Підтяжка обличчяОбличчя для жінки – найцінніша річ, подарована природою. Шкіра на обличчі ніжніша, ніж на інших ділянках тіла, тому і перші ознаки старіння тут з'являються раніше. Нерівномірний колір та дрібні зморшки можна прибрати за допомогою косметичних процедур, а ось кардинально омолодити ваше обличчя допоможе сучасна естетична хірургія.

Коли звертатися до лікаря?

Існує думка, що підтяжка обличчя – це доля "жінок за сорок". Однак, у деяких представниць прекрасної статі, перші ознаки старіння шкіри можуть проявитися і в більш ранньому віці. Зазвичай, в цьому «винен» агресивний клімат, неправильний спосіб життя, велика кількість стресових ситуацій, або ж індивідуальні особливості організму. Вже після 30 років, у багатьох дам є привід звернутися до послуг пластичного хірурга. Проте, після нескладної операції з фейсліфтингу, ви нарешті побачите ідеальне відображення в дзеркалі.

Підтяжка обличчя в такого професійного лікаря, як Дмитро Слоссер, поверне вам молодість і красу. Ціна на операцію вказана в прайсі.

Способи підтяжки обличчя

ФейсліфтингДмитро Слоссер досконало володіє сучасними методиками фейсліфтингу. Для кожної пацієнтки кваліфікований хірург підбирає оптимальну техніку оперативного втручання, щоб досягти найбільш ефективного результату.

- Безопераційна підтяжка нитками Aptos (інша назва - біоармування). Дана техніка підходить для молодих пацієнток з неявно вираженими ознаками старіння, наприклад, при зниженні тургору шкіри, провисанні тканин. Найтонші нитки з насічками, фіксують м'які тканини, що запобігає подальшій деформації овалу обличчя. Процедура імплантації біониток Аптос абсолютно безболісна і практично не має протипоказань, а результат від ниткового ліфтингу зберігається до двох років.

- Ендоскопічна підтяжка обличчя – ще один щадний метод омолодження. Дана техніка хірургічного втручання передбачає видалення невеликих надлишків шкіри на обличчі, в результаті чого, розгладжуються неглибокі зморшки на лобі, переніссі, носогубній області, а овал обличчя стає більш чітким. Головна перевага ендоскопічного фейсліфтингу – операція є безшовною, тому ніяких рубців не залишається.

- S-подібна підтяжка обличчя впорається з більш серйозними ознаками старіння, такими як: сильне обвисання обличчя, глибокі зморшки на щоках або носогубній області, друге підборіддя, нависання повік. Під час операції відбувається відкачування зайвого жиру, підтяжка сполучної тканини і лицьових м'язів. Цей комплекс процедур дає виражений омолоджуючий ефект. На думку деяких пацієнток, така операція «стирає» з обличчя десятки років.

- Кругова підтяжка обличчя або SMAS ліфтинг – передова технологія хірургічного омолодження. Під час операції прибираються надлишки шкіри, а також підтягуються м'язи обличчя, що дозволяє впоратися відразу з декількома дефектами: глибокими зморшками на щоках, обвисанням обличчя, другим підборіддям. Крім того, кругова підтяжка дає тривалий результат, при якому, в найближчі 7-10 років повторна операція не потрібна.

Як проходить операція

Пластична операція з підтяжки обличчя може проводитися як під місцевим, так і під загальним наркозом, залежно від обраної методики. Операція триває від 1 до 2 годин, окрім кругової підтяжки, яка може зайняти трохи більше часу. Після складних маніпуляцій, таких як круговий фейсліфтинг, на обличчя пацієнтки накладається фіксуюча пов'язка, яка через кілька днів знімається.

Результат операції

Кілька діб після пластичної операції, пацієнтка перебуває в стаціонарі під наглядом лікаря (виняток – це досить проста процедура біоармування). При складних хірургічних втручаннях, зняття швів відбувається на 7-10 день, після чого пацієнтка може повернутися додому. До двох тижнів тримаються набряки і гематоми – це цілком природне явище для будь-якої операції.

Об'єктивно оцінити результат підтяжки обличчя, можна через 4-6 місяців. До цього часу розсмоктуються рубці (як правило, вони приховані в природних складках шкіри – за вухами, на межі росту волосся), і остаточно підтягуються задіяні при операції тканини обличчя. Результатом ліфтингу обличчя є пружна шкіра, яка виглядає набагато молодше біологічного віку своєї господарки.

Що ж впливає на результат операції? Одним з вирішальних факторів є індивідуальні особливості організму. Також на кінцевий підсумок підтяжки впливають «вихідні дані». Успішна операція з підтяжки обличчя, також залежить від обраної техніки омолодження, тому не варто відкладати відвідування лікаря до появи виражених змін зовнішності, коли буде необхідна серйозна корекція дефектів.

Звичайно, що результат пластики залежить і від майстерності хірурга. Кваліфікований лікар Слоссер Дмитро Володимирович має великий досвід у проведенні омолоджуючих операцій на обличчі, тому йому можна сміливо довірити головну жіночу цінність.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Підтяжка обличчя"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластика обличчя - підтяжка обличчя Київ - фейсліфтинг Україна

Лікар Слоссер використовує найновіші і найефективніші методики в пластиці обличчя, що забезпечує природний і якісний результат. Перед операцією враховуються всі індивідуальні риси пацієнта, що дозволяє робити найважчі операції без надмірних зусиль і відновлювальний період займає менший час. Основними принципами пластики обличчя у лікаря Слоссера є: малотравматичність, відмінний результат, забезпечення природного вигляду обличчю.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити