Скарги при великих грудяхПро пишні груди мріють майже всі жінки. Проте буває так, що надмірно великий бюст виглядає неестетично або навіть доставляє деякий дискомфорт. В такому разі досягнення сучасної пластичної хірургії допоможуть зменшити об'єм грудей, а також значно поліпшити їх форму. В нашій клініці пластичної хірургії ви можете зробити пластичну операцію зменшення грудей у Києві у відомого пластичного хірурга Дмитра Слоссера.

Коли потрібно зменшувати груди

Найчастіше на подібну операцію вирішуються жінки, чиї груди істотно змінилася після вагітності і тривалого грудного вигодовування. Зменшити бюст можна і після різкого схуднення – на тлі пострунківшого тіла, об'ємні і часто обвислі груди, виглядають непривабливо. Хірургічне втручання дозволяє також усунути асиметрію грудей – у деяких пацієнток одна молочна залоза може бути на один-два розміри більше іншої. Також в ході операції можливе зменшення розміру ареол. Операція по зменшенню грудей ще називається редукційна маммопластика.

Скільки коштує

Ціна на пластичну операцію зі зменшення грудей вказана за цим посиланням. Вартість у гривнях.

Чому може бути шкідливо мати великі груди

 • З часом може спостерігатися деформація або зсув хребетних дисків
 • Викривлення хребта відображається болями в області шиї, попереку
 • Виникнення в області під грудьми (в складці) попрілостей і запалень
 • Затруднене проведення деяких обстежень (мамографія, УЗД молочних залоз)
 • Обмеження фізичної активності та постійний дискомфорт у всьому, що пов'язане з рухом.
  варіанти зменшення грудейОднак одних показань для операції по зменшенню грудей мало. Існує ряд обмежень, які є не менш важливими і які слід враховувати:

  - Після проведення редукційної мамопластики грудні залози не мають лактувати. Це означає, що не можна буде годувати дитину грудьми, а значить, якщо ви збираєтеся найближчим часом після операції народжувати, то знайте, що доведеться приймати лікарські препарати, що пригнічують лактацію, а дитину при цьому годувати штучно. В іншому випадку, відкладіть проведення мамопластики до того часу, як ви виносите і вигодуєте дитину.- Проводити зменшення грудей не можна при наявності протипоказань

Слід також бути готовим до того, що можуть розвинутися деякі післяопераційні ускладнення, це трапляється рідко, але 1-1.5 відсотка - зазначено у світовій статистиці:

- Кровотечі (трапляються досить рідко, щоб про це хвилюватися). До того ж при ретельному обстеженні перед операцією виявляються всі порушення, здатні призвести до розвитку кровотечі, і, як правило, такі пацієнти до операції не допускаються

- Нагноєння і зараження трапляються ще рідше, оскільки дотримання гігієни і стерильності у сучасних клініках на вищому рівні

- Гематоми зустрічаються не більш, ніж у 5 % пацієнтів, і в більшості випадків проходять без наслідків

- Може спостерігатися втрата чутливості в області сосків і ареол

- Також нерідкі випадки асиметрії молочних залоз. Але це практично непомітно, і не викликає в пацієнток переживань.

Тому якщо ви все ж вирішили вдатися до допомоги хірурга, то звертайтеся до висококваліфікованих фахівців з хорошою репутацією. Зробити зменшення грудей в Україні в нашій клініці в місті Київ ви можете у професійного хірурга Дмитра Слоссера, який провів понад 7000 пластичних операцій і володіє кваліфікацією кращого фахівця в своїй області.

Як проходить операція

Зменшення грудей схема Перш ніж зважитися на редукційну мамопластику, пацієнтка відвідує консультації пластичного хірурга. Жінці потрібно просто озвучити побажання про форму й розмір своїх нових грудей, а лікар вибере потрібну техніку проведення операції.

Зменшення грудей завжди проводиться під загальною анестезією. Перед операцією на тіло жінки лікар наносить спеціальну розмітку – місця майбутніх розрізів. Якщо груди нормальної форми і розмір потрібно зменшити незначно, то пластичний хірург зазвичай вдається до ліпосакції. У всіх інших випадках, коли потрібно виправити розмір і форму молочної залози, не обійтися без невеликих надрізів.

При зменшенні грудей шов може бути вертикальним (прямо від соска до підгрудної складки) або Т-подібним (прямий шов з'єднується з горизонтальним в підгрудній складці). Через надрізи хірург видаляє надлишки жирової тканини, а при необхідності і тканини молочної залози, потім корегує форму ареоли і переміщує сосок. Операція може тривати від 40 хвилин до 2 годин. По завершенні всіх маніпуляцій, лікар накладає шви з використанням саморозсосуючих ниток.

Незабаром пацієнтка приходить в себе після загального наркозу, проте їй доведеться пробути в клініці під спостереженням лікарського персоналу ще 2-3 дні.

Результат

Після зменшення грудей В перші дні після зменшення грудей спостерігається набряклість грудей, невеликі гематоми і болючість, які успішно усуваються знеболюючими препаратами. Об'єктивно результат можна оцінити через кілька місяців. До цього часу від швів залишаються ледь помітні білясті смужки, а груди набувають бажаної форми і оптимального розміру.

Ціни

Зменшення грудей
 • Ціна, в євро
Зменшення грудей без компр.білизни 5700
Зменшення грудей (редукційна мамопластика) з компр. білизною 6150
Редукційна мамопластика при гігантомастії (з усіма затратами) 8000

Галерея до / після

Запитання-відповідь

Про ціни на пластику

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від рівня клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже, можна потрапити до малопрофесійним хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Кваліфікація
Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і в СНД, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 23 роки. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні виконання.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей. При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції.

Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції. Однак у Львові ми проводимо консультації з питань пластичної хірургії щомісячно на постоянній основі.

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 23 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1997 року) і більш ніж 10 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід саме в пластичної та реконструктивної хірургії -

 • це 8 років практики в Ізраїлі. З них 6 років - спеціалізація (резидентура) в галузі пластичної хірургії в Hadassah University Hospital.
 • 11 років роботи в місті Москва провідним фахівцем в American Medical Center.

Зараз рівень пластичної хірургії в Україні дуже високий, а ті пластичні операції, які виконуються в Києві відповідають найвищим міжнародним стандартам. Саме тому до лікаря Слоссер з кожним роком збільшується потік зарубіжних пацієнтів, які прагнуть щось удосконалити у своїй зовнішності. За даними на 2019 рік пластичні хірурги клініки успішно провели понад 480 пластичних операцій, переважна більшість з яких проходило під загальним наркозом.

Телефон

Розрахувати вартість операції: Зменшення грудей

Залишіть свої дані і ми зв'яжемося з Вами для точної оцінки операції

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Матеріали на тему

Зменшення грудей (редукційна мамопластика) з компр. білизною

Зменшення грудей (редукційна мамопластика) з компр. білизною