Скарги при великих грудяхПро пишні груди мріють майже всі жінки. Проте буває так, що надмірно великий бюст виглядає неестетично або навіть доставляє деякий дискомфорт. В такому разі досягнення сучасної пластичної хірургії допоможуть зменшити об'єм грудей, а також значно поліпшити їх форму. В нашій клініці пластичної хірургії ви можете зробити пластичну операцію зменшення грудей у Києві у відомого пластичного хірурга Дмитра Слоссера.

Коли потрібно зменшувати груди

Найчастіше на подібну операцію вирішуються жінки, чиї груди істотно змінилася після вагітності і тривалого грудного вигодовування. Зменшити бюст можна і після різкого схуднення – на тлі пострунківшого тіла, об'ємні і часто обвислі груди, виглядають непривабливо. Хірургічне втручання дозволяє також усунути асиметрію грудей – у деяких пацієнток одна молочна залоза може бути на один-два розміри більше іншої. Також в ході операції можливе зменшення розміру ареол. Операція по зменшенню грудей ще називається редукційна маммопластика.

Скільки коштує

Ціна на пластичну операцію зі зменшення грудей вказана за цим посиланням. Вартість у гривнях.

Чому може бути шкідливо мати великі груди

  • З часом може спостерігатися деформація або зсув хребетних дисків
  • Викривлення хребта відображається болями в області шиї, попереку
  • Виникнення в області під грудьми (в складці) попрілостей і запалень
  • Затруднене проведення деяких обстежень (мамографія, УЗД молочних залоз)
  • Обмеження фізичної активності та постійний дискомфорт у всьому, що пов'язане з рухом.
    варіанти зменшення грудейОднак одних показань для операції по зменшенню грудей мало. Існує ряд обмежень, які є не менш важливими і які слід враховувати:

    - Після проведення редукційної мамопластики грудні залози не мають лактувати. Це означає, що не можна буде годувати дитину грудьми, а значить, якщо ви збираєтеся найближчим часом після операції народжувати, то знайте, що доведеться приймати лікарські препарати, що пригнічують лактацію, а дитину при цьому годувати штучно. В іншому випадку, відкладіть проведення мамопластики до того часу, як ви виносите і вигодуєте дитину.- Проводити зменшення грудей не можна при наявності протипоказань

Слід також бути готовим до того, що можуть розвинутися деякі післяопераційні ускладнення, це трапляється рідко, але 1-1.5 відсотка - зазначено у світовій статистиці:

- Кровотечі (трапляються досить рідко, щоб про це хвилюватися). До того ж при ретельному обстеженні перед операцією виявляються всі порушення, здатні призвести до розвитку кровотечі, і, як правило, такі пацієнти до операції не допускаються

- Нагноєння і зараження трапляються ще рідше, оскільки дотримання гігієни і стерильності у сучасних клініках на вищому рівні

- Гематоми зустрічаються не більш, ніж у 5 % пацієнтів, і в більшості випадків проходять без наслідків

- Може спостерігатися втрата чутливості в області сосків і ареол

- Також нерідкі випадки асиметрії молочних залоз. Але це практично непомітно, і не викликає в пацієнток переживань.

Тому якщо ви все ж вирішили вдатися до допомоги хірурга, то звертайтеся до висококваліфікованих фахівців з хорошою репутацією. Зробити зменшення грудей в Україні в нашій клініці в місті Київ ви можете у професійного хірурга Дмитра Слоссера, який провів понад 7000 пластичних операцій і володіє кваліфікацією кращого фахівця в своїй області.

Як проходить операція

Зменшення грудей схема Перш ніж зважитися на редукційну мамопластику, пацієнтка відвідує консультації пластичного хірурга. Жінці потрібно просто озвучити побажання про форму й розмір своїх нових грудей, а лікар вибере потрібну техніку проведення операції.

Зменшення грудей завжди проводиться під загальною анестезією. Перед операцією на тіло жінки лікар наносить спеціальну розмітку – місця майбутніх розрізів. Якщо груди нормальної форми і розмір потрібно зменшити незначно, то пластичний хірург зазвичай вдається до ліпосакції. У всіх інших випадках, коли потрібно виправити розмір і форму молочної залози, не обійтися без невеликих надрізів.

При зменшенні грудей шов може бути вертикальним (прямо від соска до підгрудної складки) або Т-подібним (прямий шов з'єднується з горизонтальним в підгрудній складці). Через надрізи хірург видаляє надлишки жирової тканини, а при необхідності і тканини молочної залози, потім корегує форму ареоли і переміщує сосок. Операція може тривати від 40 хвилин до 2 годин. По завершенні всіх маніпуляцій, лікар накладає шви з використанням саморозсосуючих ниток.

Незабаром пацієнтка приходить в себе після загального наркозу, проте їй доведеться пробути в клініці під спостереженням лікарського персоналу ще 2-3 дні.

Результат

Після зменшення грудей В перші дні після зменшення грудей спостерігається набряклість грудей, невеликі гематоми і болючість, які успішно усуваються знеболюючими препаратами. Об'єктивно результат можна оцінити через кілька місяців. До цього часу від швів залишаються ледь помітні білясті смужки, а груди набувають бажаної форми і оптимального розміру.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Зменшення грудей"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Пластика грудей в Києві - зменшення грудей - редукційна маммопластика Київ

Відомий своїми якісними пластичними операціями, лікар Слоссер пропонує свої послуги зі зменшення грудей в Києві. Багаторічний стаж і неймовірна практична частина за спиною - понад 7000 операцій, говорять самі за себе. Лікар виконує зменшення грудей різними способами, за допомогою вертикального і Т-подібного розрізів. Після операції, ваші груди буду виглядати природньо і по-новому сексуально, а, в свою чергу, післяопераційні шви зникають протягом лічених місяців.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити