Підтяжка обличчя, при якій використовуються короткі розрізи, стає найбільш затребуваною в пластичній хірургії. Цей метод називається мініфейсліфтом. У ряді випадків, особливо коли вікові зміни верхній частині особи не настільки виражені, можливе використання розрізу, який мало не в половину коротший, ніж звичайний.

Операція міні-підтяжки обличчя ефективно усуває вікові зміни виличної області, середньої і нижньої частини обличчя. Застосування цієї методики дозволяє так само підтягнути шкіру і в області шиї. Під час цієї операції, підтягується м'язово-апоневротична система особи (SMAS), що гарантує довговічність результату.

Переваги цієї операції очевидні. Це не тільки короткий і непомітний розріз, але і значно менший період реабілітації після операції. Припухлість обличчя сходить значно раніше і до активного життя більшість пацієнток приступає вже до кінця першого тижня.

На малюнку представлена схематична лінія розрізу, за якою буде проходити шов. При операції мініпідтяжки обличчя - лінія розрізу проходить перед вушною раковиною, ховається за неї і при цьому не переходить на шию. З часом цей шов стає настільки непомітним, що його практично не видно неозброєним оком. Пластичний хірург, доктор Слоссер, використовує авторські методики, якими домагається найбільш непомітних швів при максимальній природності результату.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Мініпідтяжка обличчя (мініфейсліфт)"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Мініпідтяжка обличчя ціна - мініпідтяжка обличчя Україна - операція по підтяжці обличчя Київ

Доктор Слоссер зробив безліч пластичних операцій на обличчі, зокрема підтяжки і мініпідтяжки обличчя. Найновіші методики і професіоналізм лікаря, дозволяють робити операції різного типу важкості, отримуючи дуже якісні і природні результати. При мініпідтяжці обличчя, робляться маленькі надрізи, які при повному заживання практично непомітні і обличчя виглядає гарно і природно.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити