Кріссі Тейген видалила свої імплантати грудей: п'ять речей, які потрібно знати, якщо ви розглядаєте цю процедуру

Автор, телеведуча і модель Кріссі Тейген опублікувала комічну, милу листівку "бувайте цицьки" від своєї 4-річної дочки в Instagram минулого четверга, щоб повідомити своїм передплатникам, що операція з видалення грудного імплантату "пройшла ідеально", незважаючи на її болючість.

34-річна Тейген нещодавно оголосила про своє рішення видалити грудні імплантати в соціальних мережах з підписом: "я витягую свої цицьки! Вони були прекрасні для мене протягом багатьох років, але я просто пережила це. Я хотіла б мати можливість застебнути сукню мого розміру, лежати на животі з комфортом! Нічого страшного!"

У березневому номері Glamour UK Тейген також пояснила, що материнство змінило її погляд на операцію по заміні імплантату кожні десять років, і додала: "Якби вона могла зробити щось зараз, вона б вибрала ліфтинг."

"Точно так само, як мода або стилі макіяжу, переваги для жіночих грудей коливаються",-говорить член ASPS Карен Хортон, доктор медичних наук, Сан-Франциско. "Те, що було бажаним або модним кілька десятиліть тому, може змінитися. В даний час багато жінок вважають за краще видалити свої грудні імплантати і прийняти більш тонкий, природний і спортивний вигляд своїх грудей. Завзята форма, яка може зажадати підтяжки соска і перебудови розтягнутої тканини грудей за допомогою мастопексії (підтяжки грудей), іноді потрібно для досягнення цього виду. Однак, так само як і живіт після вагітності, дивно, наскільки сильно шкіра грудей буде втягуватися з часом, якщо імплантати просто видаляються без підтяжки."

Кріссі Тейген видалила свої імплантати грудей: п'ять речей, які потрібно знати, якщо ви розглядаєте цю процедуру | SLOSSER

Джерело фото: instagram.com

Метою операції з видалення грудних імплантатів є видалення грудних імплантатів у пацієнтів зі збільшенням грудей або реконструкцією грудей. Незалежно від того, чи зазнали ви дефляцію після пологів, як Тейген, або ви більше не задоволені формою своїх імплантатів і хочете поліпшити зовнішній вигляд своїх грудей, ось п'ять речей, які ви повинні знати, перш ніж проходити процедуру експлантації.

Операція з видалення грудного імплантату-це високо індивідуалізована процедура

Ця процедура повинна бути виконана, якщо у вас є капсулярна контрактура (затвердіння грудей), біль з імплантатами, візуалізація показала витік капсули і/або якщо ви більше не хочете імплантатів або хочете їх замінити. Якщо ви плануєте операцію, Витратьте деякий час на перегляд фотографій до і після операції і дізнайтеся, чого очікувати під час одужання. Підготовка заздалегідь допомагає пацієнтам мати розумні очікування і більш плавне одужання.

Загоєння може зайняти до одного року, перш ніж будуть видні остаточні результати

Остаточні результати операції з видалення грудних імплантатів будуть багато в чому залежати від розміру видаляються імплантатів, а також від кількості і якості залишилася тканини молочної залози. Рубцева тканина, яка оточувала ваші імплантати, також відіграватиме велику роль у вашому загальному результаті. Набряк і післяопераційні зміни зажадають часу до отримання остаточних результатів.

Грудні імплантати не є довічними пристроями

З часом грудні імплантати можуть змінювати форму або розмір, а верхня тканина грудей також може змінюватися, створюючи зовнішній вигляд або відчуття грудей, яке менш бажано, ніж початковий результат. Важливо, щоб ваші імплантати змінювалися або видалялися приблизно кожні 10-15 років. Це рішення зазвичай грунтується на індивідуальних потребах і бажаннях пацієнта. У деяких випадках зовнішня оболонка імплантату руйнується, що призводить до витоку силікону і затвердіння рубцевої тканини навколо імплантату. Важливо розуміти, що ваші імплантати повинні бути видалені саме з цієї причини.

Пацієнтам можуть знадобитися додаткові операції

При цій конкретній операції результати не завжди бувають косметичними, тому що тканина молочної залози тонка в результаті використання імплантатів протягом тривалого періоду часу. Результати також можуть бути порушені, якщо імплантати протікають. У деяких ситуаціях може виявитися неможливим досягти оптимальних результатів за допомогою однієї хірургічної процедури, і може знадобитися інша операція. Також може знадобитися мастектомія, якщо силікон поширився по всій грудях і вільно плаваючий силікон більше не знаходиться в рубцевії тканині.

Виберіть сертифікованого пластичного хірурга

Видалення грудного імплантату включає в себе безліч варіантів. Перший і найважливіший-це вибір сертифікованого пластичного хірурга, якому ви можете довіряти. Вибираючи сертифікованого пластичного хірурга для операції з видалення грудних імплантатів, пам'ятайте, що досвід хірурга і Ваш комфорт з лікарем так само важливі, як і кінцева вартість операції.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити