У процесі вагітності і годування, розмір ареоли може збільшуватися. Великий розмір ареоли може вносити в життя деяких жінок певні незручності, в першу чергу психологічного плану. Виправити ситуацію допоможе нескладне оперативне втручання.

Зменшення ареоли- периареолярна підтяжка грудей Суть операції полягає у зменшенні частини пігментованої зони ареоли без підняття глибоких шарів шкіри і тканини залози. Ця операція відрізняється високим рівнем успішності. Розмір ареоли зменшується до 4-4.5 див. Також можливо виправити неправильну форму ареоли. Функція молочної залози повністю зберігається. Процедура проводиться під місцевою анестезією, так і з застосуванням внутрішньовенного наркозу, що робить проведення процедури максимально комфортним і безпечним. Найбільш часто корекція ареол проводиться як етап операції з підтяжки грудей або корекції вродженої деформації грудей (тубулярної деформації грудей).

периареолярна підтяжка грудей за БенелліТехніка операції по зменшенню ареоли і підтяжки грудей за Benelli.

При використанні цього методу зменшення ареоли, відбувається видалення надлишків пігментованої ареоли і накладення спеціального кисетного шва навколо ареоли, що запобігає подальшому розширенню діаметра ареоли. Цей метод зменшення ареол використовується, як один з етапів, при проведенні підтяжки грудей і корекції вродженої асиметрії грудей.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Корекція ареоли"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластична хірургія грудей - операції на ареолі - уроджене й придбане збільшення ареол - корекція ареоли у Києві

У клініці пластичної хірургії лікар Слоссер використовує сучасні хірургічні методики по зменшенню розміру ареол. Проводяться операції за методикою Benelli. При використанні даного метода проводиться видалення розширеної частини ареоли з накладенням спеціальних швів, що запобігають подальшому розширенню ареол. Корекція ареол проводиться як один з етапів при проведенні операцій по зменшенню грудей, підтяжці грудей і корекції вродженої деформації грудей

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити