Дмитро Слоссер

Пластичний хірург, Заслужений лікар України,
провідний фахівець в естетичній та реконструктивній пластичній хірургії

Записатися на консультацію Київ, Львів, онлайн

Операції

Блефаропластика

- Європейський протокол операції

- Блефаропластика транскон'юктивальна

- Підтяжка повік в комплексному омолоджені

- Унікальна методика невидимих швів

- Нешкідливий, найсучасніший наркоз

- Гарантований результат

Дізнатися більше

Ліпофілінг

- Європейський протокол операції ліпофілінгу обличчя

- ВолюміЛіпофілінгзація обличчя власним жиром

- Реальна альтернатива підтяжці обличчя

- Унікальна методика невидимих швів

- Нешкідливий, найсучасніший наркоз

- Гарантований естетичний результат

Дізнатися більше

Збільшення грудей

- Європейський протокол операції, в результаті чого вона проходить всього лише 45 хвилин

- Унікальна методика невидимих швів з використанням клею

- Нешкідливий, найсучасніший наркоз з севораном

- Гарантований результат

- Кращі імпланти і витратні матеріали

- Договір і фіксовані ціни

Дізнатися більше

Ефективні онлайн-консультації

Вкажіть контактні данні і ми Вам передзвонимо, або подзвоніть напишіть за телефоном:

 • switch__toggle
 • +38 (044) 222-6-111
 • +38 (066) 122-6-111
 • +38 (068) 222-6-111
Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Про лікаря Слоссера

 • Заслужений лікар України
 • Провідний пластичний хірург України
 • Співзасновник Ради експертів естетичної медицини України
 • Має 6 років практики в Hadassah University Hospital(Ізраїль)
 • Має нагороду в номінації «Спеціаліст року» від Національного бізнес-рейтингу України
 • Провідний експерт в телевізійних проєктах «Поверніть мені красу» на 1+1, «Я соромлюсь свого тіла» на СТБ, «Говорить Україна» на ТРК Україна тощо
Детально
Задати питання доктору напряму
Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Слоссер Дмитро Володимирович

Найважливіше

Про ціни на пластику

У такій області як пластична хірургія ціни залежать від ряду факторів: від рівня клініки, обладнання, операцій і найголовніше від кваліфікації хірурга. Одне можна сказати точно - це не той випадок, де треба економити. Адже, можна потрапити до малопрофесійним хірурга і отримати як мінімум некрасиві рубці і шви, а як максимум неякісну операцію, яку потім доведеться переробляти у професіонала.

Кваліфікація
Доктор Слоссер Дмитро Володимирович - єдиний пластичний хірург в Києві і в СНД, який отримав академічну освіту за даною спеціальністю в Hadassah University Hospital в Єрусалимі і чий зарубіжний досвід роботи налічує 23 роки. А його членство в ISAPS і EAFPS лише підкреслює його високий професійний рівень як хірурга пластика.

Вартість пластичної операції

На відміну від багатьох інших клінік, інститутів і центрів пластичної хірургії, розташованих в Києві, Донецьку, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Маріуполі, Львові та інших містах України, в нашому центрі всі ціни на пластичні операції в Україні фіксовані і прописані в прайсі. Всі ціни на послуги вказані в гривнях.

Наша клініка пластичної хірургії в Києві дозволяє проводити будь-які пластичні операції І будь-якого рівня складності. Адже доктор Слоссер недарма залучався в якості експерта на провідні телеканали країни, де виконував найскладніші реконструктивні пластичні операції в рамках телевізійних проектів, від яких всі інші відмовлялися.

Про операції

Рівень кваліфікації персоналу, наявність реанімаційного відділення, центру пластичної хірургії, перша інтелектуальна операційна в Україні Karl Storz, дозволяє з успіхом виконувати не тільки такі популярні пластичні операції як ринопластика носа, підтяжка обличчя і шиї, збільшення грудей, але і складні, в тому числі і реконструкцію грудей, реконструкція носа. Пластична реконструктивна хірургія знаходиться на найвищому рівні виконання.

Ми застосовуємо найпрогресивніші методики, використовуємо абсолютно нешкідливий наркоз (який застосовується в дитячій кардіохірургії), що дозволять нам бути лідерами у проведенні симультанних операцій. Наприклад, коли одночасно виконується пластика носа і грудей. При цьому практично всім нашим пацієнтам забезпечується легкий вихід з наркозу, що дозволяє виписуватися з клініки вже на наступний день після операції.

Нашою клінікою виконується як доросла, так і дитяча пластична хірургія в Україні, при цьому ціни доступні. На сторінці фотогалереї до і після ви можете подивитися результати пластики. Пластична хірургія грудей (збільшення, зменшення, підтяжка), носа, особи, губ, вуха (вух), живота. Шрами, келоїдні рубці і їх видалення, отопластика (виправлення форми вух), збільшення і зменшення підборіддя (корекція його форми).

Про гарантії

З кожним пацієнтом клініки укладається договір, доктор Слоссер після докладної консультації підписує інформовану згоду на операцію (не загальне, а саме на конкретну операцію), інформовану згоду на анестезію. Перед випискою кожному пацієнтові надається акт виконаних робіт і видається виписка. Оплата здійснюється в гривнях в касі клініки. Вся медична документація ведеться в письмовому та електронному вигляді. Всі ці заходи, включаючи професіоналізм команди доктора Слоссера, забезпечують найвищий рівень гарантій для пацієнта. Ми нагадуємо, що пластика Київ, що всі пластичні операції проводяться тільки в Києві. В інших містах України - Одесі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську ми не консультуємо і не проводимо операції. Однак у Львові ми проводимо консультації з питань пластичної хірургії щомісячно на постоянній основі.

Пластична хірургія в Києві, пластичні операції в Україні

Всі операції проводить відомий пластичний хірург доктор Слоссер Дмитро Володимирович, який є одним з лідерів у своїй галузі і по праву входить до рейтингу «кращі пластичні хірурги України». За його плечима більш ніж 23 річний досвід роботи в пластичній хірургії (з 1997 року) і більш ніж 10 тисяч успішно проведених пластичних операцій. Зарубіжний досвід саме в пластичної та реконструктивної хірургії -

 • це 8 років практики в Ізраїлі. З них 6 років - спеціалізація (резидентура) в галузі пластичної хірургії в Hadassah University Hospital.
 • 11 років роботи в місті Москва провідним фахівцем в American Medical Center.

Зараз рівень пластичної хірургії в Україні дуже високий, а ті пластичні операції, які виконуються в Києві відповідають найвищим міжнародним стандартам. Саме тому до лікаря Слоссер з кожним роком збільшується потік зарубіжних пацієнтів, які прагнуть щось удосконалити у своїй зовнішності. За даними на 2019 рік пластичні хірурги клініки успішно провели понад 480 пластичних операцій, переважна більшість з яких проходило під загальним наркозом.

Записатися на консультацію

Консультації проходять в Києві, Львові, і онлайн
Місце проведення консультації*
* — Поля обов'язкові для заповнення
Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.

Участь у проєктах

«Поверніть мені красу»

«Поверніть мені красу»

Популярне мейковер шоу.

«Я соромлюсь свого тіла»

«Я соромлюсь свого тіла»

Телевізійний медичний проект.

«Моє нове життя»

«Моє нове життя»

Головне в країні шоу краси.

Останні новини

Як прибрати «мішки під очима»: хірургічні і не хірургічні методи

Як прибрати «мішки під очима»: хірургічні і не хірургічні методи

Що таке “мішки”, набряки й темні кола під очима знає кожен з нас. Щоб позбутися цієї проблеми, жінки й чоловіки можуть вдаватися до нехірургічних методів, але саме пластична хірургія здатна принести якісний і постійний результат. 

Які пластичні операції найчастіше роблять чоловіки?

Які пластичні операції найчастіше роблять чоловіки?

Чоловіча пластична хірургія набуває все більшої популярності у сучасному світі, де зовнішній вигляд відіграє важливу роль. Серед найбільш поширених видів пластичних операцій, які обирають чоловіки, можна виділити ліпосакцію, блефаропластику, абдомінопластику, ринопластику та лікування гінекомастії. 

Слідкуйте за новинами та свіжими результатами в соцмережах

Перейти в Instagram Перейти в Facebook Перейти в YouTube

Зв'язатися зі мною

Пластичний хірург

Слоссер Дмитро Володимирович

Україна, м. Київ, вул. Щекавицька, 9а
(Клініка "Nove Tilo")

Задати питання
лікарю особисто

Надсилаючи форму, я надаю згоду на обробку персональних данних.
Соціальні мережі
Месенджери
На цьому сайті використовуються файли cookie. Продовжуючи перегляд сайту, ви дозволяєте їх використання. Детальніше Закрити