У процесі вагітності і годування, розмір соска може збільшуватися. Великий розмір соска, також як і втягнутий сосок може вносити в життя деяких жінок певні незручності, в першу чергу психологічного плану. Втягнутий сосок також ускладнює грудне вигодовування. Виправити ситуацію допоможе нескладне оперативне втручання, яке виконується під місцевою анестезією.

Тривалість корекції втягнутого соска становить близько години, при цьому доктор Слоссер встановлює зовнішній стент, що утримує сосок, який розправили, в правильному положенні близько 2-3 тижнів.

Суть операції полягає у звільненні молочних проток від тягнучих тяжів. Корекція втягнутого соска виконується з застосуванням методів мікрохірургії та збереженням проток молочної залози. Тобто здатність до вигодовування грудьми може бути збережена. Розріз шкіри довжиною до 1 см, дозволяє розправити сосок і не залишає помітний слід. При проведенні операції, тканина молочної залози не пошкоджується. Патологія, що супроводжується втягнутим соском, потребує ретельного передопераційного обстеження з боку мамолога.

Саме тому, якщо вам заважає втягнутий сосок, то необхідно пройти ретельне обстеження, яке включає в себе ультразвукове дослідження або мамографію.

Корекція збільшеного соска

Збільшений сосок можливо зменшити в розмірі, при цьому практично відсутній ризик від проведення цієї операції. Зазвичай пластичний хірург циркулярно видаляє надлишки шкіри в основі соска. Операція проходить під місцевою анестезією і супроводжується дуже високим рівнем задоволення результатом. Зняття швів відбувається через 7 днів після операції. Чутливість соска при цьому не порушується.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Корекція втягнутого соска"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластична хірургія грудей - операції на соску - уроджене й придбане збільшення розміру соска - корекція утягненого соска у Києві

У клініці пластичної хірургії лікар Слоссер використовує сучасні мікрохірургічні методики для корекції утягненого соска. Проводяться операції по зменшенню розміру соска при його вродженому або придбаному (годівля грудьми) збільшенні. Більшість операцій проводиться під місцевою анестезією.

У клініці пластичної хірургії проводяться також збільшення грудей, підтяжка обличчя, зменшення грудей, блефаропластика, абдомінопластика, ринопластика, ліпосакція й інші пластичні операції.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити