Зменшення грудей

Рейтинг:

Скарги при великих грудяхПро пишні груди мріють майже всі жінки. Проте буває так, що надмірно великий бюст виглядає неестетично або навіть доставляє деякий дискомфорт. В такому разі досягнення сучасної пластичної хірургії допоможуть зменшити об'єм грудей, а також значно поліпшити їх форму. В нашій клініці пластичної хірургії ви можете зробити пластичну операцію зменшення грудей у Києві у відомого пластичного хірурга Дмитра Слоссера.Коли потрібно зменшувати груди

Найчастіше на подібну операцію вирішуються жінки, чиї груди істотно змінилася після вагітності і тривалого грудного вигодовування. Зменшити бюст можна і після різкого схуднення – на тлі пострунківшого тіла, об'ємні і часто обвислі груди, виглядають непривабливо. Хірургічне втручання дозволяє також усунути асиметрію грудей – у деяких пацієнток одна молочна залоза може бути на один-два розміри більше іншої. Також в ході операції можливе зменшення розміру ареол. Операція по зменшенню грудей ще називається редукційна маммопластика.

Скільки коштує

Ціна на пластичну операцію зі зменшення грудей вказана за цим посиланням. Вартість у гривнях.

Чому може бути шкідливо мати великі груди

  • З часом може спостерігатися деформація або зсув хребетних дисків
  • Викривлення хребта відображається болями в області шиї, попереку
  • Виникнення в області під грудьми (в складці) попрілостей і запалень
  • Затруднене проведення деяких обстежень (мамографія, УЗД молочних залоз)
  • Обмеження фізичної активності та постійний дискомфорт у всьому, що пов'язане з рухом.
    варіанти зменшення грудейОднак одних показань для операції по зменшенню грудей мало. Існує ряд обмежень, які є не менш важливими і які слід враховувати:

    - Після проведення редукційної мамопластики грудні залози не мають лактувати. Це означає, що не можна буде годувати дитину грудьми, а значить, якщо ви збираєтеся найближчим часом після операції народжувати, то знайте, що доведеться приймати лікарські препарати, що пригнічують лактацію, а дитину при цьому годувати штучно. В іншому випадку, відкладіть проведення мамопластики до того часу, як ви виносите і вигодуєте дитину.- Проводити зменшення грудей не можна при наявності протипоказань

Слід також бути готовим до того, що можуть розвинутися деякі післяопераційні ускладнення, це трапляється рідко, але 1-1.5 відсотка - зазначено у світовій статистиці:

- Кровотечі (трапляються досить рідко, щоб про це хвилюватися). До того ж при ретельному обстеженні перед операцією виявляються всі порушення, здатні призвести до розвитку кровотечі, і, як правило, такі пацієнти до операції не допускаються

- Нагноєння і зараження трапляються ще рідше, оскільки дотримання гігієни і стерильності у сучасних клініках на вищому рівні

- Гематоми зустрічаються не більш, ніж у 5 % пацієнтів, і в більшості випадків проходять без наслідків

- Може спостерігатися втрата чутливості в області сосків і ареол

- Також нерідкі випадки асиметрії молочних залоз. Але це практично непомітно, і не викликає в пацієнток переживань.

Тому якщо ви все ж вирішили вдатися до допомоги хірурга, то звертайтеся до висококваліфікованих фахівців з хорошою репутацією. Зробити зменшення грудей в Україні в нашій клініці в місті Київ ви можете у професійного хірурга Дмитра Слоссера, який провів понад 7000 пластичних операцій і володіє кваліфікацією кращого фахівця в своїй області.

Як проходить операція

Зменшення грудей схема Перш ніж зважитися на редукційну мамопластику, пацієнтка відвідує консультації пластичного хірурга. Жінці потрібно просто озвучити побажання про форму й розмір своїх нових грудей, а лікар вибере потрібну техніку проведення операції.

Зменшення грудей завжди проводиться під загальною анестезією. Перед операцією на тіло жінки лікар наносить спеціальну розмітку – місця майбутніх розрізів. Якщо груди нормальної форми і розмір потрібно зменшити незначно, то пластичний хірург зазвичай вдається до ліпосакції. У всіх інших випадках, коли потрібно виправити розмір і форму молочної залози, не обійтися без невеликих надрізів.

При зменшенні грудей шов може бути вертикальним (прямо від соска до підгрудної складки) або Т-подібним (прямий шов з'єднується з горизонтальним в підгрудній складці). Через надрізи хірург видаляє надлишки жирової тканини, а при необхідності і тканини молочної залози, потім корегує форму ареоли і переміщує сосок. Операція може тривати від 40 хвилин до 2 годин. По завершенні всіх маніпуляцій, лікар накладає шви з використанням саморозсосуючих ниток.

Незабаром пацієнтка приходить в себе після загального наркозу, проте їй доведеться пробути в клініці під спостереженням лікарського персоналу ще 2-3 дні.

Результат

Після зменшення грудей В перші дні після зменшення грудей спостерігається набряклість грудей, невеликі гематоми і болючість, які успішно усуваються знеболюючими препаратами. Об'єктивно результат можна оцінити через кілька місяців. До цього часу від швів залишаються ледь помітні білясті смужки, а груди набувають бажаної форми і оптимального розміру.

Пластика грудей в Києві - зменшення грудей - редукційна маммопластика Київ

Відомий своїми якісними пластичними операціями, лікар Слоссер пропонує свої послуги зі зменшення грудей в Києві. Багаторічний стаж і неймовірна практична частина за спиною - понад 7000 операцій, говорять самі за себе. Лікар виконує зменшення грудей різними способами, за допомогою вертикального і Т-подібного розрізів. Після операції, ваші груди буду виглядати природньо і по-новому сексуально, а, в свою чергу, післяопераційні шви зникають протягом лічених місяців.

Дмитро Слоссер

Запись на прием к Дмитрию Слоссеру