Мініпідтяжка обличчя (мініфейсліфт)

Рейтинг:

Підтяжка обличчя, при якій використовуються короткі розрізи, стає найбільш затребуваною в пластичній хірургії. Цей метод називається мініфейсліфтом. У ряді випадків, особливо коли вікові зміни верхній частині особи не настільки виражені, можливе використання розрізу, який мало не в половину коротший, ніж звичайний.

Операція міні-підтяжки обличчя ефективно усуває вікові зміни виличної області, середньої і нижньої частини обличчя. Застосування цієї методики дозволяє так само підтягнути шкіру і в області шиї. Під час цієї операції, підтягується м'язово-апоневротична система особи (SMAS), що гарантує довговічність результату.

Переваги цієї операції очевидні. Це не тільки короткий і непомітний розріз, але і значно менший період реабілітації після операції. Припухлість обличчя сходить значно раніше і до активного життя більшість пацієнток приступає вже до кінця першого тижня.

На малюнку представлена схематична лінія розрізу, за якою буде проходити шов. При операції мініпідтяжки обличчя - лінія розрізу проходить перед вушною раковиною, ховається за неї і при цьому не переходить на шию. З часом цей шов стає настільки непомітним, що його практично не видно неозброєним оком. Пластичний хірург, доктор Слоссер, використовує авторські методики, якими домагається найбільш непомітних швів при максимальній природності результату.

Мініпідтяжка обличчя ціна - мініпідтяжка обличчя Україна - операція по підтяжці обличчя Київ

Доктор Слоссер зробив безліч пластичних операцій на обличчі, зокрема підтяжки і мініпідтяжки обличчя. Найновіші методики і професіоналізм лікаря, дозволяють робити операції різного типу важкості, отримуючи дуже якісні і природні результати. При мініпідтяжці обличчя, робляться маленькі надрізи, які при повному заживання практично непомітні і обличчя виглядає гарно і природно.

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру