Естетика обличчя
Область обличчя- це складний компонент, що складається з шкіри, м'язів, жиру і кісток, а також декількох нервів, які працюють разом, щоб відкривати і закривати рот і очі і дозволяють нам посміхатися. З віком гравітація перестає бути нашим другом. В'ялість шкіри і підтримуючих тканин викликає опущення щік. "Вилиці" насправді не опускаються, а, скоріше, шкіра, жир і підтримуючі структури починають опускатися. Цей спуск або слабкість щік і підтримуючих тканин є тим, що призводить до утворення щелеп уздовж лінії нижньої щелепи і запальності щік.
Збільшення щік
Збільшення щоки може бути виконано як нехірургічним, так і хірургічним шляхом.
Джерело фото: ria.ru
Нехірургічне збільшення обличчя може бути виконано з використанням або аутологічного жиру (власного жиру пацієнта), або шкірного наповнювача. Збільшення щік за допомогою лицьового імплантату- це більш постійний спосіб збільшення обсягу і підтримки щік і верхніх м'яких тканин. Збільшення щік також призводить до м'якого "підйому" обличчя і щелеп.
Хірургічна процедура
Щічні імплантати складаються з декількох різних форм синтетичних матеріалів. Найбільш поширеними типами є або силіконові імплантати, або пористий поліетилен. Силіконові імплантати зазвичай гладкі за складом, а поліетиленові мають текстуровану поверхню. Перед операцією іноді замовляють рентгенограму, щоб оцінити симетрію лицьових вилиць або виключити будь-яку кісткову патологію.
Імплантати ставляться під наркозом, або під загальним, або під місцевим наркозом з седацією. Можна встановлювати імплантати через розріз у роті. Робиться розріз всередині рота, в тому місці, де верхні зуби зустрічаються з внутрішньою щокою. Створюється кишеня між вилицею і лицьовими м'язами. Таким чином, можна розмістити різний розмір або форму сайзера справа і зліва, щоб прийняти рішення в операційній, який імплантат найкраще естетично збільшує зовнішній вигляд пацієнта. Ротовий розріз зашивають, і незабаром після цього пацієнта виписують додому.
Післяопераційний догляд
Після операції призначається курс пероральних антибіотиків. Ці пацієнти іноді поміщаються в компресійний одяг для обличчя, щоб зменшити набряк і запобігти післяопераційну гематому. Відразу після операції з'являються помірні синці, припухлість і болючість в області щік. Вам буде наказано періодично прикладати лід до щік протягом перших 24 годин, дотримуючись м'яку дієту і не курячи. Зазвичай руху в області верхньої губи бувають млявими і онімілими відразу після операції. Це наслідок "розтягування" нервів в цій області. Все загоєння вимагає часу, а повне неускладнене загоєння пухлини, синців і оніміння може зайняти 2-3 місяці.
Пластичний хірург
Україна, м. Київ, вул. Щекавицька, 9а
(Клініка "Nove Tilo")