Це комплекс оперативних втручань полягає в корекції форми та об’єму великих та малих статевих губ.

Найчастіше дані оперативні втручання проводяться за не медичними показами та носять лише естетичний характер та бажання пацієнтки покращити зовнішній вигляд інтимної ділянки.

Однак, в деяких випадках інтимна пластика виконується за медичними показами.

Жінки скаржаться на «вгинання» та «затиснення » малих статевих губ в піхві під час сексу. Як наслідок жінки відчувають дискомфорт та навіть біль. Ще одним показом до корекції є відчуття подразнення, тертя та болючості під час носіння нижньої білизни чи купальника, ходьба, біг, їзда на велосипеді або навіть праця в сидячому положенні.

Також, в деяких випадках у жінок виникають проблеми у статевому житті в наслідок комплексів пов’язаних з не задоволенням естетичного вигляду великих чи малих статевих губ.

Окрім вродженої гіпертрофії та асиметрії малих статевих губ, причиною змін є:

 • Вікова атрофія ;
 • Гормональний дисбаланс;
 • Пологи та травми під час пологів;
 • Деформації в наслідок травм, інфекцій та різних запальних захворювань;
 • Деформації в наслідок значного зменшення ваги тіла;
 • Гіперпігментація малих статевих губ

Варіанти інтимної пластики

В залежності від показів та бажання пацієнтки існує два основні типи процедур для покращення зовнішнього вигляду статевих губ:

 • Корекція великих статевих губ
 • Кореція малих статевих губ

Як правило дані втручання проводять під загальною анестезією.

Корекція великих статевих губ зазвичай проходять одним із трьох способів:

Резекція надлишку шкіри в даній ділянці, найчастіше показами є зміни, що пов’язані з різким зменшенням ваги тіла чи деформації після пологів;

Ліпосакція великих статевих губ – застосовується при надлишку об’єму тканин з двох сторін чи асиметрії даних ділянок;

Ліпофілінг великих статевих губ – введення жирових клітин з метою відновлення форми, покращення тонусу чи симетрії . Зазвичай використовується при незначному надлишку шкіри. Також існують дослідження, котрі доводять, що проведення даної процедури дозволяє підвищити відчуття під час статевого життя.

Кореція малих статевих губ передбачає два основних варіанта втручать :

Крайова резекція – видалення зайвих, виступаючих країв статевих губ по всій довжині;

Клиновидна резекція - виконується V- подібне видалення тканин в центрі малої статевої губи. В подальшому відбувається зіставлення країв шкіри. Така техніка дозволяє отримати максимально природню форму малих статевих губ.

Варто відзначити, що пластичний хірург обмежений в об’ємі тканин, що підлягають видаленню. Оскільки надмірна резекція шкіри в даній ділянці не дозволить малим статевим губам виконувати свою функцію: захищати отвір піхви.

Як наслідок – жінка відчуватиме сухість, порушується pH-баланс, підвищується здатність до появи вагінальних інфекцій та можливість потрапляння сторонніх тіл;

Протипокази до проведення інтимної пластики

 • Гострі запальні та інфекційні захворювання;
 • Герпес у стадії загострення;
 • Онкологічні захворювання;
 • Опущення органів малого таза 3-го ступеня ;
 • Вагітність;


Підготовка до оперативного втручання

Після консультації хірурга та прийняття рішення, ви отримуєте перелік показників лабораторної діагностики які необхідно здати. Також в деяких випадках потрібна консультація інших фахівців ( наприклад: гінеколога, ендокринолога, тощо. ) За результатами обстежень та заключеннями фахівців, відбувається консультація анестезіолога та отримання дозволу на операцію.

Також за два тижні до операції, рекомендуємо відмінити прийом препаратів, що впливають на функцію згортання крові, відмовитись від паління чи знизити кількість цигарок.

Як відбувається Реабілітація

Оскільки оперативне втручання відбувається під загальним знеболенням, деякий час після операції ви перебуватимете в палаті інтенсивної терапії, для додаткового контролю. Ви можете відчувати себе трохи не впевнено. Також вам може бути важко сконцентруватися. Це цілком нормально, вже через кілька годин ваш стан відновиться. Через 2-3 години вас переведуть у власну палату де ви перебуватимете до ранку. На наступний день після огляду лікаря, ви отримаєте рекомендації по догляду за раною, перелік необхідних медикаментів та інформацію про час наступного огляду. Ми не рекомендуємо сідати за кермо в першу добу після оперативного втручання, варто врахувати це напередодні операції. В перші дні після оперативного втручання спостерігається біль, незначні кров’янисті виділення 2-3 доби та оніміння. Синці та набряк повністю зникають на протязі 2 тижнів. Через день після оперативного втручання ви не обмеженні у пересуванні та можете приймати душ.


Скільки часу потрібно, щоб повернутись до роботи?

Це залежить від виду роботи.

В разі, якщо ваша робота пов’язана з активною фізичною працею, рекомендуємо перебування вдома на протязі тижня. В іншому випадку рекомендуємо залишатись вдома два дні після оперативного втручання. Це потрібно для того, щоб ви встигли повністю відпочити та відновитися. У будь-якому випадку важливо індивідуально оцінювати свій стан та за потреби додатково проконсультуватись з лікарем.


Коли я зможу відновити статеве життя після ?

Рекомендується тільки після повного загоєння ран та зникнення больових відчуттів після операції. В середньому наші пацієнтки повертаються до статевого життя через 2-3 тижні після оперативного втручання.


Коли я можу повернутися до занять спортом?

Ми рекомендуємо уникати занять спортом на протязі двох тижнів. Оскільки Існує ризик посилення набряку та виникнення гематоми. Через місяць ви не обмежені у будь якому фізичному навантаженні.


Які ще моменти слід врахувати?

Після операції слід уникати використання гігієнічних тампонів протягом місяця, щоб уникнути подразнення рани та больових відчуттів.

Також, для покращення комфорту, рекомендуємо після операції не носити обтягуючий одяг та спідню білизну.


Коли я отримаю кінцевий результат?

Попередні результати інтимної пластики помітні відразу після операції, однак кінцевий результати оцінюється через 6 місяців, щоб залишковий набряк повністю зник.

Варто зазначити що кінцеве формування рубців триває до 1 року.

Часті запитання

Чи відбуваються зміни чутливості після пластики?

В деяких випадках жінки в ранньому післяопераційному періоді можуть відмічати оніміння в даній ділянці. Як правило ці відчуття виникають через набряк, створюється надмірний тиск на нервові закінчення та порушення чутливості. Дані симптоми не потребують додаткового лікування та самостійно зникають.

Також за статистикою, жінки, котрим було виконано ліпофілінг великих статевих губ відмічали покращення чутливості під час статевого життя.

Скільки часу триває реабілітації?

Це індивідуальний процес, що залежить від особливостей організму та об’єму оперативного втручання. Як правило процес відновлення займає від 2-х тижнів до 1 місяця.

Коли я зможу відновити статеве життя після ?

Рекомендується тільки після повного загоєння ран та зникнення больових відчуттів після операції. В середньому наші пацієнтки повертаються до статевого життя через 2-3 тижні після оперативного втручання.

Які можливі ускладнення при інтимній пластиці?
Найчастішими ранніми післяопераційними ускладненнями є: кровотеча, гематома, інфікування рани. Також можливе утворення гіпертрофічних чи келоїдних рубців, що приноситиме дискомфорт під час статевого життя, дана патологія потребує додаткового лікування.

Цены

Название операции
 • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "​Інтимна пластика. Лабіопластика"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити