Мініабдомінопластика – це один з різновидів пластичних операцій, призначених в першу чергу для того, щоб усунути повноту в нижній частині живота, підтягнути зайву шкіру, яка часто залишається після зниження ваги або вагітності.

розтягнення живота при мініабдомінопластиці

У цьому випадку стандартна операція абдомінопластики з підтяжки живота не є необхідною.

Стандартною технікою мініабдомінопластики є видалення еліпсовидної ділянки шкіри і жиру в нижній частині живота, та зміцнення м'язів передньої стінки живота. На відміну від стандартної техніки підтяжки живота, пупок не переноситься. Відповідно, шва навколо пупка не буде. Крім того, відмінною рисою мініпластики живота є коротша довжина шва і можливість розташувати шов набагато нижче, ніж шов при стандартній абдомінопластиці. Часто до нас приходять пацієнтки зі швами після кесаревого розтину. У таких пацієнток нам вдається розташувати лінію розрізу в області старого шва (який, звичайно ж висікається). При цьому довжина рубця істотно не змінюється.

Якщо це необхідно, то операція мініабдомінопластики супроводжується додатковою ліпосакцією. Операцію можуть проводити як під місцевою анестезією, так і під загальним наркозом.

техніка операції мініабдомінопластики

Тривалість мініабдомінопластики складає від 1 години до 2 годин. Доктор Слоссер рекомендує одноденну госпіталізацію. Відновлювальний період відрізняється більш легким перебігом і займе від однієї до двох тижнів. Тому цей вид пластики живота вважається пластикою вихідного дня.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Мініабдомінопластика"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Операції на животі – підтяжка живота мінімальним розрізом - мініабдомінопластика у Києві.

У клініці пластичної хірургії лікар Слоссер використовує сучасні хірургічні методики методики з корекції форми живота мінімальним розрізом. Проводяться операції з видалення надлишків шкіри й жирової тканини в нижній частині живота зі зміцненням фасції прямих м'язів живота. Операція часто сполучається з операцією ліпосакції. На схемах представлені етапи планування мініабдомінопластики і її проведення.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити