Мініабдомінопластика

Рейтинг:

Мініабдомінопластика – це один з різновидів пластичних операцій, призначених в першу чергу для того, щоб усунути повноту в нижній частині живота, підтягнути зайву шкіру, яка часто залишається після зниження ваги або вагітності.

розтягнення живота при мініабдомінопластиці

У цьому випадку стандартна операція абдомінопластики з підтяжки живота не є необхідною.


Стандартною технікою мініабдомінопластики є видалення еліпсовидної ділянки шкіри і жиру в нижній частині живота, та зміцнення м'язів передньої стінки живота. На відміну від стандартної техніки підтяжки живота, пупок не переноситься. Відповідно, шва навколо пупка не буде. Крім того, відмінною рисою мініпластики живота є коротша довжина шва і можливість розташувати шов набагато нижче, ніж шов при стандартній абдомінопластиці. Часто до нас приходять пацієнтки зі швами після кесаревого розтину. У таких пацієнток нам вдається розташувати лінію розрізу в області старого шва (який, звичайно ж висікається). При цьому довжина рубця істотно не змінюється.

Якщо це необхідно, то операція мініабдомінопластики супроводжується додатковою ліпосакцією. Операцію можуть проводити як під місцевою анестезією, так і під загальним наркозом.


техніка операції мініабдомінопластики

Тривалість мініабдомінопластики складає від 1 години до 2 годин. Доктор Слоссер рекомендує одноденну госпіталізацію. Відновлювальний період відрізняється більш легким перебігом і займе від однієї до двох тижнів. Тому цей вид пластики живота вважається пластикою вихідного дня.

Операції на животі – підтяжка живота мінімальним розрізом - мініабдомінопластика у Києві.

У клініці пластичної хірургії лікар Слоссер використовує сучасні хірургічні методики методики з корекції форми живота мінімальним розрізом. Проводяться операції з видалення надлишків шкіри й жирової тканини в нижній частині живота зі зміцненням фасції прямих м'язів живота. Операція часто сполучається з операцією ліпосакції. На схемах представлені етапи планування мініабдомінопластики і її проведення.

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру