Що таке зменшення грудей і які переваги цієї процедури?

Зменшення грудей може запропонувати значні переваги жінкам, які бажають мати менші, більш пропорційні груди. Існує цілий ряд причин, як медичних, так і косметичних, за якими жінки проходять цю процедуру. Як би там не було, мета пластичних хірургів- надати пацієнтам найкращий досвід і результати.

Видаляючи зайвий жир, тканини і шкіру грудей, пластичні хірурги можуть зменшити розмір ваших грудей, щоб бути більш пропорційними вашому тілу. Ця операція дуже популярна серед пацієнтів, так як вона може полегшити фізичний дискомфорт, викликаний розміром ваших грудей.

Зменшення грудей- це більше, ніж косметичний засіб

Важливо розуміти, що для багатьох жінок великі груди- це не тільки естетична проблема, але і турбота про здоров'я. Великі груди можуть викликати дискомфорт або біль в плечах, шиї і спині. Великі груди також можуть викликати висип, заважати певним видам діяльності і навіть можуть викликати оніміння верхніх кінцівок, поколювання і головні болі.

Що таке зменшення грудей і які переваги цієї процедури? | SLOSSER

Джерело фото: extramed.com.ua

Як правило, великі груди також зазвичай розташовані нижче на грудях, ніж ідеально, і розмір ареоли може бути досить збільшений. Зсув тканини грудей вгору і зниження ваги в цьому процесі поєднуються, щоб допомогти поліпшити поставу жінки і зменшити напругу і тиск від ременів бюстгальтера на її плечі і шию.

Що вам потрібно знати про зменшення грудей

Важливо, щоб пацієнти розуміли, що зменшення грудей може призвести до хірургічних рубців, потенційної втрати деякої чутливості сосків і здатності годувати грудьми в більш пізні терміни. Ваш сертифікований пластичний хірург обговорить всі відповідні питання з вами на вашій консультації.

Відкрите спілкування з вашим пластичним хірургом важливо для отримання найкращого можливого результату. Обов'язково задавайте питання і згадуйте про будь-які проблеми, які можуть виникнути у вас з приводу процедури зменшення грудей, а також будьте готові обговорити свої цілі для операції. Пластичні хірурги навчені змінювати процедуру для кожної людини, щоб оптимізувати результат вашого хірургічного досвіду.

Операція по зменшенню грудей зазвичай проводиться в амбулаторних умовах, що в середньому займає близько двох-трьох годин. Амбулаторна процедура означає, що пацієнт може повернутися додому в той же день операції або на наступний ранок, якщо перебування на ніч в установі найкраще допомагає контролювати дискомфорт або нудоту.

Операція по зменшенню грудей дає життєво важливі результати

Задоволеність пацієнтів після зменшення грудей напрочуд висока, і результати є довготривалими. Крім того, більшість жінок, які проходять цю процедуру в більш пізньому віці, повідомляють, що їх головне жаль полягає в тому, що вони не зробили операцію зі зменшення раніше.

Якщо ви вважаєте, що зменшення грудей може бути правильним для вас, обов'язково зустріньтеся з сертифікованим пластичним хірургом для консультації. Подумайте про всі види діяльності, а також про стилі одягу, якими ви могли б насолоджуватися, якби розмір і положення вашої грудей відповідали решті частини вашого тіла і були синхронізовані з вашими бажаннями фізичної активності!

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові і онлайн

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити