Ліпофілінгом називають пластичну операцію в ході якої пластичний хірург проводить забір жиру з одних ділянок тіла і після спеціальної обробки вводить їх в інші частини тіла. Ліпофілінг може виконуватися з естетичною метою, або при проведенні реконструктивних операцій.

Найбільш часто процедура ліпомоделювання проводиться в наступних ділянках:

 • ліпофілінг грудей з метою збільшення молочних залоз
 • ліпофілінг грудей для маскування країв імплантантів в реконструктивної хірургії
 • ліпофілінг обличчя для боротьби з віковими змінами
 • ліпомоделювання повік і сльозної борозди
 • ліпофілінг кистей рук
 • ліпофілінг сідниць з метою їх збільшення

 

Особливості ліполіфтінга

Проста і безпечна операція ліполіфтінга не займає багато часу і проходить дуже ефективно. Найчастіше таку процедуру проводять під місцевим наркозом, однак, в залежності від індивідуальних характеристик здоров'я і бажання пацієнта, можуть застосовуватися інші способи наркозу: седативні або загальний наркоз.

Вся процедура проводиться без використання скальпеля, тільки за допомогою шприца і тонкої канюлі. Використання спеціальної голки з тупим кінчиком виключає травму судин і нервів.

ліпофілінг обличчя

Починається операція з забору надлишку жирових клітин з певної ділянки, найчастіше це стегна або живіт. Після чого відібраний матеріал проходить очистку від домішок за допомогою центрифуги або фільтрації, очищається і промивається, щоб підвищити рівень приживлюваності клітин. По завершенню очищення жир вводять в дідянку тіла, яку необхідно збільшити. За раз можна пересадити не більше 500-900 грам жирових клітин.

Ліпофілінг грудей

 

Ймовірно багато жінок мріють про привабливій формі грудей, яки мають достатній об'єм у верхньому полюсі і достатній тонус шкіри. На жаль з віком, після схуднення і лактацій груди швидко втрачають свою форму. Найпростіший вихід з цієї ситуації - це провести операцію по збільшенню грудей за допомогою силіконових імплантів. Цей варіант буде найкращим для дівчат субтильний конституції. Але для жінок, у яких є природні надлишки жирової тканини в області стегон, живота і спини існує альтернатива у вигляді липофилинга молочних залоз.

Цей варіант оперативного втручання цілком підходить для тих, хто планує невелике за обсягом збільшення, більше скажімо так поповнення об'єму грудей. Процедура проходить під загальним наркозом. Методом ліпосакції видаляється жир і після обробки вводиться в молочні залози в різні анатомічні площини.

Недолік цього методу в тому, що не можна збільшити груди більше, ніж на один розмір і дуже часто потрібні повторні процедури.

Після збільшення грудей за допомогою силіконових імплантантів, може прощупуватися або бути навіть видно контур імплантанта. Цей негативний момент можна усунути за допомогою виконання липофилинга по контуру імпланта грудей. Процедура ця дуже ефективна і успішно застосовується багатьма пластичними хірургами.

Ліпофілінг обличчя

Ліпомоделювання обличчя найчастіше проводять для усунення вікових проявів на обличчі. З віком об'єм жирової тканини обличчя зменшується. В результаті цього процесу провисають носогубні складки і брилі. Також проявляються сльозні борозни. Усунути ці явища може процедура ліпофілінга обличчя. Ін'єкційне введення очищених жирових клітин, що містять власні стовбурові клітини і фактори росту позитивно впливають не тільки на об'єм. Поліпшується колір шкіри за рахунок проростання нових судин, відновлюється еластичність шкіри, обличчя набуває колишні молоді риси.

ліпофілінг обличчя

Головною перевагою ліпомоделювання обличчя в порівнянні з препаратами гіалуронової кислоти - це відсутність набряклості вранці і повна сумісність з іншими косметичними препаратами.

Процедура ліпофілінгу обличчя в більшості випадків успішно замінює травматичну операцію з підтяжки обличчя.

Ліпофілінг кистей рук

Кисті рук часто видають вік. З роками шкіра рук поступово стоншується і зменшується обсяг підшкірної жирової тканини. Вирішити ці естетичні проблеми з успіхом може процедура ліпофілінга рук. Процедура ця матлотравматічна, може проходити під місцевою анестезією і давати відмінний естетичний ефект.

Ліпофілінг сідниць

Хочете стати володаркою привабливих форм сідниць? Або вас замучив целюліт? Ліпофілінг відмінно підійде для досягнення мети. Багато з вас задивляються на глянцеві журнали, на яких світові знаменитості виставляють свої спокусливі форми.

Ліполіфтінг сідниць - модна і дуже проста пластична операція для корекції об'єму і додання форм сідниць за допомогою власних жирових клітин. Якщо просто, то з ділянки вашого тіла з надлишком жирових клітин візьмуть їх частину методом ліпосакції і пересадять за допомогою уколів в сідниці.

Ніякого болю і алергічних реакцій, ніяких силіконових імплантів з їх ризиками! Швидко і безпечно, з мінімальним періодом відновлення - саме тому ліпофілінг такий популярний серед жінок всього світу.

Суть процедури ліпофілінгу сідниць

Це малоінвазивна операція по забору жиру з однієї ділянки тіла і пересадкою його в інший. Хочете змінити форму попи, її розмір або позбутися від ненависного целюліту - ліполіфтінг допоможе. Така процедура допоможе надати пружності, вирішити проблему в'ялості і виправити естетичні дефекти.

Результат від операції

Ефект від процедури ліполіфтінга вразить вас. Ваша попа придбає правильні форми, м'яка і еластична шкіра, а сідниці будуть пружними і підтягнутими. Ваша попа буде природною і привабливою, так що ніхто ніколи не здогадається, що була проведена якась операція. Жодні фізичні вправи не дадуть таких результатів.

Протипокази

Так як ліполіфтінг безпечний і малоінвазівен, то у нього мінімум протипоказань:

 • хронічні захворювання в гострій стадії;
 • захворювання серця та ендокринної системи;
 • цукровий діабет;
 • вагітність на всіх етапах;
 • погане згортання крові;
 • інфекційні захворювання.

Не рекомендується проводити операцію ліполіфтінга пацієнтам у віці до 25 років.

Реабілітація після операції

Після операції необхідно пройти курс антибіотиків. Ліполіфтінг не вимагає залишатися в клініці і тому відразу після операції можна піти додому.

Необхідно дотримуватися ряду рекомендацій на період реабілітації:

 • ніяких фізичних навантажень;
 • під забороною басейни, лазні і сауни;
 • правильне харчування (ніякого алкоголю і куріння);
 • перший місяць спати на животі і носити компресійну білизну;

Період відновлення недовгий. Всього через 1-1,5 місяця ви зможете спостерігати повний ефект від процедури і насолоджуватися новими, красивими формами своїх сідниць.

Цены

Название операции
 • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Ліпофілінг "

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити