Абдоміноторсопластика- кругова підтяжка тіла

Абдоміноторсопластика – боділіфтінг

 

Це пластична операція по круговій підтяжці тіла, що включає комплекс заходів для відновлення форми тулуба. Як правило дана операція виконується людям після значного схуднення( більше ніж на 30 кг) та багатоплідної вагітності. При таких станах наявний значний надлишок шкіри та втрата її тонусу.

покази для боділіфтінгу в Києві

Хто ідеальний кандидат для проведення Абдоміноторсопластики?

 • Особи зі значним надлишком шкіри в одній чи декількох ділянках тулуба;
 • Пацієнти, котрі мають реалістичні цілі щодо результату котрий можливо досягти та налаштовані на позитивний результат;
 • Особи, котрі схудли та мають сталу масу тіла не менше ніж 3 місяці;
 • Особи, що ведуть здоровий спосіб життя, дотримуються правильного харчування та в разі наявності супутніх патологій – лікують проблему;
 • Особи, котрі не палять.

Що включає абдоміноторсопластика –

В поняття абдоміноторсопластики входить оперативне втручання на кількох ділянках тулуба. В залежності від показів та бажання пацієнта можлива корекція: передньої черевної стінки, поясниці, стегон та в деяких випадках сідниць.

Важливо розуміти, що така пластична операція не виконується людям, котрі страждають ожирінням та хочуть позбутись надлишку підшкірної жирової клітковини та шкіри. Операція виконується лише пацієнтам котрі значно схудли та досягли оптимальної ваги тіла. Проте в наслідок схуднення з’явилося значне провисання шкіри та залишок підшкірної жирової клітковини в проблемних ділянках. Також пацієнти повинні усвідомлювати, що для досягнення тривалого стійкого результату вони повинні зберігати сталу масу тіла та дотримуватись здорового способу життя.

операція абдоміноторсопластики в Києві

Показом до операції є наявність кількох нижчеперелічених скарг:

 • Надлишок шкіри в одній чи декількох ділянках тулуба;
 • Звисання шкіри у вигляді фартуха
 • Втрата еластичності шкіри;
 • Діастаз(розходження ) – м’язів передньої черевної стінки;
 • Дискомфорт, що пов’язаний з постійним подразненням та мацерацією шкірних покривів

Протипокази до кругової підтяжки тіла:

Відносними протипоказами до операції є вагітність, наявність супутніх хронічних захворювань в декомпенсованих фазах, чи гострих запальних процесів наприклад:

 • Цукровий діабет
 • Аутоіммунні захворювання
 • Інфекційні хвороби
 • Серцево-судинні патології

Після усунення запальних процесів чи перебування хронічних захворювань в компенсованій фазі – проведення оперативного втручання не забороняється.

Абсолютними потипоказами є гострі захворювання організму чи хронічні патології, наявність яких може вплинути на результат операції чи мати негативні наслідки для здоров’я пацієнта та навіть призвести до його смерті.

 • Інфаркт міокарду
 • Інсульт

Підготовка до абдоміноторсопластики

розмітка при боділіфтінгу

Після консультації доктора Слоссера та прийняття рішення, ви проходите лабораторну та інструментальну діагностику. Також в деяких випадках потрібна консультація інших фахівців ( наприклад: Кардіолога, гінеколога, ендокринолога, загального хірурга тощо. За результатами обстежень та заключеннями фахівців, відбувається консультація анестезіолога та отримання дозволу на операцію.

Також за два тижні до операції, ми рекомендуємо відмінити прийом препаратів, що впливають на функцію згортання крові, відмовитись від паління чи знизити кількість цигарок.

Як відбувається оперативне втручання

Операція абдоміноторсопластики виконується під загальною анестезією. Доктор Слоссер виконує видалення шкірно-жирового надлишку в попередньо запланованому об’ємі. За потреби виконується корекція діастазу м’язі передньої черевної стінки. Після цього відбувається ремоделюванння тканин та створення бажаної форми тіла. Оперативне втручання завершується встановленням дренажів та пошаровим закриттям рани з накладанням косметичних швів.

В деяких випадках можливе поєднання з іншими оперативними втручаннями.

Найчастіше кругова підтяжка тіла комбінується з :

Реабілітація

Після оперативного втручання ми рекомендуємо перебування в клініці пластичної хірургії Оберіг Б'юті 2-3 доби. В разі потреби чи вашого бажання час перебування може бути продовжено. Бажано, щоб Ви знаходилися в Києві для повторних оглядів пластичного хірурга. Безпосередньо після оперативного втручання ви будете знаходитись в палаті інтенсивної терапії, де відбуватиметься підвищений контроль за вашим станом. Через деякий час, вас переведуть у власну палату де ви перебуватимете до ранку. На наступний день вас оглядає хірург, проводиться санація рани. На 2-3 добу ви виписуєтесь на амбулаторне лікування. Безпосередньо перед випискою, ви отримаєте рекомендації по догляду за раною та дренажем, перелік необхідних медикаментів та інформацію про час наступного огляду. Ми не рекомендуємо сідати за кермо в перші доби після оперативного втручання, варто врахувати це напередодні операції. В перші 5-7 діб після оперативного втручання спостерігається біль та кров’янисті виділення до 5 діб. Також присутній набряк та синці, що повністю зникають на протязі 1 -2 місяців. Через день після абдоміноторсопластики ви не обмеженні у пересуванні та можете приймати душ. Повна реабілітація триває 1-2 місяці. Фізичне навантаження дозволяється через 2 місяці після операції кругової підтяжки тіла, спершу з певними обмеженням та поступовим збільшенням навантаження.

 

Ускладнення

Серома - обмежене скупчення рідини (лімфи або серозного ексудату) в ділянці операції. Щоб передбачити дане ускланенням під час операції хірург становлює дренаж, а післяопераційному періоді пацієнт носить компресійну білизну.

Лікування: Пункція під УЗД контролем;

Частковий некроз шкірного клаптя - Виникнення залежить від об’єму тканин що видалялись, натягу шкіри який виник в післяопераційному періоді, супутніх захворювань, паління, тощо.

Лікування: полягає в видаленні нежиттєздатних тканин, санації рани та подальшій корекції

Гематома - скупчення крові в післяопераційній ділянці. Виникає в наслідок в наслідок не ретельного гемостазу (зупинки кровотечі), вживання препаратів, що впливають на систему згортання крові, надмірна фізична активність в ранньому післяопераційному періоді

Лікування: Використання кровоспинних препаратів, евакуація гематоми за допомогою пункції під контролем УЗД чи Хірургічна зупинка в разі активної кровотечі ;

Інфікування рани - виникає в разі приєднання інфекційного агента та зниження резистентності організму.

Лікування: санація рани, використання препаратів, що впливають на інфекційних агентів;

Часті запитання

Як довго триватиме результат після оперативного втручання?

Ваші результати будуть довготривалими, у випадку , якщо ви зберігатимете сталу масу тіла. Однак при нормальному процесі старіння, можуть відбутись деякі зміни, що можуть потребувати додаткових пластичних операцій.

Де будуть розташовані рубці після для цієї процедури?

Розміщення розрізу вирішується індивідуально, виходячи з об’єму втручання. Ми намагаємось розташовувати рубці так, щоб в подальшому вони прикривались спідньою білизною.

Чи можна комбінувати дале втручання з іншими операціями?

Так , ми часто поєднуємо абдоміноторсопластику з операціями, що корегують форму тіла. Це має назву симультанних операцій. Також одночасно мождливо проведення ендоскопічне видалення жовчного міхура, а також пластичні операції. Враховуючі більш тривалий наркоз і післяопераційні ризики такі операції рекомендуются проводити в великих лікарнях, які мають відділення реанімації і вищу категорію акредетації. Саме такою клінікою пластичної хірургії в Києві є Оберіг Б'юті.

Цены

Название операции
 • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Абдоміноторсопластика- кругова підтяжка тіла"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Операція абдоміноторсопластики або боділіфтінга проходить в Києві в клініці вищої категорії акредитації Оберіг. Проводить операцію безпосередньо пластичний хірург доктор Слоссер. Ми можемо чітко розрахувати ціну на боділіфтінг, маємо відмінні можливості для післяопераційної реабілітації та відмінні відгуки пацієнтів.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити