Консультація у Львові

Дмитро Володимирович Слоссер також приймає і консультує пацієнтів з питань пластичної хірургії у Львові - щомісяця в космологічному центрі Karvatska Beauty& wellness center в Grand Hotel Lviv.

Центр косметології оснащений передовим обладнанням і пропонує пацієнтам сервіс на рівні західних стандартів медицини. Більшість наших пацієнтів проходять підготовку до операції і післяопераційне відновлення саме в цій клініці. У клініці працюють найкращі професіонали косметологи, лазерне обладнання відповідає найвищим вимогам.

Консультації з пластичної хірургії у Львові

На жаль, ми змушені проводити тільки консультації з питань пластичної та реконструктивної хірургії. Всі операції ми рекомендуємо проводити в столичній клініці "Оберіг", яка на даний момент є найкращою клінікою в Україні з оснащення і за якістю наданої допомоги.

УЗручне розташування клініки в центрі міста і професіоналізм медичного персоналу зроблять кожен візит пацієнта максимально комфортним і ефективним.

Дати прийому і запис за телефоном: (067) 120 25 52 або (068) 222 6 111.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити