Підтяжка брів

Ви дивитесь на себе в дзеркалі і бачите, що Ваш погляд вже не такий як раніше. Обвисли ваші повіки, брови, зовнішні куточки очей опустилися, лоб покреслений зморшками, вид понурий і похмурий. Проте, Ви ще повні сил, енергії, та й в не такі старі, як може здатися, дивлячись на Ваше обличчя. Не впадайте у відчай, є рішення! Вам допоможе пластична хірургія.

Підтяжка брів і чола - пластична операція, в результаті якої розгладжуються горизонтальні і вертикальні зморшки лоба, піднімаються зовнішні куточки очей та лінія брів. В результаті цієї операції, шкіра чола стає рівною, погляд набуває жвавість. Існує декілька технік, які дозволяють виконати цю операцію. Про них Ви дізнаєтеся нижче.

Класична техніка підтяжки брів і чола

Першим етапом операції є розріз. Розріз робиться в області голови з волосяним покровом. Починається на рівні вушної раковини і продовжується в напрямку другої вушної раковини. Шкіра на необхідній відстані акуратно відшаровується. Хірург перерозподіляє її, змінює розташування м'язів, що знаходяться в лобовій частині в над очима. Якщо необхідно, то видаляється зайва жирова тканина. Після підтяжки, горизонтальні зморшки розгладжуються і формується надмірна ділянка шкіри, яку відсікають. Після чого накладають шви на рану.

Ендоскопічна підтяжка брів і чола

Операція починається з того, що робиться 2-3 розрізи, довжина яких становить не більше 1,5 сантиметрів. Через ці розрізи вводяться спеціальні інструменти, а також крихітна відеокамера, яка транслює зображення на монітор. Шкіра відшаровується на необхідній відстані від кістки. Відшаровування проводиться в частині шкіри, де найменше кровоносних судин, що забезпечує мінімальну крововтрату. Шкіра і м'язи фіксуються в новому положенні за допомогою швів.

Надлишок шкіри не відсікається, а рівномірно розподіляється по всій площі. Це значно знижує травмування судин, нервових закінчень і волосяних цибулин. Останнім етапом операції є накладання швів. Ендоскопічна підтяжка лоба і брів проводиться значно швидше, ніж класична підтяжка.

Пластична операція з підтяжки брів і чола проводиться як самостійна операція, так і в поєднанні з іншими операціями, наприклад, з отопластикою, блефаропластикою або ліпосакцією.

Показання до проведення підтяжки чоло і брів.

Як правило, ця пластична операція проводиться жінкам або чоловікам старшим 40 і молодшим 60 років, але вікові рамки можуть зміщуватися в ту або іншу сторону. Можливе проведення операції до 40 років, якщо вже з'явилися ознаки старіння, такі, як опущення куточків очей і брів.

Перелік показань:

 • Опущення лінії брів - одне з основних і найбільш частих показань.
 • Конфігурація брів, що надає обличчю сердитий або похмурий вигляд.
 • Надлишкова шкіра в області верхніх повік і опущення їх зовнішнього краю.
 • Масивне опущення тканин, розташованих у верхній третині обличчя, що супроводжується скупченням надлишку тканин в області перенісся.
 • Млявість і зниження еластичності шкіри скроневої області, зовнішньої частини лоба, в області куточків очей і верхніх повік.
 • Глибокі горизонтальні зморшки в області чола.
 • Зморшки в області кореня носа.
 • Велика кількість вертикальних і (або) косих ліній, розташованих між бровами.

Протипоказання до проведення підтяжки чола і брів.

 • Гіпертонічні хвороби.
 • Цукровий діабет I і II типів.
 • Серйозні захворювання серцево-судинної системи.
 • Захворювання щитовидної залози.
 • Інфекційно-запальні процеси.
 • Важкі захворювання внутрішніх органів.
 • Онкологічні захворювання на будь-якій стадії.
 • Повна втрата еластичності шкіри.
 • Порушення згортання крові.
 • Глибокі ушкодження шкіри в області лоба.

Підготовка до операції.

Перед операцією, Дмитро Володимирович огляне Ваше обличчя, оцінить стан шкіри, м'язів обличчя і кісток черепа. При бесіді з хірургом, необхідно буде повідомити про свої супутні захворювання і про проведені раніше операції на обличчі, якщо такі були. За пару тижнів до операції, рекомендується припинити курити. Доктор Слоссер дасть Вам необхідні рекомендації по прийому лікарських препаратів, яких потрібно буде дотримуватися. Волосся перед операцією не зістригати, а акуратно зібрати в тонкі пучки за допомогою маленьких резинок.

Реабілітація після проведення операції.

Середня тривалість реабілітаційного періоду, після класичної підтяжки брів і чола, 2-3 тижні. Після ендоскопічної підтяжки - близько одного тижня. Після операції, протягом двох або трьох тижнів, спостерігається набряклість тканин верхньої третини обличчя. Остаточний результат операції стає видно через 1,5-2 місяці.

Після класичної підтяжки, часто спостерігається зниження чутливості шкіри в лобовій області. Також може бути свербіж і дискомфорт в області швів. Після ендоскопічної операції, ці прояви теж можуть бути, але набагато рідше і з набагато меншою інтенсивністю.

Цены

Название операции
 • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Підтяжка брів і чола"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Підтяжка брів та чола ціна - Усунення зморшок на лобі Київ - ендоскопічна підтяжка Київ

Доктор Слоссер притримується найновіших методик пластики обличчя, що дає неймовірні результати. Доктор враховує особливості обличчя і розробляє індивідуальну схему розрізів. Ми намагаємося досягнути найбільш природних результатів і зменшити тривалість післяопераційного періоду. Операції з підтяжки обличчя є одними із найбільш важких, тому потрібно довірятися тільки найкращим професіоналам, яким і є Дмитро Слоссер

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити