Підтяжка живота для чоловіків

Підтяжка живота-дуже популярна процедура для багатьох жінок після вагітності. Ця процедура, однак, не обмежується популярністю тільки у жінок. Все більше чоловіків вибирають підтяжку живота, і пластичні операції в цілому стають все більш поширеними в чоловічій популяції. З ростом кількості операцій по зниженню ваги все більше чоловіків, ніж будь-коли раніше, вибирають підтяжку живота, щоб підтягнути і тонізувати свій живіт.

Неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, відсутність повноцінного відпочинку або гормональні зміни часто призводять до порушення нормального обміну речовин і призводять до відкладення зайвих жирових мас. Фізіологічні аспекти організму призводять до того, що від жиру на деяких ділянках тіла досить складно позбутися навіть при інтенсивних тренуваннях і дієтичному харчуванні. Єдиний спосіб швидко позбутися зайвої ваги-хірургічне втручання.

Косметична хірургія дозволяє зменшити обсяг жирової тканини, більш чітко позначити м'язовий рельєф, скорегувати фігуру і поліпшити загальний стан здоров'я. Виконання процедури у представників чоловічої статі вимагає від хірурга більш скрупульозної роботи. У його завдання входить не тільки зменшення обсягів тіла, але і збереження мужності силуету.

Підтяжка живота для чоловіків | SLOSSER

Джерело фото: goodhouse.ru

Ідеальний кандидат на підтяжку живота-це людина з хорошим медичним здоров'ям, який має реалістичні очікування щодо того, що ця процедура може і не може зробити. Далі, індивідуум буде мати свою ідеальну вагу тіла. Не всі є хорошими кандидатами на підтяжку живота. Наприклад, підтяжка живота не поліпшить зовнішній вигляд середнього відділу чоловіків з великою кількістю внутрішньочеревного жиру, розташованого навколо їх органів. Ці люди можуть отримати вигоду з дієти і фізичних вправ і навіть розглянути можливість операції по зниженню ваги.

Існує кілька методів виконання операції з підтяжки живота. Конкретна техніка, найбільш підходяща для вас, буде заснована на ваших анатомічних і естетичних цілях. При більшості процедур підтяжки живота м'язи живота підтягуються, а надлишки шкіри видаляються. Розріз робиться в нижній частині живота, зазвичай нижче лінії пояса. Деяким чоловікам може знадобитися додаткова ліпосакція талії, щоб поліпшити. 

Якщо ви думаєте про підтяжку живота, щоб поліпшити зовнішній вигляд вашого живота, першим кроком є консультація з пластичним хірургом.

Дана операція буває двох типів:

  1. часткова абдомінопластика, або міні-підтяжка живота яка охоплює тільки деякі типи тканин і в основному проводиться для поліпшення лінії контуру талії і тіла. Дана міні-операція обмежується видаленням зайвої шкіри і жиру (і підтяжка м'язів черевної порожнини) нижче зони пупка;
  2. повна абдомінопластика, яка характерна тим, що відбувається ремоделювання не тільки м'язів живота, а також сполучної тканини.

В процесі проведення повної підтяжки живота змінюється розміщення пупка відповідно до нового контуром живота.

Простіше кажучи, якщо Вам потрібна корекція нижньої частини живота — то підійде часткова або міні — підтяжка, однак, коли проблемна зона знаходиться і вище пупка, тоді показана повна пластика живота.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити