Корекція ареоли

Рейтинг:

У процесі вагітності і годування, розмір ареоли може збільшуватися. Великий розмір ареоли може вносити в життя деяких жінок певні незручності, в першу чергу психологічного плану. Виправити ситуацію допоможе нескладне оперативне втручання.

Зменшення ареоли- периареолярна підтяжка грудей Суть операції полягає у зменшенні частини пігментованої зони ареоли без підняття глибоких шарів шкіри і тканини залози. Ця операція відрізняється високим рівнем успішності. Розмір ареоли зменшується до 4-4.5 див. Також можливо виправити неправильну форму ареоли. Функція молочної залози повністю зберігається. Процедура проводиться під місцевою анестезією, так і з застосуванням внутрішньовенного наркозу, що робить проведення процедури максимально комфортним і безпечним. Найбільш часто корекція ареол проводиться як етап операції з підтяжки грудей або корекції вродженої деформації грудей (тубулярної деформації грудей).
периареолярна підтяжка грудей за БенелліТехніка операції по зменшенню ареоли і підтяжки грудей за Benelli.При використанні цього методу зменшення ареоли, відбувається видалення надлишків пігментованої ареоли і накладення спеціального кисетного шва навколо ареоли, що запобігає подальшому розширенню діаметра ареоли. Цей метод зменшення ареол використовується, як один з етапів, при проведенні підтяжки грудей і корекції вродженої асиметрії грудей.

Пластична хірургія грудей - операції на ареолі - уроджене й придбане збільшення ареол - корекція ареоли у Києві

У клініці пластичної хірургії лікар Слоссер використовує сучасні хірургічні методики по зменшенню розміру ареол. Проводяться операції за методикою Benelli. При використанні даного метода проводиться видалення розширеної частини ареоли з накладенням спеціальних швів, що запобігають подальшому розширенню ареол. Корекція ареол проводиться як один з етапів при проведенні операцій по зменшенню грудей, підтяжці грудей і корекції вродженої деформації грудей

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру