває кілька годин. Основними етапами даного хірургічного втручання є наступні:

1. Обробка операційного поля відповідними розчинами антисептиків.

2. Далі хірург робить кілька невеликих розрізів шкіри: в зоні підборіддя і за вухами.

3. Після цього доктор зміцнює поверхневий м'яз шиї (платизму) і надає їй нового положення, фіксуючи її декількома швами. Також в ході підтяжки шиї, видаляються надлишкові жирові відкладення і частина шкіри.

4. Потім доктор Слоссер зашиває рану, а при необхідності - вставляє дренажні трубки.

5. Закінчується пластика шиї накладанням антисептичної пов'язки на рану.

Реабілітація

 

У перші дні після пластики шиї, можуть спостерігатися болючі відчуття, які усуваються прийомом відповідних знеболюючих засобів. Необхідно регулярно робити перев'язки та приймати антибіотичні і знеболюючі препарати. Утворені синці зникають до кінця другого або третього тижня. Зняття швів проводиться через 1,5 - 2 тижні.

Більш швидкому відновленню після підтяжки шиї можуть сприяти мікрострумова або ультразвукова терапія, в результаті якої поліпшується кровообіг і прискорюється загоєння.

Протягом 3-х тижнів необхідно утриматися від спортивних занять, фізичних навантажень, які здатні підвищити артеріальний тиск, а протягом 6 місяців - відмовитися від походу в сауну або лазню.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Підтяжка шиї"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Підтяжка шкіри шиї - підтяжка шкіри Київ - відновлення тендітності шиї

У своїй клініці, лікар Слоссер використовує новітні методики пластичної хірургії, що забезпечує відмінний результат. Підтяжка шиї виконується трема видами, такими як: вколювання ботоксу, ліпосакція і класична підтяжка шиї. Розрізи, в свою чергу, робляться мінімальними, що робить післяопераційні сліди, в подальшому, майже непомітними.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити