Груди різного розміруРізні груди – досить поширена патологія молочних залоз. Іноді асиметрія грудей незначна, але часом різниця між розмірами молочних залоз досягає одного-двох розмірів, що породжує у жінки комплекси щодо своєї зовнішності. Подібний недолік допоможе усунути пластична хірургія – найнадійніший засіб для створення ідеальних грудей.

Чому груди різного розміру?

Причини формування несиметричних грудей можуть бути:

  • Вроджені патології – гіпертрофія або гіпоплазія тканин молочної залози. Зазвичай відхилення проявляються в підлітковому віці, коли починається інтенсивний ріст молочних залоз.
  • Гормональні порушення – також часто виявляються в підлітковому віці, можуть супроводжувати захворювання ендокринної системи.
  • Тривале грудне вигодовування – лактація дуже сильно змінює жіночі груди, а через неправильний режим годування, одна з грудей може сильно змінитися в розмірах. Зробити операцію з відновлення форми грудей можна буде тільки після повного завершення лактації, інакше це загрожує неприємними наслідками для жіночого здоров'я і нестійким результатом операції.
  • Доброякісні та злоякісні новоутворення. Часто ці пухлини вимагають хірургічного втручання з подальшим видаленням тканин молочної залози. Після подібної операції груди стають асиметричними, що дуже засмучує жінку.

Для доктора Слоссера, хірурга з багаторічним досвідом роботи, під силу усунути наслідки цих патологій і відтворити красиві, пропорційні груди.

Види операцій

Асиметрія грудейУсунути різницю у розмірі молочних залоз можна кількома способами. Оптимальний варіант хірургічного втручання можна підібрати тільки після очної консультації лікаря.

Так, часто пацієнтки воліють збільшення грудей. Операція проводиться в односторонньому порядку, тобто імплант встановлюється у меншу за розмірами молочну залозу. Іноді пацієнтка воліє одночасно збільшити дві молочні залози, тоді завданням хірурга є правильний підбір розмірів імплантів.

Не менш популярною операцією є зменшення грудей, наприклад, у випадку з гіпертрофією молочних залоз. Під час хірургічного втручання видаляється зайва сполучна тканина, а при необхідності – і жирова. Під час операції на грудях робляться невеликі надрізи, які після загоєння утворюють ледь помітні рубчики. Багато жінок готові до цієї незначної жертви, щоб їх груди набули гарної форми і естетичного зовнішнього вигляду.

Допоможе скорегувати несиметричні груди і операція з підтяжки грудей – мастопексія. Ця операція популярна у жінок після сильного схуднення, а також після періоду грудного вигодовування, яке часто змінює форму жіночих грудей.

Одночасно з корекцією форми і розміру грудей проводиться зміна форми і розміру ареоли. У результаті цих маніпуляцій груди виходять ідеальними, спокусливих форм та розмірів – як і хоче кожна жінка!

Як проходить операція

Лікар Слоссер завжди намагається провести операцію по корекції грудей з мінімальними пошкодженнями шкірних покривів. При необхідності зменшити/збільшити груди, на ареолі робляться невеликі надрізи, які згодом стають непомітними через колірну різницю шкіри.

Практично завжди операція з усунення асиметрії грудей проводиться під загальною анестезією і пацієнтка не відчуває ніякого дискомфорту під час хірургічного втручання. Якщо операція поєднується з установкою імплантів, то жінці доведеться пробути під наглядом лікарів кілька діб, і лише потім (при відсутності скарг) можна відправитися додому.

Результат

Деякий чаc, після корекції грудей, жінка може відчувати неприємне розпирання, поколювання, печіння, або навіть болісність в області молочних залоз, однак це швидко проходить. В рідкісних випадках призначаються знеболюючі препарати. Побачити і відчути результат операції по виправленню грудей різного розміру, можна через кілька місяців. Щоб підсумок хірургічного втручання був вражаючим, жінці потрібно носити спеціальну компресійну білизну і дбайливо ставитися до своїх нових грудей (уникати надмірних навантажень і дотримуватися правил гігієни).

Красиві груди для жінки іноді значать набагато більше, ніж красиве обличчя. Не варто відмовляти собі в задоволенні насолоджуватися красивим бюстом, тим більше, що можливості сучасної естетичної хірургії практично безмежні. Медицина і доктор Слоссер готові прийти на допомогу прекрасним пацієнткам. Вам потрібно тільки записатися на консультацію до фахівця.

Цены

Название операции
  • Ціна, в долларах

Блог

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Силіконова мрія: невеликий екскурс в історію збільшення грудей

Жінки всього світу прагнуть бути чудовими і привабливими в очах чоловіків. Жінки використовюють протягом багатьох століть гарні груди як основну "зброю". Розмір і форма грудей можуть істотно впливати на жіночу самооцінку, а красиві форми - це завжди естетично, жіночно і привабливо.

Огляд імплантів грудей та методів збільшення грудей

Силікон, що використовується в імплантатах, - це полідиметиловий силоксан, полімер кремнію, який не є таким, як елементарний кремній (Si).

Рассчитать стоимость операции: "Корекція асиметрії грудей"

Оставьте свои данные и мы свяжемся с Вами для точной оценки операции

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

тубулярна деформація грудей - усунення асиметрії грудей Київ - збільшення однієї молочної залози

У клініці пластичної хірургії, лікар Слоссер використовує сучасні хірургічні методики аугментаційної мамопластики й редукційної мамопластики, які спрямовані на корекцію вроджених деформацій грудей, тубулярних деформацій грудей, корекцію збільшеної ареоли. У складних випадках деформації грудей, проводяться пластичні операції у два етапи.

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Зоологічна, 3, корпус "В"
(Універсальна клініка "Оберіг")

Задати питання
доктору напряму

Відправляя форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуя перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше. Закрити