Три популярних варіанти контурної пластики чоловічого тіла

Час впливає на всіх. З віком шкіра і тканини на обличчі і тілі розтягуються, опускаються і втрачають свою еластичність. Це може негативно позначитися на вашому обличчі і контурі тіла. У чоловіків, зокрема, це проявляється на животі, грудях і з'єднанні шиї і щелепи. 

Останнім часом були досягнуті величезні успіхи з точки зору нехірургічних методів зменшення жиру і підтяжки шкіри. Це дало можливість лікувати багато проблем з контуром чоловічого обличчя і тіла, не вдаючись до хірургічного втручання. Це величезний плюс для чоловіків, які мають меншу терпимість до простою.

Іноді, однак, хірургія буде найкращим варіантом. Кожного разу, коли ви розглядаєте будь-який тип естетичної процедури, важливо, щоб Ви були оцінені особисто сертифікованим пластичним хірургом. Ви хочете бачити когось, хто не тільки пропонує повний спектр нехірургічних і хірургічних варіантів, але також має досвід і підготовку, щоб забезпечити безпечний, природний результат. 

Три популярних варіанти контурної пластики чоловічого тіла | SLOSSER

Джерело фото: dorohins.com

Інтернет зробив пацієнтів більш обізнаними про багато варіантів контурної пластики чоловічого обличчя і тіла, але процедура ефективна тільки в тому випадку, якщо вона правильно відповідає вашій індивідуальній анатомії і потребам. Підсумок: те, що спрацювало для вашого друга, може не спрацювати для вас.

Варіанти контурної пластики чоловічого тіла для живота

Живіт, ймовірно, є найбільшою областю занепокоєння для більшості чоловіків. Багато чоловіків хочуть мати підтягнутий, плоский живіт з видимими м'язами живота, також відомий як "шість кубиків". З віком, однак, у деяких чоловіків, як правило, розвивається кишечник, незалежно від того, як старанно вони тренуються або як добре вони їдять, що може приховати цей глузливий живіт. Жир на зовнішній стороні черевної стінки-екстра-черевний жир-піддається лікуванню. З нехірургічного боку, двома найбільш популярними методами зменшення жиру є:

  • CoolSculpting
  • SculpSure

Обидва працюють шляхом руйнувати тучних клітин в зоні обробки або через холод або спеку. Після знищення ці клітини потім видаляються через власні лімфатичні та метаболічні системи вашого організму. CoolSculping та SculpSure є швидкими, ефективними та універсальними. Проте, кожен з них вимагає декількох процедур, протягом 6-8 тижнів один від одного, щоб забезпечити оптимальні результати. Мета для кожної обробки зменшити наявне сало на 20%.

Ліпосакція, з іншого боку, є більш агресивною хірургічною процедурою і може бути більш ефективною. Більшість пластичних хірургів згодні з тим, що ліпосакція є золотим стандартом, коли мова заходить про контурної пластиці чоловічого живота і боків. Це дозволяє хірургу буквально заново ліпити ваш торс. Лазерна техніка також може бути використана в якості додаткового методу контурування тіла. У правильного пацієнта він може навіть виявити 6 упаковок преса, які покриті екстра-черевним жиром. Ліпосакція дійсно вимагає часу простою, зазвичай близько тижня, і вам потрібно буде носити компресійний одяг, щоб забезпечити найкращі результати і контур шкіри.

Варіанти гінекомастії для більш плоских грудей

Другою за популярністю областю для чоловіків, коли мова заходить про контурну пластику тіла, є груди. Гінекомастія- це повнота в грудях, викликана надлишком залозистої тканини, жиру або їх поєднанням. Неймовірно поширений, існує цілий ряд різних способів лікування гінекомастії. Правильна процедура буде залежати від основної причини. У пацієнтів, чия повнота є виключно результатом занадто великої кількості жиру, ліпосакція є найбільш поширеною формою лікування. Скульптура і зменшення жиру може привести до більш струнких і більш мужніх грудей. Ліпосакція грудної клітини може бути виконана безпечно під місцевою анестезією з мінімальним часом простою і відновлення.

Більшість чоловіків, які страждають гінекомастією, однак, мають надлишок залозистої тканини на додаток до жиру. Цю залозу потрібно видалити хірургічним шляхом, щоб створити таку плоску, гладку груди, про яку мріють чоловіки. Є кілька різних варіантів розрізу. Правильний вибір буде залежати від кількості тканини молочної залози, яку необхідно видалити. Хоча ідея шрамів на грудях звучить лякаюче, в ідеалі розріз можна замаскувати на кордоні між більш темною шкірою соска і більш світлою шкірою на грудях. Чоловіки, які мають надлишкову, пухку шкіру на додаток до залоз і жиру, можливо, також потребують хірургічного видалення і регулювання шкіри.

Естетичні процедури для чіткої лінії підборіддя

Чітка лінія підборіддя- це молода лінія підборіддя. На жаль, деякі чоловіки не народжуються такими, і деякі втрачають це визначення з віком. Область під підборіддям є головним місцем для надлишкового жиру у чоловіків. Незалежно від того, носите ви краватку чи ні, накопичення жиру на стику шиї і підборіддя може змусити вас почувати себе кремезним і надмірною вагою, коли ви цього не робите. На щастя, ця сфокусована область накопичення жиру добре обробляється неінвазивними пристроями для контурної пластики тіла, такими як CoolSculpting® і SculpSure®. Крім того, існує ін'єкційний препарат Kybella®, який був спеціально розроблений для зменшення підшкірного жиру під підборіддям. У пацієнтів з великою кількістю зайвого жиру ліпосакція, ймовірно, буде кращим варіантом.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити